Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Niemcy : Lexus IS300 2997 cm³ 2003 - Berlin

  1. #1
    kolunio
    Gość

    Domyślnie Niemcy : Lexus IS300 2997 cm³ 2003 - Berlin

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Lexus
    VIN:
    -
    Model:
    IS300
    Silnik
    2997 cm³
    Rocznik:
    2003
    Państwo
    Niemcy
    Miejscowość:
    Berlin
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Czy ktos moze cos napisac na jego temat oceniajac go ze zdjec lub zna jezyk niemiecki i pomoze mi sie skontaktowac ze sprzedajacym w celu wypytania o szczegoly autka?
    W Polsce tych aut z tym silnikiem praktycznie nie ma takze postanowilem poszukac w NIemczech...A moze ktos z forum podjalby sie zadania sprowadzenia takiego autka na zamowienie?
    Pozdrawiam

  2. #2
    kolunio
    Gość

    Domyślnie

    Z racji tego ze nie moge wyslac PW a uzytkownik unfaller odpowiedzial ma moj poprzedni temat, ktory z mojej winy zostal przeniesiony do kosza, zamieszczam tutaj odpowiedz dla niego ewentualnie prosze o pomoc w wyslaniu PW do niego modratora lub admina :

    Dziekuje za odzew w mojej sprawie
    Oczywiscie jezeli moge Cie prosic o zobaczenie jak auto prezentuje sie od strony wizualnej to jak najbardziej, mysle ze o stan techniczny mozemy byc tutaj spokojni gdzyz auto posiada swiezy vin...
    Wlasnie wiadomo ze bylo cos naprawiane w aso w 2007 roku ale wlascicel nie pisze jaka to byla naprawa i co dokladnie bylo naprawiane, wymieniane...To rowniez jezeli jest taka mozliwosc bardzo bym Cie prosil aby to zweryfikowac Zdecydowanie takie informacje pomoga mi w dalszej drodze do sprowadzenia tego pojazdu
    Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

  3. #3
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    malowane napewno masz auto do polowy po stronie kierowcy reszty nie widac z takich zdjec

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •