Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: kombi Opel Ford rocznik 199* za 5000 zł na Pb+LPG. miasto < 50%

  1. #16
    mlaleksey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pio Zobacz post
    Vectra w promocji to nie wróży nic dobregoPoza tym nie wiem czym się kierujesz czy tylko ceną?Na przykładzie najnowsza omega jest najtańsza,najstarsza najdroższa.Osobiście szukałbym raczej mazde 626,albo vectre,ale nie najtańsze i nie w promocji,choć omege z 2.0 8v też wziąć pod uwage,ale jak pisałem nie najtańsze
    Na dzień dzisiejszy kieruję ceną - chciałbym wydać maks. 1500 Eur na samochód + rejestracja + 1 rata OC +pilne naprawy. Wolne fundusze lepiej mi wydać na zakup materiałów dla produkcji firmowej...

  2. #17
    mlaleksey
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remek Zobacz post
    Nie Pan - Remek po prostu
    Jeżeli kierujesz się mocą silnika.... Powodzenia. Ja Ci bynajmniej powiem co jest do zrobienia w tym aucie a co było robione...
    Towaru raczej tym nie powozisz - fakt. Ale namawiać nie chcę.

    Zadam Ci pytanie: ile jesteś w stanie przeznaczyć na ewentualne naprawy samochodu w pierwszych trzech miesiącach od jego zakupu? Bo zakładam, że masz takie coś na względzie...
    Moc silnika ma znaczenie, ponieważ będę woził towar min. po 8-10 opakowań po 15-25 kilo... I nie chciałbym czołgać się ekspresówką na 90 km
    Co do funduszy na ewentualne naprawy - planuję mieć około 2-3 tys. zł w rezerwie na pilne naprawy.
    Jak pisałem na początku tematu, będzie to auto maks. na rok - jak będzie rozkręcał interes to latem-jesienią kupię dostawczaka typu Vito, T4...
    A ten samochód albo oddać młodym pracownikom dla dojazdów do pracy lub nauki jazdy (jeżeli jeszcze będzie jeździł), albo zezłomować...

  3. #18
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Musisz jechać, oglądać i wybrać najmniejsze zło. Marea to nie jest złe auto w tej kwocie ale silnik 2,4TD mało nie spali więc jak ma być ekonomia to raczej go odpuść. Almera od naszego kolegi z forum byłaby naprawdę niezłą opcją pod względem uczciwego zakupu tylko czy bagażnik wystarczy ?

    Co do mocy silnika Almery - niby 1,4 ale japońskie motory są wysokoobrotowe i dają radę mimo malej pojemności...

  4. #19
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Z tego wszystkiego to co mi jakoś pozytywnie wpadło w oko to ta Omega:

    http://otomoto.pl/opel-omega-z-gazem...C31995136.html

    Podstawowych benzyn nie bież nawet pod uwagę, bo silniki 1.6i w ciężkim dużym aucie sobie nie radzą, po prostu.
    Miałem Vectre B kombi 1.6i 16v 100-konną.
    Przy załączonej klimatyzacji i 5 osobach na pokładzie autem trudno było jechać
    Ogólnie bardzo dobrze ją wspominam, bo się nie psuła, tylko, że motor średni

  5. #20
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Z omeg w sumie najfajniejsza tylko wersja jakaś dziwna, fotele elektryczne a szyby na korbę Dokładane te recaro czy jak ? Ale na pewno wygodne

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •