Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Skoda Fabia 1.4 16V Sportline 95131 Schwarzenbach Niemcy

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar elpolacco
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    125
    Podziękowano Thanks Given 
    11
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Skoda Fabia 1.4 16V Sportline 95131 Schwarzenbach Niemcy

    W niedziele byłem oglądać tą Fabię. Zajechaliśmy na miejsce, a tam dwie fabie w garażu. Jedna w kombii stoi na betonie, a druga nad nią na podnośniku. Od razu wydawało mi się to dziwne jak na prywatną osobę co potwierdziło się później. Auto co prawda w oryginalnym lakierze, ale nie było elementu na którym nie byłoby rdzy. Maska wokół grilla zardzewiała, z odpadającym lakierem. Dodatkowo ranty maski nad lampami zjedzone przez rdzę i nadające się jedynie do szpachlowania lub wymiany całego elementu. Przy każdych drzwiach dolne ranty zardzewiałe oraz okolice klamek (duże pryszcze rdzy). Tylne nadkola po zaprawce, ale również zjedzone przez rdze. Żeby było tego mało to na obu bokach auta były wżery opiłków które rdzewiały - wygadało to jakby ktoś ciął szlifierką kontową przy aucie i opiłki wtopiły się w lakier. Auto dla mnie nie było warte nawet 2000E. Całe nadawało się jedynie do ponownego malowania, a rdza i tak pewnie by zaraz wyszła z powrotem.

    http://www.mobile.de/pl/marka/skoda/...193720648.html

    95131 Schwarzenbach/Wald Niemcy
    +49 (0)175 1665816

    Sprzedający miał być osobą prywatną, a okazał się handlarzem który miał do sprzedani jeszcze jedną fabię i na telefonie pokazywał mi jeszcze zdjęcia VW Sirocco.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    a to wszystko za cenę wyjściową 2,900 €
    Bez przesady jaka cena takie auto. Jakbyś poszukał po normalnych ofertach to znalazłbyś coś ciekawego
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar elpolacco
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    125
    Podziękowano Thanks Given 
    11
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Oczekiwałem np. auta które może mieć jakieś mankamenty, np. mechaniczne które mógłbym sobie sam zrobić. Kupiłem już nie jedną taką Fabię na handel i każdą poniżej 3000E. Wszystkie były w orginalnym lakierze z serwisem prawie do końca, fakturami i tuvami z każdego roku. Tym razem trafiłem na handlarzy szukających naiwnych polaczków którzy zapłacą im za auto każde pieniądze. Tego samego dnia kupiliśmy Fabie w oryginale, w takim wyposażeniu i w stanie bardzo dobrym - nowe opony, nowe klocki + tarcze za cenę niższą niż ta w ogłoszeniu.. Zawieszenie bez luzów. Bezproblemowo pokonałem nią 995km ze spalaniem 6.4l na kompie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •