Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: golf III i co się ludzia w głowach rodzi...

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar DRED
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódzkie
    Postów
    314
    Podziękowano Thanks Given 
    84
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie golf III i co się ludzia w głowach rodzi...

    Tak sobie przeglądałem dział motoryzacja na onet.pl i trafiłem na forum taką wypowiedź jakiegoś kolesia który ma jakieś dziwne sny erotyczne i rozpisuje o nich na forum. Generalnie pozostaje tylko współczuć. Oto cytat

    Mam Golfa tróje '94 z legendarnym TDI AFN, seria 130KM ale po zrobieniu wydechu, dolotu, sportowych kablach WN, filtrze, świecach, wywaleniu katalizatora i włożeniu resistor-chipa robi 235KM i 480 niutków, tak rwał asfald, że trzeba było go zeszperować bo inaczej ściągał od tej mocy i momentu. Przyśpieszenie 5,4s mierzone na profesjonalnym g-shock, max na autobanie do Berlina 274,8km/h, poszedł by więcej ale mi SLS AMG blokował drogę. W trasie przy 180km/h pali 4,85l a w mieście 5,9l jak są korki.

    Najbardziej rozbawił mnie tekst jak mu SLS AMG blokował drogę. . Trochę mizerna ta prowokacja na forum ale ludzie potrafią mieć wyobraźnię

  2. #2
    pecet
    Gość

    Domyślnie

    na wszystkich popularnych portalach, gdzie nie trzeba się rejestrowac tak jest

  3. #3
    Motox
    Gość

    Domyślnie

    Koles poprostu lubi pozartowac i tyle. Wybral jako cel auto najbardziej nadajace sie do smiechu. Ja tam nie widze w takim poscie nic strasznego a juz tym bardziej wzbudzajacego sensacje :-))

  4. #4
    Mark86
    Gość

    Domyślnie

    Niestety znam tekst tego trolla na pamięć... Wkleja go dosłownie wszędzie, kiedyś to było śmieszne ale teraz to już przesadza...

  5. #5
    Cezary
    Gość

    Domyślnie

    to troll, niestety ludzie dają się prowokować na takie teksty i odpisują, co nakręca trolla . W działach z komputerami legendarnym trollem jest niejaki Lukasz 18 który ma komputer za 4.900,- zł .....

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •