Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Sedan / Liftback Renault, Fiat, Opel, Mazda, grupa VW-Audi rocznik 2005 za 18000 zł na Pb+LPG. miasto > 50%

  1. #1
    Diabolical
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback Renault, Fiat, Opel, Mazda, grupa VW-Audi rocznik 2005 za 18000 zł na Pb+LPG. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    Renault, Fiat, Opel, Mazda, grupa VW-Audi
    Budżet na zakup auta:
    18000
    Preferowany rok produkcji:
    2005
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    130
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb+LPG
    Planowany roczny przebieg:
    Max 20k
    Segment/typ/wielkość auta:
    B lub c
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2 osoby, sporadycznie 4. Bagaż jedynie raz lub dwa razy do roku.
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    Bez znaczenia.
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Codziennie pokonuje około 60km, auto ma służyć do dojazdu do pracy, wykendowe wypady do rodziny. Auto najlepiej 5 drzwiowe, jak najmniej awaryjne. Nie mam ciężkiej nogi ale lubię jak autem można sprawnie wyprzedzić. Liftback, sedan ale może być hatchback i kombi. Wiele się nasłuchałem sprzecznych opinii dotyczących aut francuskich, włoskich, generalnie tych na F,R,P i nie wiem czy się bać i podążać ścieżka niemiecka czy zaryzykować i przekonać się ze opinie dotyczące tzw. Francuzów są przesadzone. Wpisałem Pb+gaz ale sprawdzonym dieslem nie pogardzę. Rozglądałem się za grande punto, megane 2, astra 3. Proszę poleccie co wybrać.

    Pozdrowienia

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Mam ciekawą Mazdę 3 i 6 (tylko ta ostatnia nie z 2005r). Auto mało awaryjne.
    Z ciekawszych innych opcji wybrałbym Focusa MK2 w tym budżecie może uda się coś zakupić z 2004r
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Diabolical
    Gość

    Domyślnie

    Z rocznikiem nie koniecznie musi być 2005. A jak wyglada sytuacja z np. LagunA, Clio, Megane, Grande Punto warto się interesować tymi samochodami ??

  4. #4
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Zadne to odkrycie, ale po 1 warto interesowac sie dobrymi sztukami. Marke i model postawilbym na dalszym planie.

  5. #5
    Diabolical
    Gość

    Domyślnie

    A jak wyglada kwestia rdzewienia mazdy 3. Słyszałem, ze maja podobno tendencje do rdzewienia i to jest jeden z nielicznych minusów jakie ma to auto.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Rdzewieją nadkola i ranty drzwi. Za wiele nic nie ma. Raz na 3-4lata można poświęci 400-500zł na zabezpieczenie tego
    Mechanicznie auta bardzo ok. Moja też taką jeździ -> 2.0 benz.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #7
    maziarz00
    Gość

    Domyślnie

    mam (do sprzedania) fajnego peugeota 407 2005r 2.0 z gazem brc i powiem ze nie byłem przekonany do aut francuskich ale to auto zmieniło moje podejście. blacha ocynk silnik dynamiczny i oszczędny spalanie na granicy 9-10 litrów gazu 30% miasto 70% trasa. tanie cześci kpl. rozrząd górna półka z pompa wody 380zł sprzęgło 360zł (ceny po zniżkach). masa używanych cześci zamiennych. a sprzedaje bo za nudny dla mnie i tylko dlatego.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •