Pokaż wyniki od 1 do 15 z 44

Temat: Opony wielosezonowe (all season) vs. Opony Zimowe

Podgląd dyskusji

Poprzedni Post Poprzedni Post   Nastepny Post Nastepny Post
  1. #33
    tj77
    Gość

    Domyślnie

    BTW: Jesteś pewny, że to maxxpl te filmiki wrzucał?
    Ojj, sorry. Już zmieniam. Nie jestem jeszcze zaznajomiony z nickami, hehe .

    Pirelli P Zero Nero All Season
    Jak rozumiem, pewnie szukasz szerszej opony niż moja skromna 185, dlatego ten model? Nie znam tej opony, wydaje mi się, że to jest właśnie taki amerykański AS, czyli w sumie opona raczej letnia... Zwróć uwagę czy ma ten znaczek: 3PMSF (charakterystyczna śnieżynka z trzema szczytami górskimi- możesz wygooglać, lub przeczytać test test: http://www.opony.com.pl/artykul/rapo...znych/?id=1087 ). Jeśli nie- oznaczenia M+S czy AS, nie za dużo znaczą (one tam często występują na oponach terenowych czy do SUV-ów używanych, gdzie jest śnieg praktycznie nie występuje). Co więcej, często jest tak, że opony oznaczone w USA jako AS, na europejskich stronach producentów już tych oznaczeń nie mają- są po prostu letnimi oponami. Spotkałem się z tym np. w przypadku Continental-a. Dlatego, na Twoim miejscu najpierw szukałbym opon na stronach polskich lub europejskich, żeby sobie nie mieszać w głowie . Zauważyłem, że często osoby, które sprowadziły auta ze Stanów na ich wersji opon całorocznych, negatywnie się na ich temat wypowiadają, i dla nich każde całoroczne są przekreślone. Być może i w Europie je dostaniesz, bo niektórzy sprzedawcy tak naprawdę nie wiedzą co sprzedają... W dodatku inny rozmiar tego samego modelu opony, może wpływać na inne opinie- jeden model jest lepszy w tym rozmiarze, drugi w innym itd.
    Ostatnio edytowane przez tj77 ; 09-11-13 o 00:33

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •