Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Temat: Volvo S80 2004r.

  1. #1
    Bywalec Avatar killer
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    27
    Podziękowano Thanks Given 
    15
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Volvo S80 2004r.

    Chciałbym poprosić o wstępną ocene autka z poniższego linka bo na gorąco sam nie jestem wstanie nic stwierdzić i z samego opisu to chyba w ciemno bym go brał
    http://moto.allegro.pl/volvo-s80-2-4...388559494.html

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wygląda całkiem ciekawie - masz rację - na pewno jest warty co najmniej obejrzenia.

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Następne badanie techniczne dopiero po dwóch latach? Też tak chcę

  4. #4
    Bywalec Avatar killer
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    27
    Podziękowano Thanks Given 
    15
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Kris a cena nie wydaje Ci sie troche niska/podejrzana ?
    Roadkiller no z tym terminem badan to go troche ponisło, ale można przyjąć że to literówka o ile wiecej takich kwiatków nie ma w opisie w stosunku co do stanu faktycznego ;-)

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cena wydaje się raczej niska, niemniej uważam że jak auto Ci pasuje to sprawdzaj dokładnie ten egzemplarz.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Bywalec Avatar killer
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    27
    Podziękowano Thanks Given 
    15
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    W ogłoszeniu bezwypadkowe ale po telefonie okazało się że jednak nie dokońca, mial uderzony podobno delikatnie w tył ale po tym "delikatnym" została wymieniona klapa bagażnika

  7. #7
    money
    Gość

    Domyślnie

    Duzy plus za uczciwość sprzedającego. Auto w 100% nie tkniete jest naprawde bardzo ciezko znaleźć... Ja bym zaryzykował sprawdzenie,jezeli jesteś zainteresowany. Wymieniona klapa bagaznika nie musi oznaczać katastrofy,tym bardziej jak naprawę wykonywało ASO oni z reguły nie naprawiają uszkodzonego elementu tylko go wymieniają...

  8. #8
    Bywalec Avatar killer
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    27
    Podziękowano Thanks Given 
    15
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Money masz racje że plus za uczciwą i8nformacje i to prosto z mostu ale minus za wpisanie w ogłoszeniu bezwypadkowy

  9. #9
    money
    Gość

    Domyślnie

    Samochód Bezwypadkowy to samochód w którym nie zostały naruszone elementy nosne. Ja samochód z malowana klapa czy drzwiami dalej uwazam za Bezwypadkowy. Jak sobie zwichniejsz reke nie groznie,to jesteś już niepełnosprawny?? Nawet nie dostaniesz 1% uszczerbku na zdrowiu...
    Z takim podejściem,że samochód malowany jest samochodem powypadkowym w zyciu nie kupisz auta. Jedź obejrzyj sprawdź,pózniej bedziemy rozkminiac. Na razie to możemy snuć bezsensowne domysły... Równie dobrze klapa mogła być nie groznie zagieta a ASO jak to ASO wstawiło nową a równie dobrze mógł miec wstawioną podłoge do tylnej kanapy.... JEDŹ I ZOBACZ !

  10. #10
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Dokładnie. Odróżniajcie panowie i panie samochody po niewielkich kolizjach i np. z odnowionym lakierem, od spawanych z 3 różnych samochodów złomy na kołkach.
    Wymiana klapy nie musi oznaczać wspawania połowy auta! Czasami łatwiej jest wymienić element, niż go klepać - wszystko zależy od uszkodzenia.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  11. #11
    money
    Gość

    Domyślnie

    Jezeli w ogłoszeniu nie było by napisane BEZWYPADKOWY to kazdy pomyslał by,ze było robione coś konkretnego. Jak dla mnie sprzedający postępuje w 100% FER. Telefonicznie jak sam zainteresowany napisał informuje o naprawie jaka była przeprowadzona...

    Nie dawno klient kupujacy u mnie auto zapytał się "skąd wy handlarze bierzecie takie ładne auta i to taniej niz cena rynkowa??"
    Usmiechnołem się i powstrzymałem od odpowiedzi,ale bierzemy miedzy innymi stąd,że po takie VOLVO Krajowe od prywatnego sprzedawcy TO TRZEBA ZASUWAĆ ! a nie czekac aż ktos coś wywróży ze zdjeć... Nie kazdy musi się znać na samochodach ale wiele rzeczy trzeba brac na logikę i wyczuć sprzedawce.Obecnie chce nabyć nieruchomosc i tez nie mam pojecia od czego zacząć bo ostatni raz robiłem to 15 lat temu wiec bede bazował na biurze nieruchomości,bo sam się nie znam... a od oceny aut są serwisy samochodowe,rzeczoznawcy,inspektorzy z różnych for internetowych. Wstępne opinie znasz i na tym powinno się to zakończyć.Apeluje do prywatnych kupujacych,zeby nie oczekiwali,że ktoś przejrzy zdjecia i powie im bierz albo nie bierz bo z postów które czytam w tym dziale wydaje mi się,że tego oczekuja. Tu poznajemy tylko wstepną opinię która może nie pokrywac sie z faktycznym stanem samochodu...

  12. #12
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Możesz przyjąć np, że ktoś mu wjechał w tym (nie wyhamował) jako poszkodowany MA PRAWO oddać auto do ASO.
    Tak się nie pier***ą w klepanie itd wstawiają nowy element im to lotto bo TU płaci za fakturę.

    Bezwypadkowe to jest teoretycznie w salonie, chociaż co niektórzy bardziej wymagający uznają za auto wypadkowe np ponownie malowane po rysie po kluczykach np

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Money a Ty byś oddał ładne zadbane niebite Volvo w tym roczniku i wypasie za 27 tyś?
    Statystycznie takie hity cenowe mają więcej niespodzianek niż tylko malowana klapa. No ale tylko na żywca można będzie coś powiedzieć.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  14. #14
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Dlatego najlepszyzm rozwiązaniem jest dokumentowanie wszelkich najmniejszych przygod w aucie

  15. #15
    91rrKrK
    Gość

    Domyślnie

    @takietam
    Money a Ty byś oddał ładne zadbane niebite Volvo w tym roczniku i wypasie za 27 tyś?
    Ja bym je kupił jeśli w ogłoszeniu jest napisane 'bezwypadkowe'. Tak więc sprzedawca uważa że wg niego taka cena jest odpowiednia. Z tym, że ja inaczej niż money rozumiem pojęcie bezwypadkowości.

    @money
    Samochód Bezwypadkowy to samochód w którym nie zostały naruszone elementy nosne
    Dla mnie samochód bezwypadkowy to taki, który nie miał wypadku. Za słownikiem: wypadek -"nagłe, niespodziewane zdarzenie, w którego wyniku ktoś poniósł uszczerbek materialny, utracił zdrowie lub życie bądź został narażony na takie niebezpieczeństwo"
    Ja samochód z malowana klapa czy drzwiami dalej uwazam za Bezwypadkowy.
    Pytanie tylko, z jakiego powodu samochód był malowany. Czy dlatego, że jakieś rysy, rdza się pokazała, czy doszło do nagłego, niespodziewanego zdarzenia, w którym klapa, czy drzwi zostały uszkodzone, co spowodowało uszczerbek materialny.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •