Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 78

Temat: Renault Laguna 2.0 dci 2008 - Będzin

  1. #61
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Laguna - Unfaller jest na forum od początku - czyli cztery lata.
    Jak myślisz - to wystarczający czas by poznać człowieka?
    Trafiłeś na forum pewnie nie przez przypadek, prawda?
    Czy straszymy? Nie, kolego - OTWIERAMY OCZY.
    I żeby była jasność - ja nie handluje autami, wręcz przeciwnie - jestem zawsze po stronie kupującego.
    Więc proszę Cię - jeśli nie wiesz nic o ludziach to nie pisz w taki sposób, jakbyś był jedyną osobą która zna prawdę, ok?

    Powiem Ci jeszcze raz - nie dziwie Ci się, że kupiłeś taką renówkę.
    Ale dobrze byś wiedział, że nie ma nic za darmo - zwłaszcza tam, gdzie są koszmarnie duże pieniądze.

    Cytat Napisał laguna_GT Zobacz post
    cos mi sie wydaje ze koledzy unfaller i kris75 w spolce graja skoro wiecie czym kto handluje. nic dziwnego ze trzymacie swoja strone. Mimo co jaq swoja Lage kupilem rok temuna Vat-marze, auto jest super i nikt mnie ani moich znajomych, ktorzy tez tak kupili swoje samochody nie nachodzil. Panowie jesli handlujecie starszymi samochodami to miejcie chociaz troszke taktu i nie straszcie takich wlascicieli aut mlodszych jak ja ze 3/4 aut sprowadzonych to walek. Domyslam sie ze wy sprawadziliscie pozostala 1/4 legalna. Pozdrawiam

    No i co podeslal wam kolega link ze w Niemczech sa tansze zatkalo was spiskowcy ?????? Polska to zawistny kraj, jak komus sie udalo kupic fajne autko to juz znajda sie fachowcy od wałka. A moze poprostu branze trzeba zmienic albo mnijsza łyżeczką jeść a nie chochlą odrazu - piję tutaj do waszego zarobku
    Do Ciebie naprawdę trzeba mieć cierpliwość stary.
    O tym aucie już dawno nie piszemy - od kilkunastu postów zrobił się offtop totalny.
    Te auto akurat ma ciekawy opis na aukcji: Samochód sprzedajemy na podstawie faktury VAT !!!

    Więc proszę Cię po raz ostatni - zbastuj przyjacielu jak chcesz jeszcze poczytać forum.

  2. #62
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    ja moge zbastowac, zastanawia mnie tylko dlaczego tak oboje na mnie naskoczyliscie. Bo kupilem od kogos innego niz??

  3. #63
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Namawiasz typa do zakupu samochodu ktory ma nieoplacony VAT co jest ******em

    Mamy klaskac?

  4. #64
    Użytkownik Avatar jogiwrc
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Skąd
    BOLESŁAWIEC
    Postów
    88
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Ojojoj! Chyba już dawno nie było tak gorąco

  5. #65
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nie laguna - dlatego bo wszedłeś na forum i Twój pierwszy post to były wyzwiska i zakończenie - puknij się w łeb.
    No i problem - bo to nie my naskoczyliśmy na Ciebie - ale sam pojechałeś z chłopem, który na forum siedzi cztery lata i pomaga jak może - pojechałeś z nim jak z burą suką.
    I tu jest pies pogrzebany...

  6. #66
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    czlowieka poznaje sie cale zycie a nie 4lata.

  7. #67
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zgadza się - tyle, że widzisz - dałeś się poznać z najgorszej strony w 10 minut kolego

  8. #68
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    bo widzisz mam taki sam model jak tutaj siue rozchodzi, kupilem, jestem zadowolony, nie mam problemow a tutaj mi ktos chore filmy wkreca. Liczylem tutaj ze dowiem sie cos o tym modelu - moze jakies wiadomosci, a nie na chore wizje o przekretach

  9. #69
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Problem jest taki - że to nie są chore filmy...
    To są oczywiście chore akcje - ale problem skrętu na VAT istnieje i prędzej czy później to może się pojawić.
    Nie chce Cię straszyć - ani nic podobnego.
    Dobrze, że wszedłeś na forum, dobrze że szukasz info.
    Im więcej wiesz tym dla Ciebie lepiej.
    Nieznajomość prawa szkodzi... Tym się nie wytłumaczysz w razie problemów - niestety
    Kiedy kupiłeś swoją lagunę, jak długo ją masz i który rok produkcji furki?

  10. #70
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Boze ktos te bajki kupuje? Kris75 ja Cie blagam. Za miekkie serce masz

    SERIO? zarejestrowales sie na bez-wypadkowe.net zeby dowiedziec sie cos o modelu ktory kupiles?

    I wypowiadasz sie w temacie gdzie koles chce kupic przewalowany na VAT samochod czemu przytakujesz i go do tego namawiasz? do tego obrazasz nie znajac ludzi jakimi to nie sa durnami ze oni tak nie robia?

    NO SERIO?

    Kris75 ten gosc to HANDLARZ z tego wlasnie komisu robi specjalnie zamieszanie.

    Stawiam flaszke wódki jak tak nie jest.

  11. #71
    gtv8
    Gość

    zły

    kolego laguna jesteś strasznie upierdliwy,rzeczywiście widze że w ogóle nie czytasz forumowej lektury i drwisz z ludzi zasłużonych na forum.Stanowczo musisz odrobić prace domową i szacunek na forum sie należy po zalogowaniu dla wszystkich bez wyjątku.
    PS. i nie pisz post pod postem bo łamiesz regulamin.

  12. #72
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Kris zamknij temat bo nie ma on sensu

  13. #73
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma to sensu...
    Laguna - wszedłeś na forum, które nie pisze o Renault laguna, wszedłeś na forum które ma za zadanie pokazywanie osz..ustw na polskim rynku motoryzacyjnym i ma Ci pokazać jakie niebezpieczeństwa czają się na kupujacych.
    Zrozum może w końcu - na twoją kasę są setki chętnych handlarzy!
    Od tego co wiesz zależy co się z nimi stanie.

  14. #74
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    ja jestem handlarzem? to jak chcesz to wysle ci moj dyplom w jezyku angielskim i ostatnie miejsca zatrudnienia - Panama. i widzisz gosciu sam sie skompromitowales. bo nie podzielam twojej opini to juz mi przypisujesz ze mam cos wspolnego z tym komisem. ja nawet nie wiem gdzie to jest. Nic o mnie nie wiesz i wydajesz opinie, takj samo maja sie pewnie sprawy z waszymi opiniami odnosie samochodow. fachowcow zgrywacie, ktorzy rozumy pozjadali. Moze ja sie na handlu nie znam ani na samochodach, mam jednak wiedze w innej dziedzinie, ale napewno w niej tez nie zgrywam alfy i omegi tak jak wy. a jakbys chcial wiedziec czemu dzisiaj sie zarejestrowalem, to ci powiem. Bo zjechalem z 4 miesiecznego kontraktu do domu i wszedlem zeby sie czegos dowiedziec i podzielic swoja opinia bo mam tez taki samochod o ktorym tutaj mowa. masz jeszcze jakies pytania lub oszczerstwa fachowcu??

  15. #75
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No i musial otworzyc noo...

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •