Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 154

Temat: VITOOCARS Częstochowa UWAGA!

  1. #16
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jeśli sprzedający zarejestruje auto na siebie czasowo (czerwone tablice) i wykupi OC to możesz wracać na nich do domu....ale tu jest dużo kombinacji ze zwrotem tablic itp. Najprościej laweta za ok 300 zł i dzida ;P

  2. #17
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Jak ktoś ma czas to lawete można ogarnąć taniej niż 300 PLN (oczywiście zależy od odległości)
    Z tablicami tymczasowymi jest problem, bo żeby je dostać trzeba m.in. zostawić oryginały dokumentów w depozycie w WK (w moim przynajmniej) i (jako handlarz) zapłacić 160 PLN za VAT24 w US

  3. #18
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za pozytywną opinię. Opinia o handlarzach jest jaka jest i absolutnie nie zamierzam z nią walczyć. Nie mniej podczas oględzin chętnie użyczam potencjalnemu kupcowi miernik lakieru i razem sprawdzam przebieg samochodu. Oczywiście trafiają się samochody gorsze i lepsze, ale to równiez ma odzwierciedlenie w cenach.

  4. #19
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jak widziałem, że chodzi o sucre, to się uśmiechnąłem
    Znam Cię kolego z bmw-sport

  5. #20
    Starszy użytkownik Avatar apacz
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    270
    Podziękowano Thanks Given 
    10
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    A ja mam wrażenie , że to forum zaczyna żyć własnym życiem.Wrócić proszę do pierwszego wpisu w tym wątku i przeczytać treść ostatniego(nie licząc mojego).
    www.carpasja.com tel.+48 662 04 96 98 [email protected]
    Samochody bezwypadkowe na zamówienie .STOP!!!

  6. #21
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Loona znam i zawsze doceniam Twojego nosa do kretaczy.

  7. #22
    Jesion
    Gość

    Domyślnie

    Czyli jak mam rozumieć opinie o tym Vitoocars ?, pierwszy i ostatni użytkownik , piszą jak to ładnie zarejestrowali się w podobnym czasie itp?, reklama czy jak ? warto zaufać sprzedającemu ? czy pic na wodę.....

  8. #23
    Starszy użytkownik Avatar elpolacco
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    125
    Podziękowano Thanks Given 
    11
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Kolega z forum OCP był oglądać u tego handlarza Octavie dla innego kolegi który miał ponad 200km do Częstochowy. W załączniku cały opis z relacji oględzin tej oto Octavii która stoi już od lutego (link nadal ten sam )
    http://otomoto.pl/skoda-octavia-gwar...C32180841.html

    Inny użytkownik OCP był oglądać tą Fabię która była wystawiona wcześniej za 12 500zł.
    http://vitoocars.otomoto.pl/skoda-fa...C32110977.html
    Z skróconego streszczenia oględzin wiem, że był problem z silnikiem. Miernikiem nie było mierzone.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  9. #24
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Komentować nie mam zamiaru, jutro zrobię zdjęcia błotniku o którym mowa że niby wstawiany oraz zdjęcia z miernikiem lakieru.
    Edit. albo skomentuje, auto nie poodkurzane bo oglądali świeżo po tym jak autem wróciłem do kraju. Co do silnika lubiącego olej to dziwne bo zrobiłem tym autem ponad 1200km i nawet grama nie wziął. Co do nie działającego podgrzewania lusterka to nie wiem- nie sprawdzałem ale ciekawi mnie czy na dotyk idzie to wyczuć. O tej ćwiartce to nawet nie wiem co napisać, mamy drugą octavię w hatchbacku na placu i tam wygląda to identycznie. Tak jak napisałem , jutro biorę lustrzankę, miernik lakieru i porobię zdjęcia podczas pomiarów i tej niby wstawianej ćwiartki.
    Ostatnio edytowane przez Sucre540 ; 17-04-14 o 20:39

  10. #25
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Czekamy zatem na relacje, bo powiem szczerze teraz to jestem zaciekawiony.

    Masz pelne prawo wyjasnic sytuacje.

  11. #26
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem wygląda to na typową inspekcję rycerzy miernika.
    No jak rysa może być do gołej blachy, powiedzcie mi?
    No jak?
    I ile ma mieć słupek?
    Ech...
    Na słupku są delikatne zaoblenia i miernik nie wskazuje super, niestety.
    Ale jak dla mnie 170 um - jeśli całe auto jest podobnie lakierowane - nie są niczym specjalnym.
    Jeśli elementy obok mają 100 um, a słupek ma 170 - to trzeba się zastabnowić.
    Ale znając życie - jak są odkrecane śruby błotników to i pewnie słupek mógł być przelakierowany.
    Jak śruby błotników nie są odkrecane, drzwi nie były odkręcane, dach jest ok, szyba nie zmieniana - to TTTM - czyli Ten Typ Tak Ma!
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 17-04-14 o 23:07

  12. #27
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Tez tak to odebralem Kris

    Szczegolnie ze mowa jest o 300um gdzie to nawet szpachla nie jest.

    Ja w lagunie mam rant tylnego blotnika 700 um.

    A wymieniona w ASO byla lampa, zderzak i wlasnie zrobiony blotnik z cieniowaniem na drzwi na ktorych jest 150um

    No wielki mi dzwon.

    Prawe lusterko nie grzeje - to Ci usterka w uzywanym samochodzie. Smiech na sali.

    Silnik lubi olej, ktoras uszczelka, simmering, uszczelniacz, przeciez to widac gdzie sie co poci do zrobienia za max pare stow...

    I tylko tak naprawde zastanawiajacy jest ten spaw, jesli jest faktycznie piekny gruby i niefabryczny to lanie.

    Ale to dowiemy sie jutro.

    Z takim podejsciem to taki gosc w salonie bedzie mial spory problem z wyborem auta.
    Ostatnio edytowane przez dremp ; 17-04-14 o 23:30

  13. #28
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sucre540 Zobacz post
    Co do nie działającego podgrzewania lusterka to nie wiem- nie sprawdzałem ale ciekawi mnie czy na dotyk idzie to wyczuć.
    Idzie wyczuć ręką. Może nie jak jest na dworze 25'C ale jakbyś włączył rano - tak jak teraz jest 5-8'C będziesz czuł że po minucie-dwóch zrobi się wyraźnie cieplejsze w dotyku. Inna sprawa, że ten argument jako koronny jest średni w 9-cio letnim aucie...

    BTW, też jestem ciekawy tych zdjęć i Twojej wersji. Handlarze są jacy są i mówię ogólnie - na dzień dobry jestem na nie do tej grupy zawodowej bo trochę za dużo wiem i widziałem do czego są zdolni ale tutaj faktycznie wygląda to na jakieś nieduże rzeczy, które przeraziły "rycerza miernika". Takie tłumaczenie na razie wydaje się że może mieć sens.

    No nic, pożyjemy - zobaczymy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  14. #29
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    To no lecimy z koksem:
    Lewy przedni błotnik:


    Lewe przednie drzwi


    Lewe tylne drzwi


    I ponoć wspawywany błotnik





    Ponoć robiona tylna klapa




    Prawy tylny błotnik


    Prawe tylne drzwi

    Ostatnio edytowane przez Sucre540 ; 18-04-14 o 17:20

  15. #30
    Sucre540
    Gość

    Domyślnie

    Rysa do "gołej blachy"

    Prawe przednie drzwi


    Prawy przedni błotnik



    Maska



    Słupek który też miał być malowany





    Dach







    A teraz próg które na pewno był malowany :P






    Starałem się robić zdjęcia najlepiej jak się da. Według mojej opinii samochód jest cały w oryginalnym lakierze. Najbardziej irytuję mnie to że przez jakiegoś pacana zostałem opisany na kilku forach jak sprzedawca który oferuję ćwiartkowane auta...Zawsze podchodzę uczciwie do klienta i informuję co było malowane za granicą. Czasem wychodzę na tym jak zabłocki na mydle, bo jak ktoś usłyszy że bok malowany to już skreśla samochód. Przykład:
    mam zafirę b z 2006r, malowana lewa strona, miernik wskazuje od 180 do 210mikronów. Dwóch klientów już zrezygnowało przez to z samochodu a przecież tam nawet nie ma drugiego lakieru.
    Skoda sobie stoi od lutego i wcale bym się nie zdziwił że to przez tych dwóch "fachowców" którzy opisali mój samochód. Zgadzam się z przedmówcami, 90% handlarzy to niesamowici *****ci i krętacze...ale zawsze zostaje to 10% którzy chcą być uczciwi i na tym budować swoją markę.

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •