Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Prawo Kaliego

  1. #1
    sardzent
    Gość

    Domyślnie Prawo Kaliego

    - W dokumentacji budowy linii energetycznej nie ma dokumentu potwierdzającego zgodę ówczesnych właścicieli działki na ustalony przebieg tej linii, ale to nie oznacza, że takiej zgody w ogóle nie było - powiedziała sędzia Bogumiła Ustjanicz.
    nosz jego mac ... jesli w skarbowce nie ma potwierdzenia ze zaplaciles to zawsze OZNACZA ze nie zaplaciles ...

    wyborcza.biz/biznes/1,100896,15248141,Tauron_wygrywa_w_sadzie__Linia_energetyczna_nad_dzialka.html

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie, jeszcze niczego nie wygrał. SN cofnął sprawę do II instancji. Dopóki nie ma prawomocnego wyroku - nikt nie wygrał.

  3. #3
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    ale juz sama wykladnia SN jest bulwersujaca ... wybitne dzialanie na niekorzyść wlasciciela dzialki

  4. #4
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    demokracja ;p jest zawsze wtedy gdy masz kasę ;p

  5. #5
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    coraz częściej tak się dziwnie dzieje że szarak dostaje po dupie bez poszanowania prawa przez instytucje mające go bronić
    Pozdrawiam

  6. #6
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Panowie - nie wiemy jak było.
    Wszyscy właściciele działek okolicznych się zgodzili - nie wiadomo czy Ci państwo (ówcześni właściciele działki) też się nie zgodzili.
    Teraz bodajże wnukowie próbują ciągnąć temat, bo ówcześni właściciele nie żyją.
    Trochę to świństwo ze strony Tauronu - ale też nie ma się co dziwić. Przejęli schedę po PGE, która była naturalnym spadkobiercą dawnej Energetyki. Więc nie ma się co dziwić, że próbują wymigać się płatności.
    To tak jakbyś Ty dostał dom od dziadka, a okazałoby się, że dziadek dziadka zadłużył się w banku i teraz trza odsetki spłacać

  7. #7
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    @Kris75 ... kontekst jest nieistotny ... chodzi o ewidentne dzialanie na niekorzyść "szaraka" ... to nie ja mam udowadniac ze nie zgodzilem sie aby cos stanego mi na dzialce ... to wykonawca tego czegosc powinien miec w dokumentach (w swoim dobrze pojetym interesie) ze wszystko jest legalne i uzgodnione ...

    walne sobie giga talerz na skraju dzialki i calosc bedzie u sasiada ... niech mi udowodni ze sie nie zgadzal ...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •