Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Audi A4 1.8 Turbo

  1. #1
    Stary86
    Gość

    Domyślnie Audi A4 1.8 Turbo

    Witam,

    To mój pierwszy post na tym forum więc z góry proszę o wyrozumiałość. Przymierzam się obecnie do zakupu samochodu i do gustu bardzo przypadło mi Audi A4 pierwszej serii

    Przeglądając ogłoszenia wpadło mi w oko takie coś:
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8t-s-lin...C16821974.html

    Opis wydaje się dosyć konkretny, samochód jest już po opłatach i z fakturą, podano numer VIN może z niego coś można się dowiedzieć? Samochód przynajmniej ze zdjęć też wygląda bardzo przyzwoicie, a może mi się tak wydaje więc prosiłbym o ocenę tego ogłoszenia doświadczonych forumowiczów Z góry wielkie dzięki za pomoc

  2. #2
    david62
    Gość

    Domyślnie

    Senast godkända besiktning: 2008-11-06
    Vägmätarställning: 233734

    Auto pod koniec 2008 roku miało przebieg ponad 233 tysiące więc jest w miarę OK, zadzwoń może i się spytaj ile ma na liczniku.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Według właściciela ile to ma przebiegu? Bo 2 lata temu miało 233734 kilometrów. Czyli na oko teraz ponad 260 tysięcy...
    Załączone Obrazki Załączone Obrazki

  4. #4
    nitrocars
    Gość

    Domyślnie

    Besiktningsuppgifter
    Besiktningstermin: 2009-07-01 - 2009-11-30
    Senast godkända besiktning: 2008-11-06
    Vägmätarställning: 233734



    Informacje o Inspekcji
    Kontrola Termin: 2009-07-01 - 2009-11-30
    Ostatnio zatwierdzony kontroli: 2008-11-06
    Stan licznika: 233 734

  5. #5
    Stary86
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuje za odpowiedzi, sprzedający powiedział że ok 245 tys. km, potwierdzony książką serwisową,
    także przebieg w miarę by się zgadzał i jest realny a chyba nawet nie bardzo wygórowany jak na 10 latka ?
    A co możecie powiedzieć o samym samochodzie lub czy potraficie coś odczytać z podanego VIN-u ?
    Ewentualnie czy ktoś może miał do czynienia z tą firmą i ma jakąś opinię na jej temat?

  6. #6
    damian_rm
    Gość

    Domyślnie

    Szacun dla sprzedawcy za podanie takiego przebiegu

  7. #7
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dokładnie pogratulować uczciwości w tej przeżartej nieuczciwością branży do tego przy takim prawdziwym przebiegu i jeżeli faktycznie było dobrze serwisowane to jeszcze nie powinno sprawiać większych problemów

    No i na co warto zwrócić uwagę tutaj kultowy S-line, a raczej S-pakiet nie ogranicza się jak w co drugim ogłoszeniu tylko do trójramiennej kierownicy i naklejek rodem z Allegro których w tych rocznikach nie było tylko jest kompletny dla tego modelu a więc: kierownica, obniżone zawieszenie, kubełkowe fotele i oryginalne alufelgi

  8. #8
    Stary86
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za powyższe komentarze, przynajmniej wstępnie wiadomo że sprzedający podał dane odnośnie
    przebiegu w miarę zgodne z rzeczywistością, więc jest sens dalej interesować się tym co oferuje, bo z
    dwóch ostatnich wpisów rozumiem że taka prawdomówność to raczej nieczęsto spotykana.

    A co możecie powiedzieć na podstawie zdjęć z ogłoszenia ? Czy nie widać na nich czegoś niepokojącego
    na co warto byłoby zwrócić szczególną uwagę ? Czy uważacie że cena jest odpowiednia jeżeli opis w
    ogłoszeniu jest zgodny z rzeczywistością ?

  9. #9
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Taki maly off topic
    nawet passat ktorego ma za 14tys ma prawdziwy przebieg , ten drugi ma zakryte tablice ale sadzac po konfiguracji spryski i brak xenonow tez byl sprowadzony ze Szwecji

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Kolor prawego przedniego błotnika według mnie nie pasuje, brak znaczka audi na tylnej klapie - można było zrezygnować z napisu A4 i oznaczenia silnika, ale ze znaczka marki chyba nie. Przydałoby się go pomacać czujnikiem dla potwierdzenia hipotezy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  11. #11
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nawet jeżeli coś było malowane, to przecież auto ma już prawie 11 lat Ze zdjęć wygląda całkiem przyzwoicie.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  12. #12
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Sam samochód nie wygląda źle ale patrząc po zdjęciach to długo szuka nowego właściciela. Ciekawe czy tylko przez kombinację cech silnik-przebieg-cena czy coś jeszcze.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  13. #13
    Stary86
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie wygląda jak na moje oko dobrze, nawet bardzo, a to że nawet coś było malowane to dla mnie osobiście nie
    problem jeżeli był to wynik zarysowania czy obcierki parkingowej, a w całej masie ogłoszeń dotyczących tego modelu które
    oglądałem to wygląda wręcz jak z salonu. Myślę że ta kombinacja silnika i przebiegu oraz prawdomówność sprzedającego,
    powodują że raczej niełatwo o nabywce, zwłaszcza że sam trafiłem na niego po przejrzeniu bardzo wielu ogłoszeń o prawie
    nowych, chociaż 10 letnich Audi z silnikami TDI z przebiegami poniżej dwustu tysięcy kilometrów i do tego z niższą ceną.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •