Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: NIEMCY - pomoc przy sprowadzeniu i doradztwo

  1. #1
    Muzzy84
    Gość

    :) NIEMCY - pomoc przy sprowadzeniu i doradztwo

    Witajcie,
    szukam kogoś z Wrocławia lub okolic, kto pomógłby mi w przyprowadzeniu samochodu z Niemiec. Chodzi nie tylko o transport samochodu, ale tez o fachową porade tam na miejscu i ocene czy towar jest warty kupienia
    Miejscowość to: 92670 Windischeschenbach, 500km od Wrocławia

    Znacie kogos takiego? Ile to może kosztować?


    Ogólnie rzecz biorąc szukam Skody Octavia II, kombi z silnikiem 1.6MPI do ok.20tys zł ze wszystkimi opłatami, więc jeśli ktoś ma coś takiego na oku proszę o info.
    Pozdrawiam
    Muzzy

  2. #2
    pk1986
    Gość

    Domyślnie

    Napisz do kolegi unfallera jest z okolic myśle że pomoże

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Zanim sie zbierzesz to będzie po aucie ...... telefon w rękę i dzwon - gadają po angielsku czesku i rosyjsku - więc pewnie się dogadasz .
    Jesli chodzi o tę co myślę (3990)to uszkodzenia są niewielkie - kosmetyka - w PL do ogarnięcia za grosiki .
    Skoro ma być jak najtaniej to bierzesz kumpla brata szwagra ojca ( wybierz wersje) i jutro rano leć odbierać - co tam w niej chcesz badać ??? ,,,,,, jak to ogarniesz to w zakładanym budżecie się zmieścisz i na naprawę starczy .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Muzzy84
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    Zanim sie zbierzesz to będzie po aucie ...... telefon w rękę i dzwon - gadają po angielsku czesku i rosyjsku - więc pewnie się dogadasz .
    Jesli chodzi o tę co myślę (3990)to uszkodzenia są niewielkie - kosmetyka - w PL do ogarnięcia za grosiki .
    Skoro ma być jak najtaniej to bierzesz kumpla brata szwagra ojca ( wybierz wersje) i jutro rano leć odbierać - co tam w niej chcesz badać ??? ,,,,,, jak to ogarniesz to w zakładanym budżecie się zmieścisz i na naprawę starczy .
    Kolegę chętnego już mam, na upartego laweta też jest już zorganizowana...ale rozmawiałem dziś po raz kolejny do tego gościa (octavia była zarezerwowana, ale podobno chętny się nie pojawił) i okazało się, że oprócz błotnika, zderzaka uszkodzone jest też przednie zawieszenie (chyba dostał w koło, chociaż felga i opona wydaje się cała)
    No i mam dylamat: wynajmować lawete, kogoś do pomocy po to by pojechać 1100km i zobaczyć, że to szrot...chyba mnie nie stać
    Najlepiej by było, gdyby ktoś rzucił na nią okiem będąc w okolicy.
    A co chcę w niej sprawdzić? Dużo rzeczy Realność przebiegu, bezwypadkowość, jak jest utrzymane wnętrze itd

  5. #5
    Muzzy84
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pk1986 Zobacz post
    Napisz do kolegi unfallera jest z okolic myśle że pomoże
    Dzięki, zaraz napiszę PW

  6. #6
    wito
    Gość

    Domyślnie

    Muzzy jeśli to jeszcze aktualne to wsiadaj w bezpośredni pociąg do Drezna 100km od Zgorzelca, ja tu jestem na miejscu, pojadę z tobą i pomogę. Tylko lawety nie mam, ale może lepiej jednak nie bity egzemplarz? Tu w Dreźnie nie dalej jak wczoraj widziałem Octavie II w benzynie kombi, tylko problem w tym że to u handlarza, a ja się handlarzy wyrzekam..

    Cytat Napisał Muzzy84 Zobacz post
    Kolegę chętnego już mam, na upartego laweta też jest już zorganizowana...ale rozmawiałem dziś po raz kolejny do tego gościa (octavia była zarezerwowana, ale podobno chętny się nie pojawił) i okazało się, że oprócz błotnika, zderzaka uszkodzone jest też przednie zawieszenie (chyba dostał w koło, chociaż felga i opona wydaje się cała)
    No i mam dylamat: wynajmować lawete, kogoś do pomocy po to by pojechać 1100km i zobaczyć, że to szrot...chyba mnie nie stać
    Najlepiej by było, gdyby ktoś rzucił na nią okiem będąc w okolicy.
    A co chcę w niej sprawdzić? Dużo rzeczy Realność przebiegu, bezwypadkowość, jak jest utrzymane wnętrze itd

  7. #7
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    nie bać się handlarzy , trzeba sprawdzić auto, papiery i jak OK to kupić. Co za różnica kto sprzedaje ? Ważne aby auto było takie jak trzeba
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •