Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: M-AUTO Piotr Michalski Olsztynek - UWAGA

  1. #1
    adam_polski
    Gość

    Domyślnie M-AUTO Piotr Michalski Olsztynek - UWAGA

    Witam

    M-AUTO Piotr Michalski Olsztynek
    http://m-auto.otomoto.pl/

    Przestrzegam przed zakupami u tego Pana, z dwóch powodów:

    1. Podstawowa sprawa, że facet jest bardzo chamski, opryskliwy itd., zatem nawet jak na miejscu coś okaże się nie ok, to i tak nie uda się z nim porozumieć.

    2. Kluczowa sprawa to sposób w jaki picują auta na sprzedaż. Facet trudni się sprzedażą aut tylko po wypadkach i tego nie ukrywa, ale starannie ukrywa uszkodzenia jakie podczas wypadku powstały. Każde auto, które u niego stoi jest na szybko wyklepane, czyli Panowie prostują wszystkie blachy (oczywiście z grubsza), jak jest urwane koło to robią z grubsza zawiedzenie, żeby auto stało na kołach... Reasumując Panowie robią wszystko żeby ukryć pierwotne uszkodzenia, tak przygotowują auto, żeby wyglądało na niewiele uszkodzone i łatwe w naprawie, a dopiero później okazuje się, że zniszczenia są dużo większe. Generalnie u gościa nie ma aut lekko uszkodzonych, wszystkie auta są poważnie zniszczone, raczej po szkodach całkowitych i stoją u niego baaaardzo długi czas, bo dodatkowo utrudnia ich reanimację. Przebiegi też facet robi, mi akurat wciskał, że VW Passat przez 4 lata nie jeździł, bo jakiś obcokrajowiec go miał w Polsce, a mieszkał u siebie w kraju i stąd niski przebieg, a przecież to był biały Passat w dieslu, więc wiadomo, że przebieg był konkretny, zresztą po wnętrzu było widać.

    Generalnie OMIJAĆ szerokim łukiem.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jakieś konkretny przykład auta które zbadałeś?

  3. #3
    adam_polski
    Gość

    Domyślnie

    Ja byłem tam oglądać białego VW Passata B6 z uszkodzonym lewym tyłem jeżeli dobrze pamiętam, ale to było jakiś czas temu, więc linku nie pokażę, bo już nie ma auta.

    Sytuację z dostawianiem koła do auta, które miało wyrwany lewy przód, którą opisałem wcześniej, widziałem na własne oczy jak oglądałem Passata i kręciłem się po placu. Bo najpierw z 20 minut się kręciłem przy B6, potem dokumenty w biurze facet pokazał, a później pochodziłem po placu (skoro już i tak byłem), ale za długo nie pochodziłem, bo facet nerwowy i zaraz mnie wyprosił, jak nie kupuje ;-) Koło dostawiali do Volvo XC90 jeżeli dobrze pamiętam.

    Przy mnie ktoś oglądał jakieś małe BMW, ale tam Panowie się więcej ścieli, bo mieli pretensje, że auto bardziej rozbite...

    Generalnie jak ktoś ma wątpliwości co do mojej wypowiedzi, a ma niedaleko do Olsztynka, to zawsze można zweryfikować na własnej skórze. Z daleko nie radzę jechać.

  4. #4
    adam_polski
    Gość

    Domyślnie

    PS. Praktyki tego Pana widać na pierwszym lepszym ogłoszeniu:
    http://m-auto.otomoto.pl/volkswagen-...C29882536.html

    Napisane lekko uszkodzny, wygląda, że auto z grubsza całe, ale popatrzcie jak ładnie wyprostowali młotkiem maskę i resztę, żeby wyglądało na mało uszkodzone... te auta tam nie są lekko pogięte, one dostały porządne strzały i są picowane. Wszystko też można zobaczyć na własne oczy, biuro jest na piętrze, dół budynku to warsztat gdzie dwóch ludzi chyba przygotowuje auta, cały czas coś tam składają, żeby lepiej wyglądało.

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    "trytki" są , no nie da sie ukryć ze niektóre tak właśnie wyglądają, poskładane do kupy aby wyglądalo na 1 całość

  6. #6
    lion1991
    Gość

    Domyślnie

    http://m-auto.otomoto.pl/bmw-x5-mod-...C31574819.html
    co oni tu tak właściwie sprzedają za 80tyś numer vin i komplet dokumentów do przeszczepu?

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Adam ale ty robisz w hurcie czy detalu? To jest znane na całe województwo szrotowisko, normalny kupujący nie ma tam czego szukać.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    obejrzałem ogłoszenia na ich stronie i jestem wstrząśnięty co można sprzedać przykładowo http://m-auto.otomoto.pl/kia-sportag...C27739673.html po co ktoś kupi takie auto.
    Ostatnio edytowane przez Pio ; 18-12-13 o 08:01

  9. #9
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    salonowy serwisowany kpl dok

    po to, potem podobna Kia komus znika i pojawia sie nowa, nie spalona.

    Tylko nie wiem czy w przypadku Kii gra warta swieczki

  10. #10
    adam_polski
    Gość

    Domyślnie

    Ja nie wiem kto tam kupuje, ale jak ktoś wie to słucham, bo facet jest w tym miejscu bardzo długo, więc interes się chyba kręci...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •