Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 78

Temat: Renault Laguna 2.0 dci 2008 - Będzin

  1. #46
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    Pisze o zadowoleniu z auta bo goscia chyba to interesuje, a nie Twoje wyklady z ekonomi.

  2. #47
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    to ja też napiszę , to są dobre auta, zamierzam żonie coś takiego kupić, nie interesują mnie Twoje wywody z nieudanego wyjazdu.

    dodam jeszcze że jak jest bliżej zera to plastiki lubią trzeszczeć
    Pozdrawiam

  3. #48
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    zupelny OT nie kazdy pojazd ma duzy przeglad przy 150k ;-) niektore przy 160k lub 180k wiec troche lektury ;]

  4. #49
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    To przepraszam jesli tak to odebrales, ale zdenerwowalem sie tym calym wykladem z ekonomi. Kupilem auto w kraju na Vat- marze a gosciu mi tutaj jakies filmy wkreca. A moze zle zrobilem bo sie nie dalem ubrac handlarza w Niemczech u Turasa na komisie?

  5. #50
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    zgadza sie ze duzy przeglad nie zawsze jest przy 150tys km. w oznych markach jest to przy roznym przebiegu. Volvo wymienia rozrzad miedzy 200- 220tys km. chodzilo mi o to ze niskie przebiegi rowniez wiaza sie z kosztami

  6. #51
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze bardziej sie zdenerwujesz jesli trafisz do tej zdecydowanej mniejszosci ktora w skrzynce znajdzie wezwanie z US. Wcale tego nie zycze, w przeciwienstwie do rozumu.

    Autohandel w ktorym kupiles Lagune jeszcze istnieje, tak przy okazji?

  7. #52
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Laguna - cały problem z wałkiem na VAT polega na tym, że kupujesz naprawdę ŚWIETNE auto, w NIEZŁYM co najmniej stanie technicznym
    Problem polega na tym, że jakieś 2-2,5 tys EUR ZA TANIO.
    Żeby te auto mogło być legalnie na rynek polski musiałoby kosztować np. 50 tys PLN.
    Wchodzisz na mobile.de - widzisz podobne auta za 12-13 tys EUR (oczywiście z pełnym VATem), w Polsce kupujesz za 10 tys EUR... Na VAT-marża...
    I tu jest pies pogrzebany.
    Powiem tak - NIE DZIWIE CI SIĘ, że kupiłeś te auto.
    Bo mogło być naprawdę w dobrym stanie.
    Tyle, że z wadą prawną.

    Co do kupowania u turasów - tam się kupuje właśnie marzenia o super aucie
    Pytanie się potem rodzi jak tym dojechać do Polski

  8. #53
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Mondeo mk3 pochlonelo od 150 do 210tys okolo 16tyś PLN

  9. #54
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    tak istnieje. Unfaller nie udawaj jedyneg prawego. Jak ci autka nie schodza to nie wkrecaj mi ze kupilem mine i dostane wezwanie. A tak nawiasem zapytam- skoro jestes zameldowany w Niemczech to czemu nie sprzedajesz tych swoich rodzynkow na rynek niemiecki, rodowitym Niemca, skoro sa to takie cudenka. Powiem ci, bo sa albo walone, albo z duzym przebiegiem, albo maja cos namiszane w papierach i MUSISZ je wywiesc do Polski bo w Niemczech bys do paki poszedl.

  10. #55
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Laguna - ale wyprałeś naprawdę zły adres.
    Unfaller nie handluje autami rocznymi czy dwuletnimi.
    Na kilkuletnich auta ryzyko wałka na VAT praktyczne nie istnieje.
    Dotyczy aut maksymalnie trzy-czteroletnich.

  11. #56
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17
    Pozdrawiam

  12. #57
    laguna_GT
    Gość

    Domyślnie

    cos mi sie wydaje ze koledzy unfaller i kris75 w spolce graja skoro wiecie czym kto handluje. nic dziwnego ze trzymacie swoja strone. Mimo co jaq swoja Lage kupilem rok temuna Vat-marze, auto jest super i nikt mnie ani moich znajomych, ktorzy tez tak kupili swoje samochody nie nachodzil. Panowie jesli handlujecie starszymi samochodami to miejcie chociaz troszke taktu i nie straszcie takich wlascicieli aut mlodszych jak ja ze 3/4 aut sprowadzonych to walek. Domyslam sie ze wy sprawadziliscie pozostala 1/4 legalna. Pozdrawiam

    No i co podeslal wam kolega link ze w Niemczech sa tansze zatkalo was spiskowcy ?????? Polska to zawistny kraj, jak komus sie udalo kupic fajne autko to juz znajda sie fachowcy od wałka. A moze poprostu branze trzeba zmienic albo mnijsza łyżeczką jeść a nie chochlą odrazu - piję tutaj do waszego zarobku
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 17-02-14 o 21:35

  13. #58
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Panowie no co wy dzieci?

    Naprawde ktos tych dwoch idiotow bierze na powaznie? Dam sobie lape uwalic ze obydwaj zwiazani sa z tym komisem i robia kapuste sprzedajac samochody bez vatu

    Kto inny by sie tak wkurzyl i pieklil?

    Klienta mu odstraszamy to chlopaczyna probuje ratowac co moze.

    A jak widac zainteresowani lykaja jak pelikany. Psy szczekaja karawana jedzie dalej.

    Kazdy kto jest swiadomy tego ze samochod ma niezaplacony VAT i swiadomie pakuje sie w zakup tego samochodu, MUSI byc swiadomy ze jak zapukaja wscibscy panowie z US to wtedy wystawia rachunek na zaplacenie zaleglego VAT + spore odsetki

    i taniutka laguna zrobi sie taka bardzo droga.

    Jakie tansze 7900 EURO + OPLATY + DOWOZ to mniej od 33 900? gdzies ty sie matmy uczyl w zawodowce?

  14. #59
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    pora chyba skończyć wywody kto i co. Wiemy już kto jakie zajmuje stanowisko w sprawie VAT i wystarczy.
    Pozdrawiam

  15. #60
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie. Samochody schodzą mi bardzo dobrze inwestując niewiele i nie mam absolutnie prywatnego interesu w tym aby auta pochodzące z przestępstwa się nie sprzedawały. Sprzedawcy tych samochodow to zadna konkurencja dla mnie. Dlaczego sprzedaję w PL a nie w Niemczech to moja prywatna sprawa. Udzielam sie w tym temacie tylko i wylacznie dlatego ze warto ludziom otworzyc oczy zanim niemale pieniadze powierzycie ******om. Lubię jak rodacy są mili, czyści i przede wszystkim mądrzy.

    Rynek samochodow uzywanych w PL i w Niemczech to branza ktorej poswiecam zawodowo caly swoj dzien i wybacz kolego Laguna ale mysle ze mam prawo czuc sie w temacie bardziej zorientowany od Ciebie. Wypisujesz bzdury i tyle i mam nadzieje ze nie bedziesz sie musial o tym prywatnie przekonac. Bo finansowo zaboli.

    Pewnie nie uwierzysz, ale Lagune Dynamiqe hatchback z bixenonem i skórą diesel 150KM z przebiegiem 80 tys km sprzedalem w styczniu za 22 tys zl. Wgniecione drzwi, dołki po gradobiciu. Handlarza który to kupił auto kosztowało łącznie z naprawą 25 tys zł, sprzedał w tydzien za 30 tys zł. Ja kupiłem ją na aukcji z ubezpieczalni do której ptysie z Polski nie mają dostępu za 3500 euro. Od osoby prywatnej z domu. Zarobek sobie wylicz, jest ze 2-3 razy większy niż trafią na przedmiocie postu biznesmeni ze Śląska. Popisuję się? a pewnie że się popisuję. Nie muszę oszukiwać ludzi na vacie. Może jorgniesz się z kim tak zawzięcie dyskutujesz. Powtórzę, nie masz pojęcia o czym piszesz.

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •