Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: ANKIETA: Leasing konsumencki - alternatywa dla kredytu samochodowego. Dla chêtnych pro¶ba o wype³nienie.

  1. #16
    ada¶
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie mam przyk³adowych ofert, poniewa¿ nie wnios³y by one nic przydatnego do mojej pracy, ja porównywa³em zasadnicze ró¿nice lub podobieñstwa jakie wystêpuj± miêdzy leasingiem, a kredytem, do tego wystarczy³a mi literatura fachowa i np. OWU leasingu i kredytu.
    Z przyk³adowymi ofertami jest taka sprawa, ¿e s± bardziej lub mniej korzystne/wiarygodne, tak jak ju¿ tu ustalili¶my, leasing jest ma³o popularny, raczej nie ma ciekawych ofert, a przedstawianie leasingu jako ma³o atrakcyjnego nie dzia³a³oby na korzy¶æ mojej pracy.

  2. #17
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    482
    Podziêkowano Thanks Given 
    288
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    13

    Domy¶lnie

    hehe zasadniczo to w magisterce powinien byæ przedstawiony stan faktyczny, a nie po¿±dany Mo¿esz przecie¿ napisaæ, ¿e gdzie¶ tam daleko na zgni³ym zachodzie to dzia³a a u nas lipa. Ludzie nowych samochodów nie kupujo Jak pisa³em swoj± to wysz³o zupe³nie co¶ innego ni¿ mia³o wyj¶æ, ale trza by³o z tym ¿yæ

    Mo¿e to co¶ pomo¿e
    http://doj.nh.gov/consumer/sourcebook/auto-leasing.htm
    http://www.federalreserve.gov/pubs/leasing/

    Móg³by¶ opisaæ jak to siê rozwija³o (rozwija) w stanach i pierdyknaæ to jako przyk³ad.

    Ch³opie trzymaj siê nas a nied³ugo tytu³ profesorski od samego prezydêta dostaniesz

  3. #18
    ada¶
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dziêki za wszystkie sugestie i podpowiedzi, ale 3 rozdzia³y teoretyczne mam ju¿ napisane i zaakceptowane, wiêc wiêkszych ingerencji w pracê dokonywaæ nie bêdê, a¿ taki gorliwy nie jestem, ¿eby poprawiaæ co¶, co wg. promotora jest o.k. :P

  4. #19
    ada¶
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Sory za ppp, ale chcia³bym poinformowaæ, ¿e zakoñczy³em zbieranie kwestionariuszy ankiet. Chcia³bym podziêkowaæ wszystkim U¿ytkownikom, którzy wype³nili ankiety. My¶lê, ¿e temat jest chyba do zamkniêcia.

    I tak na zakoñczenie wrzucam link, m.in. o leasingu konsumenckim, który mo¿e kogo¶ zainteresuje: http://www.auto-swiat.pl/eksploatacj...-na-auto/ewyr9

  5. #20
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Z ciekawo¶ci ile ankiet dosta³e¶? Temat odpinam.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  6. #21
    Malgorzata
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Zainteresowanie by³oby , gdyby taki leasing by³ poparty solidnym materia³em porównawczym. Nie mo¿e byæ du¿ego zainteresowania je¶li potencjalny klient musi sam sobie robiæ symulacje. Czytelna klarowna oferta jest najlepsz± reklam±.

  7. #22
    ada¶
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    @takietam: Przyznam szczerze, ¿e oczekiwa³em na wiêksz± ilo¶æ ankiet, no ale jak siê okaza³o, mój kwestionariusz nie by³ idealny (znajomy brata stwierdzi³, ¿e w po³owie ankiety powinno siê otrzymywaæ gratulacje za dotarcie tak daleko :P) wiêc pewnie sporo osób siê zniechêci³o.

    Je¶li chodzi o dok³adn± ilo¶æ, to póki nie ma zatwierdzonej pracy, to nie bêdê siê chwali³.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •