Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: [UWAGA] 2001 MAZDA 626 VIN JMZGW19F201215736 ŁOSICE nr. tel: 531 776 607 [******]

  1. #1
    Bywalec Avatar Lalusx
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    23
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Exclamation [UWAGA] 2001 MAZDA 626 VIN JMZGW19F201215736 ŁOSICE nr. tel: 531 776 607 [******]

    Witam.
    Przestrzegam przed tą Mazdą
    http://otomoto.pl/mazda-626-2-0-z-ni...C32795645.html

    Auto w ogłoszeniu jest ze ma niby przebieg 197 tys. oryginalny potwierdzony wydrukiem TUV, których sprzedawca nie posiada ani żadnej książki serwisowej, sprzedawca zachwala ze autko jest bardzo ładnie utrzymane, i faktycznie na zdjęciach jak i na żywo prezentuje się ładnie tylko ze udało mi się dokopać do starego ogłoszenia niestety jest już nieaktywny po moim telefonie handlarz od razu go usunął ale na szczęscie zapisałem wszystkie zdjęcia które przedstawiam poniżej link do zdjęć http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...a2eb511ae.html

    Auto było wystawione za kwotę 5400 zł i było po opłatach, silnik był uszkodzony nie odpalał. Na zdjęciach ze starego ogłoszenia widać ze jest bardzo powycierana kierownica i gałka od skrzyni biegów, tapicerka tez nosi ślady sporego przebiegu. W obecnym ogłoszeniu kierownica jak i gałka od skrzyni biegów zostały albo wymienione albo obszyte skorą ale wydaje mi się ze zostały wymienione. Pod maską został wymieniony akumulator bo jest inny oraz został umyty silnik i zostały pomalowane wypatrzyłem 2 elementy takie metalowe blaszki na przednim pasie zaraz za lampami oryginalnie są koloru srebrnego a na zdjęciu które mi handlarz przesłał bo w ogłoszeniu nie ma zdjęcia silnika są koloru czarnego, zostały pomalowane bo zardzewiały.

    Ogólnie samochód został odpicowany powymieniano zużyte elementy, naprawiono silnik przynajmniej odpala i wystawiono na sprzedaż ale z ceną 7900. Po moim telefonie handlarz zapierał się ze to nie ten sam samochód ale widać ze to to samo auto jest to bardzo trudno spotykana wersja z komputerem w zegarach i radiem 2 DIN no i jeszcze kratka w bagażniku no i numer telefonu jak i miejscowość są te same. Jak już wspominałem zaraz po moim telefonie stare ogłoszenie zostało natychmiastowo usunięte. UWAGA handlarz ten ma tez inne auta do sprzedania ich stan i historia tez mogą być wątpliwe więc uważajcie ogólnie najlepiej unikać takich ludzi krętaczy.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 29-04-14 o 13:24

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ok, a gdzie tu oszu*stwo?

  3. #3
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    A to swinia, handlarz naprawil samochod i probuje sprzedac sprawny.


  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Chodzi o to że miał go naprawić, wychuchać, założyć nowe opony, dorzucić zimówki, wymienić oleje, filtry w aso mazdy oczywiście i obniżyć cenę o 200zł dla zachęty, inaczej tego nie widzę

  5. #5
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Najwidoczniej przed naprawą nie było zainteresowanych więc chłop naprawił.Dla mnie normalne że po naprawie cena auta jest wyższa,dziwne jakby spadłaNie masz niestety żadnych dowodów na ******wo.

  6. #6
    hugo2012
    Gość

    Domyślnie

    typowo nasze podejście to chyba normalne ze chłop chce zarobić a swoją droga ciekawe czy zainteresowany by dzwonił po taką mazde gdyby kosztowała 14 tys .
    sprawdzałem to takie w ładnym stanie kosztują w de koło 3 tys euro

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nie wiadomo co było z silnikiem i jak naprawiony ....Madzia pewnie wyciągnięta gdzieś z krzaków za flaszkę - po drodze każdy coś ( marżę) od siebie dołożył ....w sumie i tak tanio - no może nie 3tys E
    http://suchen.mobile.de/auto/mazda-6...ns=MANUAL_GEAR

    lincz tu zupełnie bez sensu ...tak to jest jak poszukiwacz chciałby za 4 tys kupić
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  8. #8
    Bywalec Avatar Lalusx
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    23
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Nie chodzi mi o to żeby ja za 4 tys. kupić tylko o prawdę handlarz napuszał w ogłoszeniu ze ma 197 tys. i ze przebieg jest potwierdzony wydrukami TUV . PO starych zdjęciach widać ze przebieg był raczej większy niż 197 tyś. wydruków TUV tez nie ma a tą informację o TUV to mu się przypadkiem wkleiła z innego ogłoszenia bo ma kilka aut. O wymianie kierownicy i lewarka już nawet nie spomne i jeszcze nie chciał się przyznać tylko dalej kłamał w żywe oczy ale stare ogłoszenie o dziwo momentalnie skasował chociaż się zarzekał ze to nie jego ogłoszenie i to całkiem inny samochód. Facet od początku kręcił a auto pewnie ma ze 300 tyś. na blacie. To kto chętny kupić ta okazje przecież nie drogo.

  9. #9
    Bywalec Avatar Lalusx
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    23
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Dodaje link do ogłoszenia na razie działa http://www.autotrader.pl/samochody-o...sice/129798961

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie


  11. #11
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Tak czy inaczej cofki udowodnionej tu nie ma.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  12. #12
    Bywalec Avatar Lalusx
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    23
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Tylko dlaczego sprzedawca nie chce się przyznać do poprzedniego ogłoszenia i twierdzi ze to nie jego auto jak by nie miał nic do ukrycia to by powiedział ze kupił auto z uszkodzonym silnikiem naprawił je i teraz sprzedaje jako sprawne. Nurtuje mnie jeszcze fakt wymiany kierownicy i lewarka zmiany biegów po co to zrobił? Moim zdaniem takie rzeczy robi się aby ukryć prawdziwy przebieg w aucie.

  13. #13
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Laluś - może i masz rację.
    Ale to tylko gdybanie - rozumiesz.
    Teorii spiskowych można tworzyć na pęczki.
    A może kierownicę pogryzł mu jego amstaff z zemsty za brak karmy?
    I przecież nie da takiej wygryzionej kierownicy dla klienta...
    Rozumiesz, prawda?

  14. #14
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    A jak da to powiedza ze przebieg miliard, a moze mieszek sie wytarl jak np w astrach? po 100 tys juz jest zjedzony wraz z kierownica

    A moze wlasciciel mial sygnety i zajezdzil kiere?

    A moze a moze.

    Problem polega na tym ze polski kupujacy to patrzacy na swiecace sie odpicowane padliny sprzedawane po taniosci i tylko takie go interesuja.

    Nikt z zezarta kiera i mieszkiem auta nie wezmie.

    A wymiana tych elementow w zaden sposob nie dyskwalifikuje auta.

  15. #15
    Bywalec Avatar Lalusx
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    23
    Podziękowano Thanks Given 
    4
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Rozumiem Kris ale to chyba nie był amstaff tylko upływ czasu. Ja tylko ostrzegam po prostu przed tym autem sam bardzo się na ta Mazdę napaliłem bo bardzo ciężko znaleźć taka wersje ale raczej sobie odpuszczę bo boje się ze mogę wtopić.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •