Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Temat: Volkswagen Crafter 2.5 TDI 2007 - Ostrowiec

  1. #31
    grzesio70
    Gość

    Domyślnie

    Dostał książkę serwisową taką którą ja dostałem. Widoczna na foto

  2. #32
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ksiazke o której wiedziales ze to lewizna

  3. #33
    grzesio70
    Gość

    Domyślnie

    Tak się składa że o tej setce dowiedziałem się grubo po sprzedaży kiedy sprawdzałem sobie VIN Merca.

  4. #34
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Panowie - trochę spokoju, bo zaraz zamknę temat.

  5. #35
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    12.02.2014
    Witam

    Dzisiaj przy przebiegu 154894 (licznikowo) jak mi wiadomo w 2011r przy 223tys. auto miało zmieniony oryginalny rozrząd. Wniosek z tego taki iż minimum stówkę miałem cofnięte. Dostałem wielkiej ulgi że sprzedałem tą skarbonkę za jeszcze dość dobre pieniążki. Za regenerację turbiny, wymianę nowego DPF-a i robociznę 2 dni temu mechanik skasował mnie równe 3000zł. Niestety "Check" nadal się świecił więc dzisiaj rano byłem zmuszony również zmienić czujnik za to odpowiedzialny za kwotę 250zł... Tylko patrzeć jak turbina będzie znów do wymiany ponieważ jakieś odłamki z DPF-a przytkały gdzieś wydech i taka jazda po 500/1000km będzie się wiązała z że tak powiem "uduszeniem" turbosprężarki.


    Czytaj więcej na: http://www.autocentrum.pl/awc/motobl...#ixzz2xBAT29FW
    Grubo po sprzedaży?

    Mowiles ze sprzedales samochod z 2 miesiące temu, ten post jest jak rozumiem z dnia sprzedaży Craftera, już wtedy wiedziales ze przebieg jest cofnięty

  6. #36
    grzesio70
    Gość

    Domyślnie

    Tutaj podejrzewałem taką opcję z mechanikiem ale niestety serwis to potwierdził...

  7. #37
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Heh - zwroty raczej nie są w trybie przypuszczającym - ale ewidentnie w związku ze zwrotem - jak mi wiadomo, w trybie orzekającym.
    Czyli w dniu sprzedaży miałeś ŚWIADOMOŚĆ przekrętu licznika.

  8. #38
    grzesio70
    Gość

    Domyślnie

    No wiesz klawiatura przyjmie wszystko. Nie warto jak widzę więcej się tutaj rozpisywać.

    Pozdrawiam

  9. #39
    hugo2012
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie kolega wygrał w konkursie dureń miesiąca. Sprzedał skręcone auto i jeszcze sie tym chwali na forum.
    Takiego "asa" dawno nie było.;-)

  10. #40
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Grzesio - co mogę więcej dopisać
    Strzał w stopę kolego, nawet trudno powiedzieć że strzał - po prostu harakiri zrobiłeś na tej stopie

    Teraz odwróć sytuację - kupiłeś tego Sprintera - odnajdujesz na forum post, gdzie ten "uczciwy" sprzedawca pisał co z nim było, że powódź, że dzwon, że cofka licznika.
    Żeby nikt się nie kapnął pozmieniał kilka rzeczy w aucie i gitara.

    Powiedz mi teraz - nie wkurzyłaby Cię taka postawa?
    Czy naprawdę są takie czasy, gdzie od ludzi nie można wymagać jakiegoś minimum uczciwości? Gdzie każdy każdego chce zrobić w ...uja i jeszcze się tym chwalić jaki to ja byłem super że go zrobiłem w ...uja?

  11. #41
    grzesio70
    Gość

    Domyślnie

    ja kompletnie się tym nie chwalę. Mnie zrobiono w uja przy sprzedaży pomimo tego nawet że kupowałem go od osoby prywatnej a nie jakiegoś handlarzyny. Włożyłem w to auto prawie 3 tys. przed sprzedażą więc uwierz mi iż kupujący nie jest w żaden sposób poszkodowany...

  12. #42
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Cool

    Jakby to określić
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  13. #43
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesio70 Zobacz post
    ja kompletnie się tym nie chwalę
    Nie jestem tego pewny,samo założenie tematu na to wskazuje
    Cytat Napisał grzesio70 Zobacz post
    kupujący nie jest w żaden sposób poszkodowany..
    Tego też nie jestem pewny,jeżeli uważasz że jak kupił auto ze skręconym licznikiem i nie jest poszkodowany to chyba cos z tobą nie tak.

  14. #44
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    grzesio jakbym Cię spotkał to może bym Ci wybił ze dwa zęby a potem dał bym Ci 200 zł na sztuczne i też nie byłbyś stratny...

    nie chwalisz się to po co założyłeś temat?? żeby nas wk****ć?

  15. #45
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Tak się składa, ze często bywam w Biłgoraju, jak tylko zobaczę tego Craftera to na pewno dam znać właścicielowi o tym poście, masz to jak w banku.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •