Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 21

Temat: Sedan / Liftback BMW 3 2.0i 150 automat rocznik 2007 za 40000 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    netmail.all
    Gość

    Domyślnie Sedan / Liftback BMW 3 2.0i 150 automat rocznik 2007 za 40000 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić pow. 30k
    Rodzaj
    Sedan / Liftback
    Preferowana marka
    BMW 3 2.0i 150 automat
    Budżet na zakup auta:
    40000
    Preferowany rok produkcji:
    2007
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    2.0 150KM
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    15-20
    Segment/typ/wielkość auta:
    -
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    3
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    PL
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam serdecznie. Uprzejma prośna o pomoc! Potrzebuję auto do poruszania się w mieście na co dzień i weekend na trasy 300-500 km. Mam ofertę bmw 2.0 automat sedan 2007 z pierwszej ręki ale nie wiem jak to będzie współpracowało z lpg i czy ten automat jest problematyczny? Auto ma przejechane 107 tyś km. Proszę również o inne sugestie. Dzięki

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Witaj kolego.
    Masz do wydania niemałą sumę więc lepiej dobrze się zastanowić co chcesz konkretnie kupić a później zacznij łapać okazje. Jakie marki rozważasz ? czego wymagasz od auta ? jaki silnik preferujesz ?

  3. #3
    netmail.all
    Gość

    Domyślnie

    Szukam autka typu kombi, van, suv, sedan (ale ten jest mało realny przy tym budżecie) lub ostatecznie sedan. Auto ma być praktyczne najlepiej na lpg ale silnik min. 1.8 lub 2.0, diesel mniej mnie interesuje. Będzie jeździło po mieście ok 300 km w tygodniu i w trasie 300-500. Rozważałem kupno mondeo kombi 2.0 tdci, qashqaia, bmw 3 2.0i automat, vw touran toyoty avensis kombi lub verso od 2009 ale na to są małe szanse. VW i mondeo w dieslu. Proszę o wszystkie sugestie i podpowiedzi. Dzięki

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Do 40 tys PLN zapomnij o Avensisie/Verso po 2009
    QQ- nie wiem, ale wątpię ze 2.0 pb/2.0 dci sie kupi w db stanie- co najwyżej bazowa benzynę w słabej opcji.
    Touran/Mondeo- wystarczający budżet
    Bezwypadkowe E90/1 w benzynie młodsze niż 2007 tez kosztuja powyżej 40 tys

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ...to może tak ostatnio polecany i popularny Citroen C5, ew. VW Passat. Toyotę bym w ogóle odpuścił, poza tym, tej marki już raczej nikt nie poleca
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    netmail.all
    Gość

    Domyślnie

    Passtuchy i Tourany są okropnie zmęczone lub cena co najmniej 50k. A co myślicie o tym bmw 2.0 automat. Mam taką ofertę i zastanawiam się czy tego nie łyknąć ale nie wiem jak bmw z lpg będzie jeździć i czy koszty obsługi automatu i cześć nie będą za wysokie... Co do citroena to widziałbym to pasowałby tylko 2.0 145 km. Czy ktoś to ma i może powiedzieć jak to się sprawuje? I z zawieszeniem hydro czy bez?

  7. #7
    zales
    Gość

    Domyślnie

    Tylko i wyłącznie z hydro. Bezobsługowy (jeden siłownik wymieniony po 130kk po naszych drogach, 18 calowe koła). Co do silnika to się nie wypowiem bo mam 2.2.

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Z tego co widzę interesuje Cię coś min 2007r najlepiej w nowej budzie z silnicznkiem PB pod lpg lub ostatecznie ON ( bezproblemowy bez dpf ).
    Jeszcze masz takie auta , z tym ,że nie wiem jak ten golf w budżecie się zmieści.

    Octavia II
    Golf 6 combi

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A co myślicie o tym bmw 2.0 automat. Mam taką ofertę i zastanawiam się czy tego nie łyknąć ale nie wiem jak bmw z lpg będzie jeździć i czy koszty obsługi automatu i cześć nie będą za wysokie
    ale to od pierwszego właściciela, kupiony w salonie? podaj więcej szczegółów.
    Toyotę bym w ogóle odpuścił, poza tym, tej marki już raczej nikt nie poleca
    pod względem niezawodności Avensis III/Verso po 2010 jest więcej niż dobry- kilka sztuk w tym roku mi się przewinęło i poza olejami/filtrami i (zbyt często) klockami hamulcowymi w tych autach nic się nie dzieje (miałem z silnikami 2,0 D4D i 1,8 pb).

  10. #10
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    poka poka to bmw z 07 roku za 40k

  11. #11
    netmail.all
    Gość

    Domyślnie

    BMW nie jest wystawione - jest z polecenia. Byłem dzisiaj je oglądać. Pierwszy właściciel 107 tyś km ksenon keyless navi 2.0 automat zadbany na maksa. Spodobał mi się ale.. Tym ale jest to że nigdy nie miałem tylno-napędowca a autem ma też jeździć moja żona i nie wiem czy w to wchodzić. Auto serwisowane od nowości w inchcape wszystko działa pełna historia. Wiem że można założyć do niego instalacje lpg ale chyba tylko w bagażniku a tam nie ma miejsca w kole więc to dodatkowo ograniczy miejsce w bagu. Co sądzicie??

    Lukas chętnie łyknął bym takiego avensisa Zresztą od 10 lat jeżdżę tylko toyotami. Nie wiem czy sie decydować czy czekać na lepszą opcję. Myślicie że jest szanse aby dostać ave za 40-43k w nowej budzie od 1.8??

    Dzięki za wszystkie rady i sugestie. I proszę o więcej Pozdrawiam

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    BMW nie jest wystawione - jest z polecenia. Byłem dzisiaj je oglądać. Pierwszy właściciel 107 tyś km ksenon keyless navi 2.0 automat zadbany na maksa. Spodobał mi się ale.. Tym ale jest to że nigdy nie miałem tylno-napędowca a autem ma też jeździć moja żona i nie wiem czy w to wchodzić. Auto serwisowane od nowości w inchcape wszystko działa pełna historia. Wiem że można założyć do niego instalacje lpg ale chyba tylko w bagażniku a tam nie ma miejsca w kole więc to dodatkowo ograniczy miejsce w bagu. Co sądzicie??
    jeśli ten samochód jest bezwypadkowy i go nie chcesz za 40 tys PLN to daj mi numer do właściciela
    Wiem że można założyć do niego instalacje lpg ale chyba tylko w bagażniku a tam nie ma miejsca w kole więc to dodatkowo ograniczy miejsce w bagu
    http://www.abart.com.pl/Galeria/BMW/325i-E90-MTM


    Myślicie że jest szanse aby dostać ave za 40-43k w nowej budzie od 1.8??
    najtańszy Avensis III(2010) jakiego sprzedałem kosztował jakieś 44 tys PLN, z tym że łatwiej było policzyć elementy niemalowane niż malowane (co prawda było to wynikiem obcierek parkingowych, ale jakby nie patrzeć wpływa na wartość samochodu). Była to wersja Luna, z resztą do 50 tys PLN jeśli cenisz dobry stan techniczny nic więcej niż Luna nie kupisz. Diesel 2,0 D4D będzie tańszy w zakupie.

    Zależy jeszcze jakie masz priorytety- BMW jest lepsze pod wieloma względami, na plus Toyoty może przemawiać więcej miejsca w środku- no i jak kupisz jakąś podstawową wersję z benzyną 1,8 pod maską to w zasadzie nie będzie się miało co w niej zepsuć

  13. #13
    netmail.all
    Gość

    Domyślnie

    Cześć

    Do kogo mógłbym uderzyć w celu sprawdzenia historia tego bmw po vin?? Widziałem że kris to sprawdza ale do pw mam za mało postów... Cześć (WBAVA710X0VE27800)

    Dzięki

  14. #14
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    no i z vinu wyszło ,że to z polecenia BMW to jednak 12.2006
    czy w takim razie okolice 40 tys ( za sprawdzone auto z salonu PL ze znaną historią ) to cena niska/w sam raz / za wysoka ?

    VIN number WBAVA710X0VE27800
    Region Europe
    Factory / Manufacturer Leipzig
    Mark Bmw
    Model 320i Ol
    Version E90 ()
    Year 2006
    Body Saloon
    Engine 1995 cm3
    Power 110
    Gearbox automatic
    Wheel Drive rear-wheel drive
    Serial Number VE27800

  15. #15
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ostatnio chłopak, który chciał aby sprowadzić mu 320d z małym przebiegiem kupił krajówkę 2005r w gołej wersji za 50tys zł, więc tutaj jak na wyposażenie i przebieg to tanio
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •