Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 28 z 28

Temat: Kombi Renault GS, CMAX, ZAFIRA B, Octavia II, avensis II, C Verso. rocznik 2006 za 25000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #16
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Mam zafirę 2008 r salon Polska czarna perła 1.9 cdti 120KM ale kwotowo to 28.000 zł.

  2. #17
    grzegorzd92
    Gość

    Domyślnie

    Na zafiraklub znajdź użytkownika Andrzej2503. On sprowadza Zafiry

  3. #18
    marqs
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kris Zobacz post
    Mam zafirę 2008 r salon Polska czarna perła 1.9 cdti 120KM ale kwotowo to 28.000 zł.
    czy cena zawiera wszystkie oplaty?

    mozna go w sieci zobaczyc?

    jaki przebieg?

    jakie wyposażenie?

    i tak dla informacji, ze sobie skalkulować diesla:

    jaki jest koszt wymiany dwumasy?

    czy ma DPF?

    czy wtryski sa regenerowalne?



    Cytat Napisał grzegorzd92
    Na zafiraklub znajdź użytkownika Andrzej2503. On sprowadza Zafiry

    bylem na forum wlasnie zainteresowany jednym z jego samochodow. dostalem odzew na PW, ze samochod nie jest taki idealny, jak w opisie. Kilka osob zrobilo sobie wycieczke przez pol polski zeby wrocic z niesmakiem. Niemniej wciaz biore tego Pana jako potencjalnego kontrahenta, jesli zdecyduje sie na Zafire. liczba pozytywnych opinii jest orgomna a wiadomosci ktore dostalem na PW tych niezadowolonych - pytanie dlaczego nie otwarcie na forum w odpowiednim temacie. moze to konkurencja, albo trolle? nie wiem. W kazdym razie pan Andrzej na pewno jest wart uwagi i sledze jego samochody.

    trade-lux znowu kojarzę z mazdaspeed - polecany i rzetelny. wzbudza u mnie duze zaufanie.

    jednak wciaz najbardziej chodzi mi po glowie grand scenic.

    mozna wyrwac mlodszy i duuuzo lepiej wyposażony egzemplarz nic zafire w tej samej cenie.

    Jesli chodzi o c4 grand picasso - u mnie w rodzinie jest jakis benzynowy uturbiony egzemplarz. kupiony od nowosci w salonie. teraz ma 3 lata i juz 5 razy lawete w swojej historii.

    Opowiesci byly dramatyczne - deszcz, korek a ten sie rozkracza na srodku drogi twierdzac ze ma awarie. Kobieta z trójką dzieki w wieku 4lata, 2lata i 1,5 miesiaca. wszystkie ryczą czekając na pomoc... gdyby to moja zone spotkalo - mieszkalbym w piwnicy... za kazdym razem okazywalo sie, ze to tylko komputer sobie ubzdurał, ze nie moze dalej jechac. ale serwis w tej sytuacji byl niezbedny...
    Ostatnio edytowane przez marqs ; 17-11-13 o 21:24

  4. #19
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Grand Scenic'ów jest niestety mało z tym silnikiem. Tutaj masz krajowe lecz z większym przebiegiem (ale lepiej wyposażony):
    http://www.renault.pl/samochody-uzyw...d-8319fcb544e3
    vs. sprowadzone z mniejszym:
    http://otomoto.pl/renault-grand-scen...C31218599.html

  5. #20
    marqs
    Gość

    Domyślnie

    A 1.6 daje radę w grandzie?

  6. #21
    marqs
    Gość

    Domyślnie

    nikt nie miał doświadczenia z takim potworem?

  7. #22
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie trzeba miec doswiadczenie zeby stwierdzic ze to nie bedzie jechac jak użyjesz go do tego czemu jest przeznaczony. Chyba ze autem będzie jezdzić tylko kierowca....1.6 16v fajny byl w sceniku I nawet to jechalo.

  8. #23
    Lito
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli nie masz awersji do marki oraz niestandardowa bryła Ci odpowiada - polecam Fiata Cromę.
    Więcej przestrzeni niż w Zafirze (szczególnie na tylnych fotelach - dzieciaki nie brudzą butami przednich foteli), ten sam silnik (1.9cdti=1.9jtd), bardzo dobry komfort jazdy i wyposażenie, tanie części. W tej cenie ładny 2007 wyhaczysz - na forum jest przynajmniej 1 pewny importer (sprawdziłem na własnej skórze).

  9. #24
    marcink1
    Gość

    Domyślnie

    Witam, Lito właśnie poszukuję jakiejś Cromy do 30 tys, ewentualnie jakieś Bravo, może macie coś godnego uwagi?

  10. #25
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    sprawdź prywatne wiadomości

  11. #26
    marqs
    Gość

    Domyślnie

    croma:
    Minimalna pojemność bagażnika (siedzenia rozłożone) 500l

    Mało ;-)

  12. #27
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Grand Sceników jest trochę do wyboru w D http://suchen.mobile.de/auto/renault...EXPORT&lang=de
    Pozdrawiam

  13. #28
    toml
    Gość

    Domyślnie

    Lukas.s to ja też poproszę jakieś oferty na PW - co prawda piszę tu w innym temacie, ale Bravo też mnie w sumie interesuje.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •