Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 28

Temat: Mazurek Autoimport - polecam

  1. #1
    Gałecki
    Gość

    Domyślnie Mazurek Autoimport - polecam

    Wiem, że znalezienie uczciwego importera aut graniczy z cudem, dlatego chce napisać kilka słów o firmie, która jest solidna i rzetelnie traktuje każdego klienta. Chciałem sprowadzić swoje BMW 118i z Niemiec (jest to już mój drugi samochód). Niestety nie mam odpowiedniej wiedzy technicznej, specjalistą nie jestem i nie potrafię rozpoznać bitego auta i później wyremontowanego, a w necie czytałem mnóstwo opinii, że Turcy w Niemczech sprzedają tłuczone auta, zrobione małym kosztem i z kręconym przebiegiem. Stwierdziłem, że jak się nie znam, to lepiej nie ryzykować, bo ktoś mnie zrobi w konia i poszukałem sobie firmy, która się zajmuje sprowadzaniem aut. Jestem z Olsztyna, więc celowałem najpierw w importerów z war-maz. Znalazłem Autoimport Mazurek. Najpierw zorientowali się jaka cena mnie interesuje. Sprowadzają max 5-6 letnie auta. Dostałem katalog aut, które mają już u siebie i które mogą sprowadzić - wszystko z cenami, przebiegiem, rocznikiem, opisem wyposażenia, wpisami do książki serwisowej. Mogłem się w spokoju zapoznać w domu, zdecydować. Wszystko legalnie, podpisana umowa, samochód sprowadzili w 5 dni. nie było problemu, żeby zabrać do stacji kontroli i sprawdzić jego stan. Mają spory wybór aut. Polecam tym, którzy się zastanawiają nad samochodem zza granicy.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Wrzucisz VIN i zdjęcia tej BMW 1?
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jakieś dowody prosimy Panie Gałecki

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Niestety, ale reklamy na tym forum nie są "darmowe"... więc jedynym dowodem musiałaby być kopia FV, ale jak dla mnie to temat do usunięcia.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    A moze .... Galecki - Mazurek ...

  6. #6
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Wy wszedzie wietrzycie zydowsko-masonsko-gejowskie spiski cykliskow i piekarzy ! ... ;-)

    moze faktura to za duzo ale cena, model i vin to juz bedzie bardziej namacalny dowod

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Pierwszy post i od razu laurka dla sprzedawcy

    Po co się w ogóle rejestrować na forum i zakładać temat skoro się już kupiło samemu super-cud-jedyną taką-bezwypadkową-igłę...

  8. #8
    Użytkownik Avatar jogiwrc
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Skąd
    BOLESŁAWIEC
    Postów
    88
    Podziękowano Thanks Given 
    16
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Podtrzymuję wszystkie posty powyżej. Na odległość czuć znajomy swąd... reklamy

  9. #9
    AutoBroker
    Gość

    Domyślnie

    Myślę że nie macie co tracić czasu na pytania o dane samochodu. Znając życie zajrzy tu znowu za pół roku

  10. #10
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Niby wszystko racja, tylko tak się zastanawiam po co nam dział polecam w takim razie?
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  11. #11
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    Kontrola najwyzsza forma zaufania :-) i rozumiem podejrzliwość ale

    - dlaczego osoba która kupiła samochód nie może polecić sprzedawcy
    faktycznie mało kto po zakupie auta (zwłaszcza jeśli wg kupującego samochód jest OK) trafia na bez-wypadkowe.net, zakłada konto i pierwszym postem poleca
    - dlaczego osoba która kupiła samochód i poleca sprzedawcy ma od razu podawac VIN i opis samochodu aby forum każde zarysowanie znalazło
    skoro samochód jest OK to kupujący wie o wszystkich niedociągnięciach i niedomaganiach, więc nie ma co obawiać się "szydery"


    Tak czy siak jest to dział polecam wiec jest to miejsce na rekomendacje ale oczekuje się tez czegoś więcej jeden post, z drugiej strony nowy nabywca nie musi odpowiadać jak na przesłuchaniu co, gdzie i za ile, to nie jego interes, zostawił informacje i tyle a czy to wiarygodne info to forum ma zweryfikować, niekoniecznie od razu w formie ataku

  12. #12
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    po co nam dział polecam w takim razie?
    Celne pytanie. Chociaż do mnie także jakoś nie trafia lukrowany opis transakcji użytkownika Gałecki (wiadomo, że narazie to mamy tylko list pochwalny i zerowe dowody i do tego w pamięci mamy przypadki takiej autoreklamy), to jednak moim zdaniem istnieje potrzeba zachowania równomiernie dwóch biegunów - skoro wyłapujemy i piętnujemy tyle oszukańczych handlarzyn, to jeżeli w tym kosmosie istnieją wyjątki od reguły, również zasługują na wzmiankę, chociażby po to, aby komuś z kupujących udało się ocaleć od miny-pułapki.
    Kwestia prawdziwości i uczciwości postu pochwalnego to trudna sprawa i wymaga weryfikacji, ale nie skreślałbym z góry każdego postu pochodzącego z innego bieguna niż oskarżenia. Zamiast natychmiastowego odrzutu, lepiej próbować uzyskać jakieś dowody na poparcie pochwał, bo reklama na forum może okazać się intratna, a jeśli Gałecki naprawdę ma uczciwe intencje i było, jak pisze, to nie powinno mu szkodzić i trudności sprawiać choćby lekkie poparcie swej tezy...

    Cytat Napisał sardzent Zobacz post
    jest to dział polecam wiec jest to miejsce na rekomendacje ale oczekuje się tez czegoś więcej jeden post (...)
    Też racja, jeśli Gałecki umilknie po jednym poście, to i ja będę za wywaleniem tej pieśni pochwalnej w kosmos, bo jak już pisałem, jakiż to problem uwiarygodnić sprzedawcę, jeśli faktycznie ma się pozytywne doświadczenie po transakcji.
    Ostatnio edytowane przez Rashid ; 14-11-13 o 14:20

  13. #13
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No fajnie ale takie coś można sobie napisać na komentarzach na WP..., pewnie już się tu nie odezwie więc pomijając fakt że firma może i jest OK taki wpis jest dla mnie warty zero
    żadnego przywitania tylko ciach od razu pochwała

    Tak się nakręciłem że chyba zaraz zarejestruje się na jakimś forum Biedronki i też coś polecę

  14. #14
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    @Tytan ... boczek na grilla polec dobry był

  15. #15
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Każdy dyńkę nosi po to by z niej korzystać.
    Równie dobrze może tu się zalogować "szczęśliwy" nabywca auta nabytego w najbardziej znanym z przekrętów miejscu placu czy handlarza i napisze - super miód mam już 3-y lata i nadal supcio - polecam. ....i co ?? i w sumie **** bo tak naprawdę to na sto sprzedanych paździerzy mógł się trafić jeden czy dwa co nie zdechły od razu za bramą czy nie popękały po kwartale.

    Ja nie wiem czy mógłbym polecić Biedronkę tylko dlatego ,że mają jaki taki boczek na grilla i kwaśne mandarynki - ale tanie
    Z tym nie ma co walczyć bo jak ktoś będzie chciał sobie zrobić reklamę to zrobi - wrzuci foty VIN F-rę itp z w miarę dobrego auta i co ? ...będzie to wyznacznikiem,że już jest godny polecenia ???

    PS;
    Mało to już podobnych postów-reklam przerabialiśmy ?
    W sumie mamy kogos z Olsztyna ...jaki problem aby to zweryfikował
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 14-11-13 o 18:42
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •