Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki od 91 do 92 z 92

Temat: motoraporter.com - opinie

  1. #91
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz co, zużyte sworznie wahaczy czy końcówki drążka kierowniczego mogą w zimie na mrozie nie dawać żadnych objawów luzów.
    Wszystko jest wtedy sztywne i nie ma się nawet wrażenia, że jakiś luz jest.
    Natomiast jeśli zapłaciłeś za OSKP i obejrzenie auta od spodu to nie ma co ukrywać - wyciek oleju powinien zostać zauważony

    A co do Twojego twierdzenia że byłbyś lepszym inspektorem mając apkę z ELM327 - no cóż - spróbuj zatem , sam zobaczysz jak ocenia się "łatwo" samochody i czy rzeczywiście apka + miernik to wszystko czego potrzebujesz.
    Ja oceniając auta często nie potrzebuje miernika czy komputera diagnostycznego (a te mam dobrej klasy, zapewniam Cię ), miernik mi służy jako potwierdzenie, nie jako wyrocznia

  2. #92
    bosseric
    Gość

    Domyślnie

    ^^kolejny etap współpracy z motoraporterem: dziś otrzymałem 3 propozycje auta, z czego 1 już było sprzedane (na jego miejsce ma być znalezione inne auto), kolejne przekraczało o ponad 2 tys ustalony budżet (z opłatami kosztowało niecałe 25tys (budżet 22tys) i było bez jednego kluczyka) - na jego miejsce też ma być znalezione inne auto, 3cia propozycja była najbardziej sensowna (cena ok 21,5 tys)
    -----------------------------------------
    Chuyen nha dat long an vi tri dep so hong rieng, nhieu san pham dat can giuoc gia re chiet khau cao.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •