Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Temat: Uwaga !!! Firma FUTURE CARS Mysłowice !!! ******wo i niekompetencja !!!

  1. #1
    Hempros
    Gość

    Domyślnie Uwaga !!! Firma FUTURE CARS Mysłowice !!! ******wo i niekompetencja !!!

    Ostrzegam przed firmą Future Cars z Mysłowic !!!

    Znalazłem ostatnio ich ofertę zamieszczoną na portalu otomoto. Dotyczyła ona samochodu Kia Ceed z 2013r do sprowadzenia z Belgii. Zadzwoniłem do nich ponieważ oferta była bardzo atrakcyjna - samochód z prawie żadnym przebiegiem bo jak na diesla z 2013 roku to przebieg niespełna 6.500km to praktycznie nic ( auta demonstracyjne z polskich salonów nierzadko mają wyższe przebiegi). Samochód uszkodzony niezbyt dotkliwie był prezentowany w cenie prawie 23.000 zł więc za ten rocznik i prawie nowe auto to prawdziwa okazja.

    Tymczasem okazało się że jest to zupełną fikcją, gdyż to samo auto znalazłem w Holandii - a nie jak to przedstawia ogłoszenie w Belgii, z tym iż na stronie sprzedającego widnieje cena 8800 euro więc prawie 37.000 zł. Gdy próbowałem całą sytuację wytłumaczyć z kobietą, która odebrała telefon - skąd niebagatelna różnica 14.000 zł w cenie to uzyskałem jedynie informacje, iż musiała zajść pomyłka i ona to sprawdzi. Niestety ale jak dla mnie pani nie wypadła zbyt przekonująco, gdyż minął przeszło tydzień a ogłoszenie jak widniało tak widnieje. Jak dla mnie to próba naciągnięcia naiwnych więc przestrzegam. Link do danego ogłoszenia firmy z Mysłowic, które nadal widnieje przedstawiam poniżej:

    http://futurecars.otomoto.pl/kia-cee-d-C33064252.html

    a oto ogłoszenie tego samego pojazdu prezentowane przez firmę z Holandii:

    http://home.mobile.de/RICHELBV#des_193241685


    Chyba głupich nie sieją ale to już lekka przesada w taki sposób próbować kogoś wyciągać po samochód kawał drogi gdzieś w Europę i wciskać mu potem kit.
    Ostatnio edytowane przez Hempros ; 17-05-14 o 21:42 Powód: Dodanie szczegółow - odnośników do strony

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Czy ty naprawdę chociaż przez chwilę myślałeś, że kupisz rocznego Ceeda za 23 tys???
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Takietam - oczywiście, że myślał. Już widział się w nowym Ceedzie - sąsiedzi ze stołków pospadają przecież...

    Chłopie - jakich naiwnych...
    Szukaj dalej aut w cenie Seicento...
    Sam jesteś naiwny łudząc się i szukajac PRAWDIWEJ okazji...
    Chłopie - specjalnie dla Ciebie - HANDLARZE NIE MAJĄ OKAZJI!!!

    Zapisz to sobie w głowie...
    Na szczęście miałeś CIUT rozumu i użyłeś tego co dała bozia między uszami i POMYŚLAŁEŚ - więc dla Ciebie jest jeszcze nadzieja!

    I teraz specjalnie dla Ciebie - wyjasnienie.
    HANDLARZE SPECJALNIE WKLEJAJĄ SUPER ATRAKCYJNE CENY PO TO, ABYŚ ALBO Z NIMI POJECHAŁ PO AUTO - POWOŻĄ CIĘ PO SZROTACH BELGII, HOLANDII, CZASEM NIEMIEC ALBO UWIERZYŁ W MAGIĘ ZACHODU I DAŁ COŚ ŚCIĄGNĄĆ ICH FIRMIE.

    KOSZT WYCIECZKI TO 500 EUR, więc jak znajdą 5 naiwniaków to mają 10.000 zł dochodu. Szósty pojedzie zarobić na paliwo, a siódmy na pozostałe koszty.
    Nawet nie sprowadzając WAM ani jednego auta - są w stanie zarobić tydzień w tydzień po 10 tys zł!
    Rozumiesz teraz?

  4. #4
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Szczerze to poszukuję uszkodzonego samochodu około 2-3 letniego. Ale gdy znalazłem to ogłoszenie zacząłem się zastanawiać jakim cudem tak uszkodzona kijanka z 2013 roku może kosztować TYLKO 23 tys? w sumie prawie nowe auto a do tego podliczając wszystkie koszty związane z zakupem takiej kijanki to i tak wychodziłoby całkiem przyzwoicie. Sęk w tym co powoduje, że ktoś wystawia tego typu ogłoszenia skoro to wierutna bzdura?! Za auto w rzeczywistości trzeba zapłacić o wiele więcej.

  5. #5
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    To są ogłoszenia skierowane do ludzi, którym głowa służy tylko do trzymania kapelusza. Jak widać trochę ich jest, bo od lat tacy naciągacze mają się świetnie. Zrobić z tym niewiele można, bo ustawowego nakazu myślenia w Polsce nie ma.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Widzisz Hempros - jest dla Ciebie jeszcze jakieś światełko w tunelu
    Siedzisz z nami już tak długo, a jeszcze masz jakieś resztki nadziei na takie ceny? Kurcze - całe szczęście, że włączyłeś tryb - myślenie - co nieczęsto się zdarza napalonym na piękne autko z internetu...

  7. #7
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie uważam siebie za kogoś naiwnego, bo tylko tylko głupi uwierzyłby w takie bajki jak ta oferta. Ale to wszystko ma sens - złowić jak najwięcej frajerów i mieć z tego czysty zysk, a ten kto chciał kupić w okazyjnej cenie to niech się potem sam martwi. To jest po prostu chora PRAKTYKA !!!

    Kris75 dziękuję za szczegółowe wyjaśnienie sprawy z działaniem i praktykami takich firm jak ta na którą się natknąłem.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Motyla noga....
    Pasuje jak ulał (drugi raz już dziś!):


  9. #9
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie. Natykając się na tego typu oferty należałoby zupełnie nie zwracać na nie uwagi - ale niestety nie zawsze się tak da :-( Jak już człowiek rozgląda się za czymś uszkodzonym - bo wiadomo że zwykle można kupić coś taniej, przewidywany obiekt zakupu jeśli jest uszkodzony to zwykle nie ma natrzaskanego miliona kilometrów bądź jest zwykle lepiej wyposażony a w rezultacie - po wszystkim, naprawie, opłatach itd. wychodzi korzystniej - to i tak decydując się na pomoc ze strony niby wyspecjalizowanych firm (naciągaczy i ******ów) daje się po prostu nabić w butelkę.

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Tak ogólnie Hempros to co się stało, że już ze Smolnym nie jeździsz?
    http://bez-wypadkowe.net/showthread....o-Smolny/page3
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Mam dostep do uszkodzonych aut i tylko nieliczne egzemplarze wychodza taniej. Jest na nich tylu chetnych, ze sprzedajacy nie chca schodzic z ceny. Po podliczeniu kosztow naprawy, ktore w Polsce tez juz sa wysokie nie wychodzi jakis szal cenowy. Mowa o samochodach delikatnie uszkodzonych. Zlomy na szrot mozna tanio wyrwac...
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Do "takietam": Ja przeszło 2 lata temu byłem na takim wyjeździe po samochód z firmą Adam auto z Tychów, która na tym forum też pozostawiła swój ślad. Sporo niepochlebnych opinii na ich temat się tu znalazło z którymi ja osobiście nie do końca się zgadzałem - po prostu moje odczucia były inne. Aczkolwiek nie kupiłem wtedy żadnego samochodu więc w pewnym sensie straciłem pieniądze. Ale aktualnie firma Adam auto już nie istnieje bo Pan Adam nie prowadzi już działalności a z Panem Smolnym nie miałem żadnej styczności. Więc też i nie jeździłem.

    EDIT: (CZYTAĆ REGULAMIN!)
    Tak naprawdę na tym Śląsku jest najwięcej firm organizujących wyjazdy po uszkodzone auta tylko niestety nie wiadomo która z nich jest najbardziej wiarygodna. Wszędzie ceny są dosyć zbliżone do siebie. Ale już na przykład firma z Wadowic, która ma u siebie już sprowadzone do kraju uszkodzone auta też ceny ma niezłe ale samochody są zwykle bardziej rozbite.
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 19-05-14 o 15:03

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jak chcesz jechać z kimś pewnym do DE to proponuje uderzyc do Andrebara

  14. #14
    Hempros
    Gość

    Question

    Dzięki za info jak co . Wyjazd z kimś pewnym po uszkodzone auto ma wtedy sens. A on jeździ tylko do DE czy gdzieś indziej?

  15. #15
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Andrzej chyba tylko DE i to po całe jeździ

    http://www.andrebar.nazwa.pl/

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •