Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: Corolla, Astra czy Focus??

  1. #46
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andre Zobacz post
    mpDante tylko, że taki przebieg trochę mnie odstrasza . Jeśli będę szukał auta to do max 100 000 km.
    Przebieg nie świadczy o stanie auta. Zapraszam do mnie, to się przekonasz, że wnętrze wygląda jak w aucie z przebiegiem 40-50tys.km, mam go już prawie 2 lata u siebie, więc niedługo miałbym już po gwarancji w nowym aucie W tym czasie zrobiłem ok.20000km.

    Dla kontrastu, oglądałem Alfę 147, salonowa PL, gdzie po wnętrzu, nie patrząc na zegary, dałbym mu 200000 przebiegu... Lepiej szukaj dobrego auta, zamiast przebiegu.

    @Inhalt: Mimo wszystko Kia robi lepsze wrażenie od Cruza, jeżeli chodzi o silnik i jakość wnętrza... poza tym, bije go na głowę gwarancją. Patrzysz na ceny katalogowe, a jak już wspomniałem można konkretnie pokombinować przy zakupie, zajrzyj do dealera to się przekonasz
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  2. #47
    Andre
    Gość

    Domyślnie

    Pochodzę, pooglądam, popytam . Nie pali się, żebym musiał już kupować. Na allegro widziałem Astrę III z 2006 roku z niespełna 60 000 km za 30 000 zł. Polski salon, czyli jak wiadomo bez rewelacji. Ale zapala się lampka, że za 13 000 zł więcej jest nowy, a nie 5 letni hehe.

  3. #48
    Andre
    Gość

    Domyślnie

    A czy ktoś z naszych forumowych sprzedawców zna ten komis ?
    Mazda Autohaus Hellwig KG Nardter Weg 3
    02977 Hoyerswerda Deutschland

  4. #49
    Jaszczomp
    Gość

    Domyślnie

    To ja dorzucę kamyk do tematu Astry II. Ktoś wcześniej napisał o palącym się włączniku nawiewu w astrze. Owszem, palą się, ale jak ktoś oszczędza na filtrze kabinowym za 15 złotych. Wymiana - 15 minut dwa razy do roku i zero problemu. EGR? Podobno jest. Od 7 lat mam astry g i jeszcze nie miałem okazji poznać jegomościa. Auto jest tak popularne ( praktycznie brak lifta przez 12 lat produkcji! ) , że pod każdym krzakiem znajdziesz części. Gdzieś padła kwota co do hamulców w aso. Na alledrogo komplet przyzwoitych hamulców na przód kosztuje 222 złote z przesyłką, wymiana góra 100 zł. Foki natomiast lubią sobie zardzewieć,a Korolki mają niską ładowność ( z tego co pamiętam niecałe 400 kg ).

  5. #50
    Andre
    Gość

    Domyślnie

    Będzie Astra II . Bo niestety ładny egzemplarz III może wynieść nawet do 35 000 zł, a to podchodzi pod nowe auto.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •