Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Vw passat 2,8 2002 - mława

  1. #16
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -amper124 - Chwali Ci się patriotyzm lokalny
    nie wiem czym Cię tak ubawiłem - a;b;c;d;

    Na opinie o miastach niestety nie ma wpływu
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  2. #17
    amper124
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrebar Zobacz post
    regulamin
    Trafionym zatopionym najbardziej, choc nie powiem, po przeczytaniu mojego truizmu sam pewnie bym zareagowal podobnie
    Koncze OT bo moderacja mi zaraz dolozy za robienie czatu.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 13-03-14 o 06:51

  3. #18
    rynek1989
    Gość

    Domyślnie

    -amper124 - Ostatnio byłem w poniedziałek Znam tą zaczepno-obronność klękać, płakać i przepraszać nie będę. Tak się wychowałem na blokowiskach. Zawodowo obracam się w geodezji i budowlance przy nadzorach dla Inżyniera Kontraktu. Stopa bezrobocia w okolicznych powiatach od 15-30% rejestrowanego/ rzeczywista x2 mało ?. O okolicy robiłem kilka referatów na podstawie GUS-u, samorządów związanych ze stopa życiowa, mniejszościach itp.Od ostródy po mławe i od szczytna po brodnice mam wiele do powiedzenia. Wytyczałem, inwentaryzowałem nie jedna inwestycje, wkopałem setki kamieni,byłem przy budowie nie jednej kanalizacji, wody uwierz mi ludzie tu s***ą do wiader, odurzają się wszystkim znam ta biedę,cpunów. Dobrze wiem co pisze, mieszkam w Działdowie. Gdzie ta kraina mlekiem i miodem płynąca?? w Ssang Geumach,xl-ach, czaplickiego,lgkach i innych ping pongach na produkcji? Nie uważam mojej opinii jako idiotycznej-podparta jest dowodami. Patrze na region przekrojowo, oceniam potencjał, nie mówiłem tylko o mieście Mława. Chętnie porozmawiam ale merytorycznie. Po za tym, nie mam zamiaru zaśmiecać forum ta dyskusją , która jest nie na miejscu.

  4. #19
    amper124
    Gość

    Domyślnie

    rynek1989
    Ja nigdzie nie pisze że masz kogokolwiek przepraszać i klękać, daleko mi od tego.
    Przejaskrawiasz w stronę najgorszych elementów co jest błędem.
    Ja mówię o jasnych stronach co też jest błędem.
    Prawda leży pośrodku, też wiem to z dobrze opisanych źródeł do których mam dostęp.
    Jest mi bardzo daleko od tego by mówić o opisanych przez ciebie okolicach jako o "przeklętych stronach".

    PS. Może i w firmach o których wspomniałeś nikt nie zarabia kokosów, ale pokaż mi firmy w PL w których szeregowy robotnik żyje w krainie mlekiem i miodem płynącej.

    No ale możemy o tym pogadać w innym wątku ew na PW

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •