Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: iParts.pl

  1. #1
    darek90
    Gość

    Domyślnie iParts.pl

    Robicie zakupy w Internecie? Gdzieś pół roku temu wpadłem w Internecie na sklep motoryzacyjny [...], kupowałem tam amortyzatory do swojego Civica i naprawdę mają tanie ceny i b. dobre części (wystarczy porównać np. do motointegratora, który ma wszystko o kilkadziesiąt złotych drożej...)

    Od tej pory kupowałem u nich części na stałe, dostałem indywidualny rabat 10% i jestem bardzo zadowolony. W sumie to nie miałem zamiaru tu robić reklamy (nie mam nic wspólnego z tym sklepem - nie pracuję dla nich), ale naprawdę Wam szczerze polecam. Jeśli już robić zakupy w Internecie to albo Allegro, albo właśnie [...] - tylko na Allegro uważajcie, bo tam często można trafić na podróbki... a w iparts macie bodaj 14 dni na odesłanie towaru bez podawania przyczyny (taki regulamin).

    Mieliście jakieś doświadczenia z tym sklepem??
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 28-03-14 o 12:58

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ja nie rozumiem tego sklepu bo masz ten sam produkt w kilku cenach... a 14dni masz tez na allegro

  3. #3
    darek90
    Gość

    Domyślnie

    Wiem, że na Allegro jest też takie prawo, ale tam za każdym razem trafiasz na innego sprzedawcę i czasem trzeba się dość mocno z tym użerać..

    Jak mają takie same produkty w różnych cenach to warto brać te najtańsze A tak na serio to nie wiem, nigdy czegoś takiego nie zauważyłem. Może to tylko pozornie się wydaje, że są takie same części, a tak naprawdę się różnią specyfikacją, nie wiem.. nie znam się na tym

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Oj skąd ta skromność.
    Panowie z iparts właśnie skończyli u nas swoją przygodę. Takie szeptańce proszę uprawiać na onecie.

    https://drive.google.com/file/d/0BwR...t?usp=drivesdk
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    haha

  6. #6
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    zenada

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •