Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Sedan / Liftback rocznik 2002 za 12000 zł na Pb.

  1. #1
    Salvatore
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback rocznik 2002 za 12000 zł na Pb.

    Jakie auto kupić 10-15k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    -
    Budżet na zakup auta:
    12000
    Preferowany rok produkcji:
    2002+
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10000
    Segment/typ/wielkość auta:
    Hatchback
    Charakter użytkowania :
    Miasto 80 %
    Ilość pasażerów, bagażu:
    Dobrze, żeby raz na jakiś czas te 5 osób się zmieściło
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Aby nie palił jak smok, coś zbliżonego do spalania mojego aktualnego samochodu 8l w ruchu miejskim to max. Zazwyczaj poruszam się po mieście, zakupy, do pracy, w weekendowe wieczory także bez samochodu ani rusz z racji, że do alkoholu mnie nie ciągnie. Wypady za miasto sporadycznie czyli do rodziny, dziadków itd
    Ostatnio edytowane przez Salvatore ; 18-12-13 o 17:03

  2. #2
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    Brat ma Lagunę II 1.8 benzyna.spalanie w mieście koło 9l.Wbrew temu jakie są opinie o tym aucie jeżdzi od 1,5 roku bezawaryjnie,wiec polecam,trzeba tylko szukać dobry egzemplarz i sprawdzić w jakimś serwisie

  3. #3
    Salvatore
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pio Zobacz post
    Brat ma Lagunę II 1.8 benzyna.spalanie w mieście koło 9l.Wbrew temu jakie są opinie o tym aucie jeżdzi od 1,5 roku bezawaryjnie,wiec polecam,trzeba tylko szukać dobry egzemplarz i sprawdzić w jakimś serwisie
    Moją największą bolączką w Lagunie byłoby to, że jest za długa ponad 4.5 m długości w Hatchback'u... nie pomieszczę 2 motocykli z tym samochodem w garażu.

  4. #4
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    to może astra G 1.6

  5. #5
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Cóż - takiego spalania nie osiągniesz w benzynach, niestety.
    Albo diesle, albo większe spalanie. Toyota Avensis? Opel Astra II?

  6. #6
    Salvatore
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris75 Zobacz post
    Cóż - takiego spalania nie osiągniesz w benzynach, niestety.
    Albo diesle, albo większe spalanie. Toyota Avensis? Opel Astra II?
    Avensis brałem pod uwagę, jednak po sprawdzeniu długości musiałem zejść na ziemię, sytuacja mnie do tego zmusiła, w okresie wiosenno letnim użytkowane są 3 motocykle, 2 są chowane w garażu+samochód, 1 na zewnątrz bo już nie ma miejsca, w zimie są pochowane w dalszych pomieszczeniach, jednak wiosną pojawiłby się problem... Hatchback avensina ma prawie 4.5m, u mnie w tej sytuacji 4.2m zapewne zmieściłby się maksymalnie, aż mnie żal ściska z tego powodu, bo auto fajne. Astra będzie brana pod uwagę jeśli znajdę coś obiecującego. Przed jakimi silnikami benzynowymi w astrze trzymać się z daleka?

    I jeszcze może jakieś inne godne polecenia hatchbacki do 4.2m długości?

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Civic żelazko 1.4 pewnie więcej jak 8l w mieście nie weźmie. Pomyśl też nad Focusem I.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Salvatore
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Civic żelazko 1.4 pewnie więcej jak 8l w mieście nie weźmie. Pomyśl też nad Focusem I.
    Civica troszkę ciężko dorwać, Focus brany pod uwagę, ostatnio oglądałem Fiestę 1.4 TDCi, 2002 rok za 11400, tylko, że ten diesel zbytnio... całe życie na benzynie Jakieś znaczące różnice między Focusem a Fiestą oprócz lekko innego wyglądu?

    Co do Diesla, jezdziłem kilka razy Fusionem 1.4 TDCi kumpla, mniejsze spalanie kusi, owszem, jednak w przypadku awarii, naprawy, czesto jest to kosztowniejsze.

    Zapomniałem, samochód oczywiście 4/5 drzwi.
    Ostatnio edytowane przez Salvatore ; 19-12-13 o 11:40

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •