Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Uwaga !!! Firma FUTURE CARS Mysłowice !!! ******wo i niekompetencja !!!

  1. #16
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Ok dzięki za użyteczne info. Wiadomo że całe byłoby lepsze ale i cena wtedy jest inna

  2. #17
    eos2000
    Gość

    Domyślnie

    Grzebiąc w internecie i chcąc wyjechać za granice po samochód obdzwoniłem wiele tych firm pojechałem z inna firma ale ta mi podpadła ponieważ mają samochody na stronie powystawiane na żółtych tablicach rejestracyjnych które na leżą do Holandii a w opisie i po rozmowie mówiono mi że są z Belgii a Belgijskie tablice są inne zgłupiałem w tedy. teraz już kolega Hempros wyjaśnił że samochody są z Holandii a nie z Belgii co za ludzie perfidni a Pani trochę się mota podczas rozmowy. pewno są też z Tychów jak Firma Auto Importer a może to ta sama klika tylko ekipa inna co z ludźmi jeżdżą ciekawe czy inne firmy z tych okolic to to samo Gówn..o. Człowiek głupi jest że dał się tak nabrać ale nie żałuje bo sporo się nauczyłem... jak obchodzić idiotów z daleka.

  3. #18
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Niestety jakoś tym firmom jest obce słowo rzetelność a to wcale nie jest trudne bo po zbudowaniu swojej pozycji, marki też będzie zajęcie tylko auta będą droższe
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 22-05-14 o 08:02
    Pozdrawiam

  4. #19
    king
    Gość

    Domyślnie

    Na razie masz odpoczynek na dwa dni.
    Pracuj dalej, to odpoczniesz dłużej...
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 25-05-14 o 15:22

  5. #20
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie jakoś wszystkie wystawiane przez nich samochody pochodzą z Belgii jednakże jak to potwierdza ogłoszenie z którym ja miałem do czynienia - jest to jedna wielka ściema. Na większości zdjęć zawartych w przedstawianych przez nich ofertach widnieją zamazane tablice rejestracyjne koloru żółtego co wskazuje, iż są to tablice holenderskie a nie belgijskie. Ewentualnie ich kolor odpowiada również tablicom rejestracyjnym z Luxemburga. Innej możliwości raczej nie ma więc intencje sprzedającego-firmy pozostawiam bez komentarza...

    A tak na marginesie:
    ogłoszenie dotyczące Kia Ceed zniknęło z ich strony - chyba natrafili na swój niepochlebny ślad na tym portalu . W rzeczywistości samochód nadal jest do kupienia w Holandii.
    Ostatnio edytowane przez Hempros ; 26-05-14 o 22:20 Powód: uzupełnienie treści

  6. #21
    king
    Gość

    Domyślnie

    Szkoda ze kazdy moze obsmarowac cie bez odpowiedzialnosci karnej ta strona jest niestety nie wiarygodna ,Robisz maila logujesz sie i piszesz co chcesz zastanawiam sie kto to czyta ??? Administrator tej strony tez nie jest ok . Powinniscie brac odpowiedzialnosc za tych niektorych pismakow!!!.A nie kasowac tematy ktore wam nie pasuja .

  7. #22
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    King - bo trochę grzeczności się przyda każdemu.

  8. #23
    Starszy użytkownik Avatar bunny
    Zarejestrowany
    kwi 2012
    Skąd
    KR-KCH
    Postów
    482
    Podziękowano Thanks Given 
    210
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    king - pierwszy raz w internetach? :P

  9. #24
    king
    Gość

    Domyślnie

    Co mozna zrobic nastepni cwaniacy ta firma FUTURE CARS z Myslowic zdjecia skopiowane z internetu panienka milo zacheca do wyjazdu a prawda taka ze tych aut nie ma i szukamy innych na miejscu kolega z nimi byl z panem Leszkiem i Waldkiem to *****CI nie dajcie sie oszukac ich samochody to fikcja oni zarabiaja na wyjazdach a za wasza kase przywoza sobie za autem na lawecie swoje auta i maja transport zadarmo.

  10. #25
    king
    Gość

    Domyślnie

    Kris ty sie marnujesz w tej marnej sieci powinienies pracowac w INTERPOLU.

  11. #26
    king
    Gość

    Domyślnie

    To co jest napisane to prawda tylko jedno jest smieszne wszystkie zdjecia skopiowane z innych stron z Mobile de i Autos Motos net. tylko ceny po 1000euro nizsze .Sa tacy bestrzelni ze nawet ich niestac aby zrobic sobie swoje zdjecia .UWAGA NA TYCH PRZEKRETOW!!!!.

  12. #27
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Sens takich wyjazdow w dobie internetu wydaje sie byc ogolnie coraz mniejszy. Nie lepiej odpalic procent jakiemus handlarzowi, ktory ma dostep do aukcji, wybrac co sie komu podoba i jechac na gotowe? Rozumiem, ze wiekszosc woli obejrzec auto zanim za nie zaplaci, ale czy warto szwendac sie pare dni po placach kiedy mozna zalatwic sprawe jednym strzalem?

  13. #28
    Hempros
    Gość

    Domyślnie

    Macie świętą rację Panowie. Wszystko tak naprawdę sprowadza się do tego, że nie można dawać się naciągać takim firmom frajerom, którzy w ten bezczelny sposób doją nas z naszych pieniędzy. Zwracam również uwagę na firmę auto smolny z Tychów z którymi kiedyś miałem styczność. Ich działalność nadal kwitnie i kolejni niezadowoleni klienci pozostawiają swój ślad na tym forum. Popieram - niech dowiedzą się wszyscy którzy mogą potem podziękować za tą wiedzę nie dając się po prostu naciągnąć.

  14. #29
    king
    Gość

    Domyślnie

    Jak im tam jest Futurecars czy Smolny teraz(Autoimporter) to ta sama klika bazuja na nieswiadomych ludziach.Niestety chetnych nie brakuje potrafia niezle cie zakrecic no a jak juz z nimi pojedziesz na miejscu nie ma nic takiego co cie interesuje ale zaplaciles 500 zl.za wyjazd narobiles kosztow stracies 2 dni to szukasz auta na sile taka prawda czy nie mam racji!!!

  15. #30
    Saatori
    Gość

    Domyślnie

    chciałem wyjechać z firma FUTURE CARS z Myslowic ale znalazłem wasze opinie i poszperałem trochę faktycznie wszytkie te firmy wystawiaja auta ktore sa badz były na internecie z róźnicą w cenie nawet 3000euro co jest kpiną. Ciekawi mnie to że zaraz po tych opiniach strona została zamknieta!!! ale oglądałem dalej sobie uszkodzone samochody na allegro(otomoto) i co znalazłem te same samochody na inne stronie!!! firma FUTURE CARS z Myslowic to teraz GOLD-CARS z Tychów http://gold-cars.otomoto.pl/ to jest naprawdę nie samowite jak oni w ch...ja ludzi robią dzwoniłem tam kilka razy i ta sama gadka firmy Auto-Smolny, Auto importer,auto spectrum z mikołowa, autos-wiki z pszczyny, to jedna klika nawet idioci te same samochody wystawiają te same z innymi rocznikami i przebiegiem ręce opadają. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TA FIRMĄ I INNYMI... jak chcecie wiedzieć ile auta w Belgi kosztują zapraszam na stronę http://www.autos-motos.net/damaged-cars/ i wszytko jasne bedzie. to są też place po których oni jeżdzą... BANDA ******ÓW...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •