Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Temat: Audi a6 c4 2.5tdi quattro AEL 140ps

  1. #1
    milosik
    Gość

    Domyślnie Audi a6 c4 2.5tdi quattro AEL 140ps

    Witam proszę o ocenę autka z linku:
    http://moto.allegro.pl/niezawodne-au...406180929.html

    Mile widziane szerokie komentarze.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Starszy użytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziękowano Thanks Given 
    104
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Silnik - kicha, spalanie kicha !!!! Zawieszenie kicha !!!
    Wszystkie spostrzeżenia to tylko sugestie, mogące nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości Ten się nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  3. #3
    ytrewq4321
    Gość

    Domyślnie

    Ten silnik to chyba najbardziej trwała gadzina w C4, bez większych problemów robią po >500 tysięcy

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar liliotom
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Postów
    209
    Podziękowano Thanks Given 
    104
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Przeciwstawiam, 1,9 TDI i prognozuje jego lepszy wynik ??
    Wszystkie spostrzeżenia to tylko sugestie, mogące nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości Ten się nie myli kto nic nie robi
    _________________________

  5. #5
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    liliotom - następnym razem nie pisz po pijaku...

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Dobre pecet...
    Liliotom coś chyba faktycznie no... tego...

    Akurat ten 2.5 TDI R5 jest zdecydowanie lepszy niz 2.5 TDI V6. Samo zawieszenie w A6 C4 jest o NIEBO trwalsze niz w A6 C5
    A spalanie? No cóż - decydując się na dużego diesla z VAG musisz liczyć na te 9 l. ON w mieście.

  7. #7
    milosik
    Gość

    Domyślnie

    Po mieście będzie mało użytkowane a spalanie będzie pewnie większe o jakiś litr od passata 1.9td którego teraz użytkuje głównie szukam czegoś większego w quattro i wybór padł na c4, bo jakoś za a4 110 ps AFN dużo do mnie nie przemawia(aluminiowe zawieszenie, mniej miejsca, słabszy silnik-chociaż AFN też ma dobrą opinie) A posty lilitoma zbytnio nic nie wniosły do tego, czy warto się zainteresować tym autem.

  8. #8
    rafi a4
    Gość

    Domyślnie

    tak...
    każdy tylko...
    bo słyszałem itd itp

    Prawda jest taka, mam aluminiową zawieche w b5, wymieniałem ją 5lat temu /80000km/ i jeszcze nic nie stuka. Wtedy zapłaciłem ok 700zł z robotą. Poprzednie wachacze były fabryczne.
    AFN-y to wg mnie najlepsze silniki
    Mało miejsca, to niestety fakt duuużo mniej niż w pasku. Pzdr!

  9. #9
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    W czym rafi, bo nie do konca zrozumialem, czyzbys twierdzil ze w C4 malo miejsca? Moim zdaniem wiecej niz w nowszym modelu. A do tego dwupoziomowy bagaznik z prawdziwego zdarzenia, nie tak jak po 97 roku gdzie pod podloge mozna wsadzic tylko atlas. Ksztalt bagaznika tez starszy model mial regularniejszy.

    Niestety auto z linku nie podoba mi sie, wielkie felgi na sile, wyglada jak koza. Poza tym chyba zadbany egzemplarz. Nie przejedziesz sie, nie dowiesz sie.

    Zarowno AEL jak i AFN sa nie do zajechania. Podejrzewam ze wiekszosc w PL ma 600-700 tys i wiecej km. Teraz mozna tanio wyrwac je w DE, maja najczesciej czerwona plakietke wiec niedlugo beda bezuzyteczne w kazdym miescie. Niestety wiele ladnych egzemplarzy wyginelo za sprawa premii za zlomowanie w 2009 roku.

  10. #10
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    W A4 Tomku ma sporo mniej miejsca niż w Passacie B5 - i oczywiście jak najbardziej trzeba się z Nim zgodzić...

  11. #11
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Aha, zle zrozumialem.

  12. #12
    PabloG
    Gość

    Domyślnie

    ... a jak się sprawują automaty w tych pojazdach (chyba 4-biregowe)

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •