Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Opel Astra, 2003r., 2000cm3, 101KM

  1. #1
    mieszko663
    Gość

    Domyślnie Opel Astra, 2003r., 2000cm3, 101KM

    Witam! Nie wiem czy tak wypada, żeby pierwszy post na forum był prośbą, ale cóż spróbuję Ostatnimi czasy rozglądam się za czymś w miarę przyzwoitym stanie, a konkretnie: kombi, diesel do 2.2 pojemności, rocznik od 2000. No i gdyby przebieg nie był kosmiczny jak przypadki które widziałem tutaj na forum, to było by całkiem super! - wiem, że może być ciężko o taki W cenie do 13500zł. Prosiłbym o ocenę tych kilku poniższych ogłoszeń:

    1. http://otomoto.pl/opel-astra-C16807435.html ---> troszkę dziwi mnie ta data produkcji w tej cenie
    2. http://otomoto.pl/opel-vectra-exstra...-C8087197.html
    3. http://otomoto.pl/opel-vectra-dti-kl...C16560580.html

    Który z nich, byłby najbardziej rozsądnym wyborem? Akurat podałem same Opelki, ale nie mam uprzedzenia do innych marek. Może być coś innego. Może moglibyście coś doradzić/polecić?! Z góry dzięki!

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    1. Nie możliwa do oceny po tych fatalnych zdjęciach.
    2. Lewa przedn lampa jaśniejsza i inaczej osadzona niż prawa, lewe tylne drzwi innego koloru niż bok, spasowanie tylnej klapy beznadziejne - duża szpara z prawej strony, prawy przedni błotni też w innym kolorze względem boku.
    3. Maska w innym kolorze, niemniej nie besztam za to sprzedającego, bo nie obiecuje bezwypadkowości w ogłoszeniu.

    Choć pewnie nie to chcesz usłyszeć, radzę szukać mniejszego auta w benzynie i znacznie młodszego, bo za trochę ponad 10tys zł rozumiem budżet ogranicza... ale dobrego diesla jeszcze ponad 2 litry pojemności (akcyza!) z przyzwoitym przebiegiem raczej nie kupisz.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jesli chodzi o zdjecia to ogolnie za dobre nie sa co do silnikow 2.2dti jak najbardziej fajny silnik przy 2.0dti trzeba pamietac ze pompa wtryskowa wytrzymuje okolo 150tys i trzeba ja regenerowac (ja albo sterownik)

  4. #4
    mieszko663
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za opinię. Nie ma to jak oko fachowca w temacie. Sam bym tego napewno nie zauważył.


    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Choć pewnie nie to chcesz usłyszeć, radzę szukać mniejszego auta w benzynie i znacznie młodszego, bo za trochę ponad 10tys zł rozumiem budżet ogranicza... ale dobrego diesla jeszcze ponad 2 litry pojemności (akcyza!) z przyzwoitym przebiegiem raczej nie kupisz.
    W takim razie co byś polecił? Masz na myśli może coś konkretnego? Wiem, że z dieslami, może być ciężko, ale obstawałbym jednak przy nich. Nie koniecznie musi to być jednak kombi - nie upieram się. Wystarczy takie auto, by zapewnić w miarę normalne warunki podróży 4. osobowej rodzince

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Jeśli koniecznie diesel to może rozejrzyj się za Octavią I 1.9tdi, 4 osoby plus spory bagaż nawet do liftbacka się zapakują.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    mieszko663
    Gość

    Domyślnie

    A ta asterka: http://otomoto.pl/opel-astra-2-0-dti...C16775110.html ???
    wygląda dosyć przyzwoicie wg. mnie oczywiście

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Prawy przedni błotnik wydaje mi się w innym odcieniu, ale jeśli to nic poważnego to nie jest dyskwalifikacja auta. Druga sprawa to też nie wyrok, ale zastanawia mnie dlaczego w okolicach poduszki powietrznej pasażera są jakby dziury w materiale, niemniej powstały chyba dość dawno, bo nikt w PL wymieniając teraz szybę nie kupiłby nowej żółtej umwelt-plakietki, z resztą można sprawdzić czy numer rej na plakietce zgadza się z tym w dokumentach. Zatem jeśli jesteś zainteresowany to gruntowne sprawdzenie w ASO konieczne.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  8. #8
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Co do przebiegu - wydaje mi sie niewiarygodny. Auto miao ostatni TUV w 2008 roku z przebiegiem 171 tys km. Ale ok, może i być realny. Trudno ocenić.
    Konieczna wizyta przynajmniej inspektora z forum abyś wiedział czy masz po co jechać do ASO (z drugiej strony przy rzeztelnie przeprowadzonej inspekcji to chyba w zasadzie masz do odwiedzenia tylko OSKP).

  9. #9
    Kris75
    Gość

    Domyślnie



    Mam prośbę, możesz zacząć używać słownika? Nie piszę tego złośliwie, ale ciężko się to czyta. Jak masz problem z tym (tzn. z ortografią) to zawsze możesz albo skorzystać z googla: http://www.google.com/support/toolba...l&answer=32703
    Albo z MS Ofifice WORDowskiego sprawdzania...


  10. #10
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    W niektórych przeglądarkach np. Chrome czy Firefox jest od razu wbudowane sprawdzanie pisowni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •