Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Temat: Mazda 3 TOP SPORT 2.0 benz

  1. #16
    Salvatore
    Gość

    Domyślnie

    Zazwyczaj nikt handlarzy nie chwali więc tutaj masz ewenement bo tradelux to osoba u której z pewnością warto sprawdzić autko - najwyżej nie kupisz, jeśli jesteś na poważnie zainteresowany to jedz i patrz.

    Przebieg samochodu jest porównywalny z średnim przebiegiem w Polsce dla tego rocznika.
    Przebieg samochodu jest porównywalny z średnim przebiegiem w Niemczech dla tego rocznika.
    Cena samochodu jest porównywalna ze średnią ceną w Polsce dla tego rocznika.
    Cena samochodu jest porównywalna ze średnią ceną w Niemczech dla tego rocznika.
    Średni przebieg dla tego rocznika w Polsce: 146 000 km
    Średni przebieg dla tego rocznika w Niemczech: 108 000 km
    Średnia cena dla tego rocznika w Polsce: 18 400 zł
    Średnia cena dla tego rocznika w Niemczech: 22 000 zł

  2. #17
    premass
    Gość

    Domyślnie

    Tradelux bardzo bym prosil o szczegolowe wyposazenie tego auta gdyz na pana stronie z ogloszeniem nie ma wszystkich danych. Dziekuje

    PS Gdzie od pana jest najblizsze ASO, czy bylo wykonywane zabezpieczenie antykorozyjne przez wlasciciela, czy samochpd jest Bezkolizyjny bo bezwypadkowy tak z tego co pan pisze w opisie
    Ostatnio edytowane przez premass ; 12-02-14 o 11:42

  3. #18
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Samochód jest na 100% bezwypadkowy = fabryczne podłużnice, poduszki powietrzne, konstrukcja nośna. Zaraz podjadę do samochodu to sprawdzę czy coś było przemalowane.
    Najbliżej do ASO jest do Katowic (Pro Moto) lub Mysłowice MazVAG Tech. Wyposażenie to Top Sport czyli:
    - ksenony z poziomowaniem
    - kontrola trakcji
    - radio CD (tutaj nie działają 2 guziki - mikrostyki z wybierania stacji 1 i 2)
    - 4x el. szyby
    - el. lusterka
    - klimatronic
    - alufelgi 17" oryginalne Mazdy
    - 6x poduszki powietrzne (niektórzy podają 10, ale kurtyny boczne są zespolone w Mazdzie)
    - podłokietnik x2
    - czujnik świateł (auto)
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #19
    premass
    Gość

    Domyślnie

    ok jest bezwypadkowy ale czy jest bezkolizyjny bo to roznica, czy bylo wykonywane zabezpieczenie antykorozyjne przez wlasciciela


    Zmoich informacjui wynika ze wersja top oprocz standardu:
    Wersja „Comfort”:

    o zintegrowany system audio z radiem i 4 głośnikami,

    o trójramienna kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach,

    o elektryczne szyby z przodu,

    o elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka boczne,

    o centralny zamek,

    o Regulowane zagłówki,

    o Dzielona tylna kanapa (60/40),

    o Klimatyzacja (opcjonalnie)

    o System ABS z mechanicznym wspomaganiem hamowania,

    o EBD – elektroniczny rozdział sił hamowania,

    o System SRS z 6 poduszkami powietrznymi,

    o System mocowania fotelików dziecięcych ISOFIX,

    o Przyciemniane szyby z termoizolacją,

    o Wspomaganie układu kierowniczego,

    o Regulacja wysokości fotela kierowcy

    Powinien zawierac jeszcze
    Wersja „Top” – dodatkowo:

    o Przednie reflektory ksenonowe z automatyczną regulacją i spryskiwaczami,

    o Tylne światła w technologii LED,

    o Czujnik deszczu,

    o Czujnik zmierzchu,

    o 17” obręcze ze stopów lekkich (2.0 l MZR)
    co do glosnikow to powinno ich byc bodajze 6 w wersji TOP
    Ostatnio edytowane przez premass ; 12-02-14 o 12:12

  5. #20
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Jaka jest różnica pomiędzy bezwypadkowym a bezkolizyjnym? Rozumiem że bezwypadkowy to taki który nie miał uszkodzonej konstrukcji nośnej samochodu. Bezkolizyjny to taki który nie był nigdy malowany? Dobrze myślę? Czyli jak na parkingu zachaczę o słupek przy prędkośći 5km/h to już kolizja?

  6. #21
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Jak dla mnie ważniejsze jest że auto jest bezwypadkowe,a nie bezkolizyjne

  7. #22
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    bezkolizyjne to przeważnie ale nie zawsze w salonie są

  8. #23
    premass
    Gość

    Domyślnie

    wypadkowy znaczy ze nie bylo ofiar smiertelnych kolizyjny to tylko straty materialne czyli auto moze sie nadawac do kasacji ale jest kolizyjne tylko bo nikt nie ucierpial, zreszta w jednym i drugim przypadku auto moze nadawac sie do kasacji i jest albo wypadkowe albo kolizycne , sytuacje w ktorym auto nadaje sie do kasacji uzylem tylko dla przykladu .Wiec jak to jest z tym autem?

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Znowu się offtop zrobił:
    Kolizja jest to zdarzenie drogowe, w wyniku którego szkodzie ulega jedynie mienie np. samochód.
    Wypadek drogowy ma miejsce wtedy, gdy uczestniczące w niej osoby doznają urazów lub ponoszą śmierć.

    Jakby to mawiał klasyk:

  10. #25
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Premass - może pozwól, że wtrącę swoje trzy grosiki

    Na forum jest kilka osób, którym powinno się ufać, ale niestety jak życie pokazuje różnie z tym bywa.
    Łukasz ma pozytywne opinie nie dlatego, że się udziela, ale dlatego, że sprzedaje UCZCIWE auta za rozsądne pieniądze.
    U Łukasza nie trafisz na SSSSSSSSSSSSSSS SUPER OKAZJĘ @@@@@@@@@@@@@@!!!!, TĘPĄ igiełkę po proboszczu czy lekarzu - trafisz na normalne auto BEZ ŚCIEMY.
    Jeśli Łukasz pisze, że auto NIELAKIEROWANE - to tak faktycznie jest - ja mu wierze w 100%
    Jeśli coś było lakierowane - dostaniesz DOKŁADNĄ informację co było lakierowane - po to właśnie jest forum - by kupić auta bez zakłamania, zafałszowania itd.
    Kwestia zaufania
    Ale też dlatego trafiłeś na nasze forum, bo chyba właśnie chcesz kupić DOBRE auto?
    Tu na forum bardzo dbamy o sprawy zaufania i możesz mi wierzyć albo nie - Łukasz byłby osobą, od której auto bym kupił bez obaw

  11. #26
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Telefonicznie wyjaśnione, że zrobiona wpyłka na przednim błotniku plus zabezpieczone przed korozją w tym miejscu (można zobaczyć na zdjęcie z załącznika) plus tam gdzie był napis Mazda 3 ktoś musiał tak zerwać, że oderwał z lakierem i też jest zrobiona wpyłka w tym miejscu (ok. 30cm). Dodatkowo zabezpieczone nadkola tylne (wyczyszczone oznaki korozji, zabezpieczone i przemalowane)
    Tak to całe auto w oryginale.
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #27
    premass
    Gość

    Domyślnie

    Z natury jestem nie ufnym czlowiekiem dlatego te wszystkie pytania i nieufnosc, nie chce sie naciac, raz kupilem parcha i nie chce tego bledu powtorzyc, dzieki wszystkim za info i zaangazowanie w rozmowe

  13. #28
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    To zrozumiałe, nie są to pieniądze jakie zarabia się w tydzien. Z drugiej strony pozwolę sobie na dygresję, że kaktus mi na łapie wyrośnie jezeli przejedzie się Pan obejrzeć ten samochód i go Pan kupi. Cóz, najwyżej Łukasz będzie miał następnego zadowolonego klienta, a ja będę miał zawsze czym przeczesać czuprynę.

    Krzysztof jeżeli delikatna uwaga o zaufaniu do sprzedawców udzielających się na forum dotyczyła mojego samochodu, uprzejmie informuję iż sprzedał się on w 3 dni po Waszej wizycie. Nie handlarzom. W asyście zaufanego mechanika Kupujących. A zresztą...

    Być może sobie znów nagrabię, ale gdy potencjalny zainteresowany pyta mnie o stan auta dyskutując o różnicach pomiędzy bezwypadkowością a bezkolizyjnością, o zabezpieczaniu antykorozyjnym auta przez właściciela gdzie ja jestem pośrednikiem mającym auto dwa dni, zadając zniecierpliwione pytania typu : "no to jak to jest z tym autem", ja osobiście miło się żegnam nie będąc specjalnie zachęcającym do przyjazdu do mnie. Jakoś cenię sobie interesy w innej atmosferze, szczególnie gdy chodzi o kilkunastoletnie auto.

    Osobiście życzę obydwu stronom zadowolenia z ewentualnej transakcji. A Łukaszowi dużo cierpliwości.

  14. #29
    hugo2012
    Gość

    Domyślnie

    Nie sposób się nie zgodzić z kolegą unfaller , jak ktoś szuka to zawsze znajdzie jakas pierde zeby sie doczepić

  15. #30
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Ja myślę , że -premass- to potencjalny klient / poszukujący - choć jak sam pisze trochę nieufny ( wcale mu się nie dziwię )
    Dedukuję iż to On pisał do mnie kilka dni temu w sprawie Mazdy 3 - nie miałem sposobności mu odpisać gdyż dopiero wczoraj wróciłem z DE .
    Też uważam ,że jeśli Łukasz zna i gwarantuje pochodzenie auta- przebieg i brak innych kosmetycznych napraw lakierniczych to auto warte obejrzenia i rozważenia zakupu.....choc rocznikowo to pierwsze wypusty i przy pewnym upartym poszukiwaniu w DE do 20tys zł (4500-5000e) mozna znaleźć trochę "lepszy" rocznik .
    Niestety jest taka zależność w cenach Mazd- jak mały przebieg i cena w miarę atrakcyjna to zawsze drobne "niedomagania lakieru - ew. rdza) - jak brak rdzy to przebieg większy albo cena adekwatnie wyższa itd itp.

    Tu pewnie wszystko (z tego co mi -premass- pisał ) pasuje - kolor silnik itd.
    Więc pojechać pomacać pogadać potargować i .....kupił nie kupił w ciemno nie jedziesz - zawsze ewentualnie trochę mądrzejszy będziesz o obejrzany egzemplarz.

    Łukasz masz potencjalnego zainteresowanego - jak Ty mu nie pomożesz to zrobię to ja

    Ceny tych Mazd w DE kształtują się tak (03-04r) - ale po to trzeba jeszcze jechać .
    http://suchen.mobile.de/auto/mazda-3...mbitCountry=DE
    .
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 13-02-14 o 11:10
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •