Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: forester 2000 r

  1. #1
    graf0
    Gość

    Domyślnie forester 2000 r

    http://otomoto.pl/subaru-forester-2-...C16475264.html

    Taki samochód znalazłem. Oglądałem go, bo akurat przejeżdżałem przez Radom (ale wieczorem, krótko, etc.) i było to raczej niezobowiązujące. Sprzedawca (który zawodowo tym się zajmuje i na parkingu ma ok 12 aut) zgodził się przyjechać o serwisu w Warszawie.

    Co myślicie?

    pozdrawiam

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Sprawdź w serwisie. W Szwajcari są naprawde bardzo ładne auta i przedewszystkim zadbane pod wzgledem technicznym, ale ze względu na koszty zwiazane ze sprowadzeniem samochodu nie opłaca sprowadzać się samochodów nie uszkodzonych. Nie musi być zaraz jakiś dzwon,ale nic nie znacząca kolizja.

  3. #3
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dokładnie import ze Szwajcarii i bezwypadkowość to praktycznie się nie zdarza żeby szło w parze , a już
    szczególnie jeżeli samochód był importowany celem dalszej odsprzedaży . Oprócz podwyższonych kosztów
    należy zwrócić uwagę że tam samochody w pełni sprawne są zwyczajnie drogie a już zwłaszcza porównując
    do cen w Polsce zaniżanych przez masę super-promocji .
    Jeżeli sprzedawca zgodził się na wizytę w serwisie, zwłaszcza że dla niego oznacza podróż ok 100 Km w
    jedną stronę czyli praktycznie zmarnowany dzień handlowy , a do tego samochód na tyle podpasował kupującemu żeby miał chęć inwestować w kontrolę jego stanu w serwisie to myślę że zawsze warto.
    Tylko jeżeli jeszcze tego niewiesz to Subaru z motorem Turbo, napędem na cztery koła i do tego jeszcze z
    automatyczną skrzynią bywa później bardzo kosztowne pod dystrybutorem

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •