Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Hiszpania : Alfa Romeo Brera Brera 2.2 2006 - Banco de Crédito BCP Calle 24 de Septiembre No. 158 , Santa Cruz,España Teléfono / Fax: +34 921 880 030

  1. #1
    miczel87
    Gość

    Domyślnie Hiszpania : Alfa Romeo Brera Brera 2.2 2006 - Banco de Crédito BCP Calle 24 de Septiembre No. 158 , Santa Cruz,España Teléfono / Fax: +34 921 880 030

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Alfa Romeo Brera
    VIN:
    wysłałem zapytanie o VIN
    Model:
    Brera
    Silnik
    2.2
    Rocznik:
    2006
    Państwo
    Hiszpania
    Miejscowość:
    Banco de Crédito BCP Calle 24 de Septiembre No. 158 , Santa Cruz,España Teléfono / Fax: +34 921 880 030
    Nazwa komisu:
    ?
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam szanownych kolegów szukając alfy natrafiłem na takie ogłoszenie... Z ciekawości napisałem dlaczego taka cena... Dostałem taką odpowiedz
    "Dzień dobry!

    Po pierwsze, przepraszam za błędy gramatyczne, nie mówię po polski, używam tłumacza. Jeśli to możliwe, proszę mi odpowiedzieć w języku hiszpański lub angielskim.

    Jak zapewne już zauważyli pojazd ma niską cenę, to dlatego, że był na podstawie umowy leasingu w naszej firmie Banco de Crédito BCP (we Hiszpania), ale właściciel nie był w stanie zapłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy, więc podjęliśmy kopię posiadanie tego pojazdu.

    Teraz sprzedajemy go w cenie wymienionych, w celu odzyskania pozostałego zapłaty umowy leasingu i jest to cena ostateczna tego pojazdu bez innych zobowiązań (długów) lub ukrytych podatków do naszej firmy.

    Pojazd jest w doskonałym stanie i poszukuje pracy, bez żadnych wad ukrytych, nie uczestniczących w wypadkach, dokładnie tak, jak widać to na załączonych zdjęciach. będzie pochodzić z Książka serwisowa, wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięczną gwarancją od naszej firmy.

    Płatność zostanie dokonana przez Allegro jednym z najbezpieczniejszych metod z Polski. Posiadamy własne Logistyki i oferujemy bardzo atrakcyjne usługi dostaw w rozsądnych cenach (tylko paliwo i opłaty trasa). Jeśli nadal jesteś zainteresowany proszę powiedz nam dokładną lokalizację, aby dać dokładną kwotę trzeba zapłacić za dostawy.

    Dziękuję," dodatkowo 15 zdjęci brery

    Zastanawiam się bo samochodów mają wystawionych wiele jak by to był jakiś przekręt to chyba allegro by interweniowało... Czy jestem po prostu naiwny ?

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Niestety jesteś naiwny i to bardzo Radziłbym nim wyślesz $$$ wpisać sobie w obojętnie jaką wyszukiwarkę frazę "przekręt nigeryjski" i przemyśleć jeszcze raz czy to dobry pomysł.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A ja się zastanawiam po co się męczyć i pracować na etacie skoro ludzie nadal łykają takie wały....

  4. #4
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Nie zamierzam nikomu nic wysyłać... ciekawi mnie bardzo dlaczego allegro z tym nic nie robi jak to przekręt ?

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    bo pewnie nikt nie zgłosił jeszcze do otomoto

  6. #6
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Już zgłosiłem

  7. #7
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    heh nie ma to jak zainteresowac sie sie autem za 16tys zl gdzie normalnie kosztuje w ok. 9tys Euro i do tego akcyza 18.6%
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  8. #8
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Fajny adres mailowy mają do tej Hiszpanii... [email protected]
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Memory fajf, SIARA - i wszystko jasne



  10. #10
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    tradelux >> Z całym szacunkiem Pnie Łukaszu nie interesowałem się Tym autem szukam brery już troszkę i wiem jakie są ceny Zaintrygowała mnie ta oferta cenowo wiec napisałem mając świadomość że to pewnie podpucha ale bardziej mnie zastanawiało dlaczego ktoś pozwala na wystawienie 300 aut w takich cenach dlaczego grupa allegro się tym nie interesuje czy takie praktyki są u nas legalne... Więc postanowiłem założyć temat i napisać maila... to nic nie kosztuje. Pozdrawiam Michał

  11. #11
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dla nich liczy sie $$ za wystawienie
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #12
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    widzę że otomoto już zareagowało na nasze znaki

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał miczel87 Zobacz post
    bardziej mnie zastanawiało dlaczego ktoś pozwala na wystawienie 300 aut w takich cenach dlaczego grupa allegro się tym nie interesuje czy takie praktyki są u nas legalne
    Kto miałby pozwalać albo nie pozwalać? Na ten numer łapią się ludzie od początku Internetu. Sprawa jest banalnie prosta, bo ogłoszeń na największych portalach nikt nie moderuje przed wystawieniem.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  14. #14
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    W zasadzie czemu portale wyświetlają takie ogłoszenia już zostało napisane, ja dopowiem jeszcze tak - gdyby przeczytać regulamin tychże instytucji, wyniknie z nich że oni za opłatą wyświetlają ogłoszenie. Paradoksalnie tutaj jest wszystko ok - dostali kasę przelewem czy smsem i emitują opłacone anonse, nie są stroną w niedoszłych transakcjach. Tak samo jest choćby na aukcjach allegro - czy tą firmę coś obchodzi, że jakieś dwa koguty toczą jakiś śmieszny spór za pomocą ich narzędzia i wylewają tam wzajemne swoje żale? Nie, mają to w d... - oni tylko umożliwiają wystawienie. Reagują kiedy dostaną sygnały o możliwości łamania prawa i wtedy wyłączają ogłoszenie - tak to wszystko widzę i tak teraz też się stało.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  15. #15
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki Panowie temat uważam za wyczerpany. Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •