Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: CB i kamerka

  1. #1
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    67
    Podziękowano Thanks Given 
    14
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie CB i kamerka

    Witam, chciałbym doradzić się Was jakie radio CB kupić (model, firma) i jaką antenę. Co do anteny to chciałbym taką mniejszą (chodzi mi o to, aby nie była bardzo wysoka), ale nie wiem jak będzie z zasięgiem?

    Chcę też kupić kamerkę samochodową, doradzicie jaką, jakiej firmy, model. Myślę nad przednią i tylną.

    Dziękuję za podpowiedzi.

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    temat kamerek miales poruszony na forum, CB wybor szeroki ja uzywam Presidenta Harry II asc + President Florida

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    CB:President Harry II ASC.
    Antena: Sirio ML145. Zestaw daje radę.
    Kamerka: brak.

  4. #4
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam President Harry III ASC i President Alaska na uchwycie - sprawdza się bardzo dobrze, ale kosztowało to majątek :P Drugi raz bym się nie zdecydował - szukałbym czegoś tańszego, nawet jeśli miałoby mieć gorsze parametry. Zasięg realny około 8-10km w trasie.
    W drugim aucie Midland Alan 100+ (z lat '90) i Lemm AT-71 na uchwycie - działa podobnie jak pierwszy zestaw, a czasem mam wrażenie, że lepiej.
    Jeśli chodzi o antenę to bardziej od modelu ważne żeby kupić oryginał a nie podróbkę.

    Kamerka - Prestigio Roadrunner 500 - nagrywa OK, ale czasem wariuje - sama się restartuje w czasie jazdy albo przy odpaleniu wywala jakiś błąd i trzeba wyjąć i włożyć kartę żeby zaskoczyło - może to wina karty, nie wiem. Dodam, że przez 10 miesięcy nie udało mi się nagrać nic ciekawego (tylko 3-4 razy w nocy jak ktoś z przeciwka leciał na czołówkę ze mną - nawet numerów rej. nie dało się przeczytać)

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •