Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 160

Temat: Ford s-max 20 2010 - Staszów

  1. #151
    Next
    Gość

    Domyślnie

    Czy już może coś wiadomo odnośnie całej tej sprawy? Sam byłem zainteresowany tym modelem, ale nie wiem dlaczego odpuściłem sobie. Za bardzo wypasiony był jak na taki przebieg i wyposażenie. A nadal szukam takiego, ale ciężko coś trafić. Robert, jak Twoje sprawy? Czy może Robert komuś powiedział na czym stanęło?

  2. #152
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Niestety nic więcej nie wiemy, sami jesteśmy ciekawi.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #153
    Next
    Gość

    Domyślnie

    Może coś mu się stało? A wiadomo z takimi typkami? Może ktoś ma jakieś namiary, albo przynajmniej kiedy ostatnio się logował...

  4. #154
    tj77
    Gość

    Domyślnie

    Next, po kliknięciu na profil, będziesz miał informację, kiedy kolega się logował ("ostatnia aktywność") . Wczoraj pojawił się na forum- szkoda, że pisze co tam nowego w związku z jego sprawą.

  5. #155
    Robert FARMER
    Gość

    Domyślnie

    Panowie sprawa toczy się dalej. Nie mam czsu wpadać na forum i opisywać ale sprawy nie odpuściłem, chcę to cwanie rostrzygnąć żeby sprawa nie toczyła się z 1,5 roku.

  6. #156
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Daj znać jaki będzie efekt, powodzenia!

  7. #157
    Robert FARMER
    Gość

    Domyślnie

    Na pewno się odezwę jak sprawa bardziej pójdzie do przodu.

  8. #158
    Corcovo
    Gość

    Domyślnie

    Chłopaki, wytłumaczcie w końcu po polsku, o co k...rwa chodzi z tymi przekrętami, wałkami na vacie: są czy ich nie ma, bo ja już nie kumam.
    Trochę mnie już to zaczyna przerastać. Jak tak dalej pójdzie to wracam do składaka... flaminga.

  9. #159
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No masz przecież obszerny temat na forum o VAT w 30 minut przelecisz cały

  10. #160
    Robert FARMER
    Gość

    Domyślnie

    Witam Panowie po długiej przerwie.
    Pisze bo ruszyłem temat do przodu a mianowicie jestem w połowie :-)
    Czyli odzyskałem 3 000 zł. gościu się przestraszył i chciał żebym mu wysłał dokumenty za pobraniem oczywiście musiałem odpowiednie pisemko napisać.
    A teraz ruszam temat o drugie 3000 zł i pokrycie wszystkich kosztów, a jeśli gościu dalej będzie robił problemy i będzie twierdził " że jestem młody i jeszcze nic nie wiem " to pociągne jeszcze dalej temat i narobie mu takich problemów że chyba do końca nie jest gościu świadomy.

    wysyłam moje odstąpienie od umowy.

    Aaaa i Panowie ważna sprawa wysłałem mu dokumenty i orginał Fa vat a zrobiłem sobie Fa vat z potwierdzeniem zgodności z oryginałem 5 zł u notarusza ponieważ gdybym tego nie miał to bym nie mógł żądać od niego drugich 3000 zł bo by wtedy nie było sprawy i umowy kupna.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    Ostatnio edytowane przez Robert FARMER ; 30-04-14 o 23:35

Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •