Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 46

Temat: Mercedes SL 5000 cm3 2004 - Warszawa

  1. #1
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie Mercedes SL 5000 cm3 2004 - Warszawa

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Mercedes
    VIN
    VIN WDBSK75F54F073908
    Model:
    SL
    Silnik
    5000 cm3
    Rocznik:
    2004
    Miejscowość:
    Warszawa
    Nazwa komisu:
    Grupa AUTOLOGY
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Jako że jestem zainteresowany tego typu autkiem i nie jestem obleganym prawnikiem czy finansistą.....
    Znalazłem takie ogłoszenie z komisu w Warszawie , ponoć zapewniaja że bezwypadkowy ale doskonale wiemy czym są sprowadzane amerykany ...
    W oferciet wyraziie zaznacza że / bezwypadkowy / może to ktoś sprawdzić , poprosze o wyniki bo sprowadzany ze Stanów.....
    Macie własne dojścia, czyli co cały ładny hee hee nie ma bata, tylko kilka procent dociera do EU jako /bezwypadkowy, czasem jako przesiedlenie mienia czasem import bezpośredni jednak sporadycznie .
    Opcji wiele dla tego niech sie wypowiedzą specjaliści w temacie bo coś na -/bez-wypadkowy nie wyglądam dwa mamy VIN .
    pozdrawiam
    Vicemain

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    w CF czysto
    http://www.autodna.pl/vin/WDBSK75F54...64b61d15cdb6cc

    Troche pomocy dostales wiec mam nadzieje ze chociaz 5zl przelałes na rzecz forum

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Nierozbity SL z za bajora , musze zapisac sobie gdzies ten dzien

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie rozbity do 2008 a co potem prze 6 lat to wielki ?

  5. #5
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie odp.

    Autko niby adekwatne do ceny..., zamówię jakiś raport sprawdzajacy w dobrej firmie zobaczymy czy to faktycznie bez-wypadkowy stan, to sie potwierdzi w raporcie eksperta..., ogólnie wiadomo że autka z za wielkiej wody sprowadzamy w stanie agonalnym bite lub utopione , dopiero w kraju nabierają życia jako niby pełnowartościowe .
    Ti spoko chętnie przeleje kasę na tak wspaniałe forum motywując do dalszego dzialania.... , szukam dobrego nie bitego autka i chętnie bym to komuś profi zlecił odpłatnie jako prowizja, może masz kogoś godnego polecenia ?
    pozdrawiam
    Vicemain

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    W Warszawie raczej słabo będziesz musiał zapewne skorzystać z tego co upzednio

  7. #7
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie

    Tak też zrobiłem zamówiłem raport, będzie niebawem bo dostałem info że już jutro oględziny auta ... jestem bardzo ciekawy jak wypadną ?
    Jestem mile zaskoczony bo na stronie www znacznie obniżyli ceny za usługi, sam dojazd tyle by mnie kosztował co zapłaciłem za raport.
    Jeśli ten raport będzie tak dokladny jak poprzedni to z czystym sumieniem polecam każdemu bez wychodzenia z domu takie sprawdzenie,
    pozdrawiam
    Vicemain

  8. #8
    Vicemain
    Gość

    :) odp.

    Witam, raport dotarł z poślizgiem być może z powodu aury Majowej, jest trochę problemów z fotkami bo coś się nie wgrywają z miniaturek ale jestem w trakcie reklamacji, na razie raport VIN http://report.vin-info.pl/53771b91-c...6-32e8ee6cd410

    Od razu mamy nieścisłości wg. VIN auto jest z 2003 ale w krajowym dowodzie ma wpis roku produkcji 2004, czyli jeśli dobrze myślę rok produkcji 03 ale zakupiony w 04 w Stanach pewnie z wyprzedaży rocznika, a nasi wspaniali urzędnicy rok zakupu przyjeli jako datę produkcji auta
    Jeśli zle myślę proszę poprawcie mnie....
    pozdrawiam
    Vicemain

  9. #9
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    A co to ma za znaczenie jak auto uzytkowane od 2004r. Zagranica nie ma wyprzedazy rocznika, bo tam sa normalni uzytkownicy, ktorzy nie patrza na date opuszczenia z tasmy. Idac polskim tokiem rozumowania to koncerny przestalyby produkowac auta od ok. wrzesnia i czekaly na kolejny rok lolt
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Z raportu wynika iż wyprodukowano w grudniu 2003 więc pewnie siłą rzeczy został dopiero sprzedany w 2004 .
    Gdyby został wyprodukowany we IX albo X 2003 to może jeszcze zdążyłby się załapać i na 1 rejestrację w 2003r a modelowo w kodzie na 2004 .
    Gdyby natomiast został wyprodukowany np w maju 2003 i sprzedany 31 grudnia 2003 to pozostaję rocznikiem 2003 bez szans nawet na rok modelowy 2004 w VINie

    rok modelowy (do przodu) w VINie zakłady montażowe stosują po "wakacjach" od bodajże września dobiegającego końca roku
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jakby Viceman przeczytal co jest napisane w CF to wiezial by że:
    Rok zakupu 2004

    Nie rozumiem wykupu raportu VIN.INFO w czym to mialo niby pomóc?
    Nie widac za to raportu z oględzin auta

  12. #12
    Vicemain
    Gość

    Domyślnie

    Witam , raport VIN.INFO jest wliczony w cenę calości ogólnego raportu z oględzin, podaje link do raportu-

    http://www.autotesto.pl/dev/?id=4065...f671f57d6b8c28

    Jestem trochę zniesmaczony stanem ogólnym autka, bite nie jest ale jakieś takie zaniedbane moim zdaniem, poproszę o opinię na ten temat....
    pozdrawiam
    Vicemain

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie moze być 10 letni mercedes w orginalnym lakierze z jUeSeA nosi slady użytkowania....
    Ja mam propozycje
    http://www.opel.pl/gama-opel/salon-o...ada/index.html

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Pokuszę się stwierdzić ( z przedstawionej wyżej opinii ) , że to chyba najładniejsze/całe/w ori lakierze 10 letnie auto z USA jakie do tej pory zagościło tu u Nas na Forum .

    Wszystko co użytkowane - (nawet sporadycznie) się starzeje ..... 10 lat temu moja sąsiadka też jakby bardziej zadbana była
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Trochę wkurzające te raporty- mam na myśli to, że żaden nie rekomenduje zakupu, a większość wręcz go odradza. Czy jest to forma zabezpieczenia się ekspertów w stylu"a nie mówiłem" albo chęć pozyskania $$$ za kolejną inspekcję czy jest to podyktowane czymś zupełnie innym? tego nie wiem.
    Ale odrzucanie bądź co bądź 10letniego auta bo ma ryski na felgach albo poci się silnik nie jest objawem przezorności a głupoty. Ja rozumiem, że to nie auto za 10k, tylko za 70+, ale w salonie to auto też nie kosztowało 70, a ponad 300k. I pojawia się to o czym wspominał kiedyś Kris75 w temacie o jakimś E46- auto wystawione za X, a sprzedający chce upustu na naprawę wszystkiego. Bo jego zdaniem jest warte X- tysiąc POD warunkiem że wszystko jak w fabryce, a jak nie to sprzedawca gnój. Aaaa, i same złomy w tej Polsce. Hmmm, może wycieczka za granicę? Bingo! Tylko, kurde, Panie tam takie SL są od (strzelam, nie chce mi się sprawdzać) 17k euro w górę. I zapewne nie każdy idealny. Załóżmy, że lekko poniżej 20k kupimy ideał. Do zrobienia tylko pakiet startowy + 2k na transport do Polski. Będzie rejestrowany w Polsce? Jakież to szczęście, że akcyza to tylko 18.6% I wyjdzie za idealny egzemplarz prawie 100k? Wyjdzie. A tu jest 70 z kawałkiem. eReS by pewnie za 50k śmiejąc się w twarz komisantowi, ale ja myślę, że realnie za ok. 70 można go kupić, a i te 10k wystarczy z całą pewnością na polakierowanie felg, detailing nadwozia i usunięcie wycieku.
    Sprawdzić w dobrym warsztacie (niekoniecznie ASO) o spec. MB i brać. To nie jest nowy samochód...

Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •