Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: BMW X5 z aukcji/po leasingowe

  1. #1
    hapy
    Gość

    Domyślnie BMW X5 z aukcji/po leasingowe

    Witam,

    Znalazłem takie oto BMW
    http://www.bezwypadkowy.net/forum/59...easingowe#5414

    Oddalone jest bardzo daleko ode mnie (około 500 kilometrów) czy ktoś może mi powiedzieć coś więcej o tym aucie. Czy warto jechać i sprawdzać?

    Dziękuję za odpowiedzi
    Pozdrawiam.

  2. #2
    money
    Gość

    Domyślnie

    Powiem Ci tak: bardzo bardzo dużo aut miałem z efl i vb leasing i praktycznie w 99,9% przypadków opis pokrywa się ze stanem faktycznym auta,a z reguły auto jest w duzo lepszym stanie niż w opini rzeczoznawcy. Samochody sprawdzane są bardzo drobiazgowo szczególnie w Europejskim,więc czasami lekkie upocenie turbospręzarki co jest regułą w uzywanym aucie opisane jest jako wyciek z okolic Turbiny swiadczący o dosc powaznym zużyciu danego elementu

  3. #3
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Czytając takie kwiatki typu "brak korka wlewu oleju" od razu bym odpuścił, to auto kosztuje przecież 150tys zł. Wiem, że nie to chcesz usłyszeć, ale z taką gotówką to ja Cię wysłałbym do salonu po nowe X3, zaczyna się od 160 tys zł i nie kupujesz żadnego kota w worku.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    ...
    Sporo aut trafia tam za brak spłat, problemy finansowe itd. W tym przypadku polski "byznesmen" lubi utrudnić życie nowemu właścicielowi coś zabierając, psując itd.
    Żeby było śmieszniej sprzedawałem parę samochodów pracownikom z EFL i na pytanie: dlaczego nie skorzystają z własnej oferty tylko roześmiali się i powiedzieli co myślą Sprzedaż musi być zaakceptowana przez prezesurę itd. Co ciekawsze idzie między swoich.

    PRZYPOMINAM O REGULAMINIE DOT. CYTOWANIA!
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 05-01-11 o 19:53
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    money
    Gość

    Domyślnie

    głupoty piszecie... ile samochodów zakupiliście w EFL lub innej firmie leasingowej w PL?? Zainteresowany nich jedzie i obejrzy auto.

  6. #6
    hapy
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi.

    Czyli uważacie że warto jechać i sprawdzić auto ?

    Pozdrawiam

  7. #7
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    ja w opinii wyczytałem, że są jakieś stuki w silniku... po za tym auto kosztuje w okolicach 70 tysięcy mniej niż nowy...w rok straciło tyle na wartości?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •