Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Silnik Toyota D4D 2.0 126PS

  1. #1
    jaco79
    Gość

    Domyślnie Silnik Toyota D4D 2.0 126PS

    Witam
    Koledzy wpadła mi w oko Toyotka Avensis z 2009r z silnikiem D4D 2.0 126PS. Szukam opinii na temat tego silnika. Na różnych forach odnalazłem informację, że te silniki nie są zbyt trwałe. Możecie doradzić, czy warto interesować się tym silnikiem? z góry dziękuję za pomoc.

  2. #2
    mushroom
    Gość

    Domyślnie

    Jezdzilem takim autem jako drugi wlasciciel, kupilem jak mial przejechane 200 tys (a miala raptem 3lata), pelny serwis w toyocie, sprzedalem jak miala 300 tys, zadnych problemow poza lozyskiem w przednim kole. Bardzo ladne spalanie jak sie spokojnie jezdzi. Ale po dluzszym okresie jazdy w takim tempie auto zaczynalo kopcic na czarno, wystarczylo go porzadnie przegonic na autostradzie i kopcenie znikalo. Tak samo czasem bialy dymek sie pojawial czasem na zimnym silniku. Podobno to norma w tych silnikach.

  3. #3
    jaco79
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Kolego za info. Myślę, że warto jeszcze raz obejrzeć autko i szykować miejsce na parkingu pod nową toyotke.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja nie słyszałem złej opinii o tym motorze w ave III, i chętnie sie też zapoznam jeśli takie się znajdą, znam ludzi którzy to użytkują i jeśli można tak powiedzieć to pełen sukces, są zadowoleni i nic więcej od niej nie oczekują.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •