Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Temat: Uwaga !!! Firma FUTURE CARS Mysłowice !!! ******wo i niekompetencja !!!

  1. #31
    mario1234
    Gość

    Domyślnie

    uwaga na MAAXIM AUTO koles co 2 miesiace zmienia nazwe strony!!! to jest ******!! wyciaga do belgii po nieistniejace samocgodu!!
    uwazajcie!! to stara firma belg samochody!!

  2. #32
    wiertarka
    Gość

    Domyślnie

    firma MAAXIM AUTO z Tychów to jest ta sama firma co auto belg. w firmie dalej działa Dominik Tarnówka który pobrał od klientów ogromne pieniadze. Miał przywieżć samochody ktorych nigdy nie dostarczył. Sam osobiscie powieżyłem mu 40 tys. zł i samochodu nie dostałem. Sprawe wygrałem w sądzie. ****** Dominik Tarnówka ukrywa sie za granicą i dalej kradnie ludziom pieniadze. Jeżeli Państwo nie wierzycie zadzwoncie na Policje do Tychów. Nbrał na pieniądze bardzo dużo ludzi. Przestrzegam przed ******em!
    Dominik Tarnówka zmienia bardzo czesto strony internetowe. nie ma założonej legalnej firmy, jest poszukiwany przez Policje w Polsce.

  3. #33
    wiertarka
    Gość

    Domyślnie

    Pan Waldek umawia ludzi na wyjazdy do Belgii wystawia samochody na stronie AUTOS WIKI otomoto.pl w bardzo niskich cenach. obiecuje ludziom iż te samochody są aktualne i bedą na nich czekały w Belgii. byłem z nim i takim rumunem z brodą samochody które mi oferowali były 2razy droższe. jechałem z Tychów z firmy auto LUX ul. Mikołowska 117
    Panowie to *****ci na kazdym aucie mają po 3.000 tys EURO!
    wiem to bo miałem telefon z internetem.
    prosze przestrzegam was zeby nigdy nie jezdzic do Belgii z tymi ******ami z firmy auto lux ul. mikołowska 117
    samochody które wożą na lawecie bardzo często są rozkradzione
    obiecali mi akcyze na wysoką pojemnosc o polowe mniejszą niz zapłacilem w rzeczywistosci.

    EDIT:
    Maaxim auto
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 11-08-14 o 19:22

  4. #34
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    @wiertarka - powiesz stary skąd taki telefon z internetem wziąć?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  5. #35
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Przez internet kupisz...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #36
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Swoją drogą, dac komuś 40 000 zł na łądne oczy to lekki *****izm. U mnie ostatnio kobieta się czepiała wycieraczki na szybie z tyłu za 30 zł a tu lekka reką 40 tysków..., okazja z interneta musiała być chyba.

  7. #37
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    @noto, nie licytujmy się

    2 miesiące temu wąsaty Pan czepiał się złuszczonego znaczka marki w E46 z 1999, które kosztowało +/-9k "Panie, serwisowany był, a znaczka nie wymienili?" (prawdziwy cytat, niestety)

  8. #38
    king
    Gość

    Domyślnie

    Ten Dominik oraz Waldek oraz ten pan nazwany rumunem to pan Leszek to jedna banda .Ale powiedz jak mozesz robic takie interesy i zarabiac 3000euro na aucie dlaczego opisujesz chwyc sie roboty .Po prostu nie znasz sie na interesach .Zazdrosc przez ciebie przemawia chlopaki maja glowe na karku a takich pustakow jak ty nie brakuje ich sie nie sieje rodza sie.W mediach raczej kariery nie zrobisz. Zrobili cie w h....z akcyza to twoj pech mogles sie dowiedziec wczesniej stawki akc .sa na stronach internetowych taki z ciebie swiatowy czlowiek i obyty z internetem. Chyba w obrabianiu d.... ty strony nie potrafisz wlaczyc.

  9. #39
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Taaaakk, a świstak siedzi i posiedzi za te sreberka...

  10. #40
    dziabonq
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał king Zobacz post
    Ten Dominik oraz Waldek oraz ten pan nazwany rumunem to pan Leszek to jedna banda .Ale powiedz jak mozesz robic takie interesy i zarabiac 3000euro na aucie dlaczego opisujesz chwyc sie roboty .Po prostu nie znasz sie na interesach .Zazdrosc przez ciebie przemawia chlopaki maja glowe na karku a takich pustakow jak ty nie brakuje ich sie nie sieje rodza sie.W mediach raczej kariery nie zrobisz. Zrobili cie w h....z akcyza to twoj pech mogles sie dowiedziec wczesniej stawki akc .sa na stronach internetowych taki z ciebie swiatowy czlowiek i obyty z internetem. Chyba w obrabianiu d.... ty strony nie potrafisz wlaczyc.
    Z Twojej wypowiedzi widac, ze akceptujesz takie praktyki i masz ich za swietnych gosci z glowa do interesow - szkoda, ze to nie interesy a zlodziejstwo.

  11. #41
    leonardo321
    Gość

    Domyślnie

    http://auto-center.otomoto.pl


    UWAGA NA AUTO-CENTER z kety!!

    okazalo sie ze to dawny gold cars

    to banda oszutów
    bylem z tymi frajerami! ustawili 5 klientów na wyjazd po dane samochody z ogłoszenia.
    na miejscu okazało sie ze to fikcja!! kto to widzial najnowszego leona z 2014 za 8 tys euro??
    dałem sie im naciagnac na wyjazd. na miejscu wciskaja złomy 3 razyy drozsze
    zaden nie kupil samochodu.
    bardzo nie miła obsługa!
    to ********e. na internecie doczytałem ze to juz po raz 3 zmienili nazwe strony.

  12. #42
    king
    Gość

    Domyślnie

    Caly czas tylko uwaga uwaga na tych i tamtych jak nie macie tematow na zrobienie kasy do do roboty pracy w kraju nie brakuje .A co zal wam ze ktos kase potrafi zarobic w ten sposob nic prostszego siadaj do auta internet w telefonie i szukaj okazji tyle ich tam na tych placach na zachodzie.Opisujecie bez odpowiedzialnosci karnej .Takie plotki i pisanie na kogos powinno byc sprawdzone przez administratora ja moge otworzyc 5 nowych maili i opisywac kazdego i co nic ci nikt nie zrobi bo to konkurencja pisze wiem to na 100%. To niestety prawda.

  13. #43
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    nie podoba się to nie czytać
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  14. #44
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    king - jakoś w temacie o Adam-Auto Auto-Smolny nazywasz typa ******em i Ci to nie przeszkadza?

  15. #45
    Saatori
    Gość

    Domyślnie

    Byłem widziałem i wiem jak to działa tu na tym forum tez sa oni zarejestrowani i się wypowiadają a ludzie w to wieża i wmawiają sobie że jak oni pojadą to ich cos takiego nie spotka. A to jest złe myślenie. Ta firma działa i jeszcze troche pociągnie ale nie za długo wkur... mnie jak byłem z nimi. i nie zostawie tej sprawy tak czy inaczej skarbówka się zainteresowała ich działalnością i ile mogli na tym zarobić i zapłacą podatek tak im dowalą ze juz jezdzić nie bedą.... te zmiany tych stron nic im nie dadzą bo ludzie i tak sie połapią co i jak jedni przed wyjazdem drudzy po wyjeździe. Firmy wszystkie które organizuja takie wyjazdy działaja na tej samie zasadzie. Zaczynają od Holandii Maastricht pózniej Belgia Liege nastepnie Roeselare i tam jest najwiecej placów szlak zawsze taki sam tylko w innej kolejności. CHCIELI WYDYMAĆ MNIE A TO TERAZ WYDYMAM ICH JĄ. SKARBÓWKA ZAPUKA DO PANA ................ Z firmy auto lux ul. Mikołowska 117 43-100 Tychy.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 18-09-14 o 13:27

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •