Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Wielka Brytania : Lexus IS200 2000 2003 -

  1. #1
    malzyk
    Gość

    Domyślnie Wielka Brytania : Lexus IS200 2000 2003 -

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Lexus
    VIN:
    -
    Model:
    IS200
    Silnik
    2000
    Rocznik:
    2003
    Państwo
    Wielka Brytania
    Miejscowość:
    -
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam! Poszukuje Lexusa is200 od dłuższego czasu, mozecie mi cos o tym powiedziec ? Wiem że zdjęcia niebardzo wyraźne, jednak jedyne jakie posiadam :P

  2. #2
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    szukasz lexusa w wielkiej brytanii?Auta z tamtąd nie zarejestrujesz u nas,musisz zrobić przekładke,co raczej w takim aucie nie jest łatwe i zapewne sporo kosztuje.Trzeba to jeszcze zrobić dobrze,a i tak nie ma gwarancji że wszystko będzie działało,a późniejszej odsprzedarzy małe szanse.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Kolego sprawdź se HPI raport, my tu Ci nie wydukamy nic od tak sobie.

    https://www.hpicheck.com/


    Pio być może nasz gość mieszka w UK pomyślałeś ???

  4. #4
    malzyk
    Gość

    Domyślnie

    Gość mieszka w uk, dlatego przekładka nie robi problemu Hpi clear, 2 poprzednich właścicieli i przebieg na mocie pod koniec grudnia 2013 107tys mil wiec przebieg bedzie realny. Nie zostaje mi nic innego jak pojechac w niedziele i sprawdzic co tam w trawie piszczy i próbować zbijać cene ;p

  5. #5
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    malzyk bardzo przepraszam o tym nie pomyślałem że tam mieszkasz,wkońcu można pisać na forum wszędzie,jeszcze raz sorki.

  6. #6
    malzyk
    Gość

    Domyślnie

    Żaden problem ;p Radziłem sie klubu lexusa w uk, niestety bez zadnych konkretów. Najgorsze jest to ze na wizyte musze umowic sie z mechanikiem a i wypadałoby jakaś flache chłopowi postawić no i jeżdżenie bez sensu mnie wykańcza, ale niestety tak to wyglada. Chociaz narzekac nie mam co, bo i tak kupowanie tutaj a kupowanie w Polsce to przepaść ;d
    Pamiętam jak kupowałem ostatnie auto w Polsce, 30 obejrzanych a i tak kupiłem auto po dachowaniu - poprostu spec byl lepszy i lepiej to zmaskował. Zgroza

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •