Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Duże kombii, co polecicie ?

  1. #16
    Bywalec Avatar killer
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Postów
    27
    Podziękowano Thanks Given 
    15
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Roto skoro w miarę duży prześwit to octavia odpada tam jest dość mały prześwit

  2. #17
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Fakt Octavia I ma mały prześwit ale dotyczy to głównie samochodów z motorem dieslowskim , natomiast jeżeli wymaganie co do napędu 4 x 4 jest aktualne to pocieszające jest że ta wersja miała seryjnie podniesiony o kilkanaście milimetrów prześwit Należy też potwierdzić że Octavia to nie jest duże kombi, to zwyczajny kompakt, a podłoga bliźniacza z VW Golfem IV generacji zapewnia naprawdę mało miejsca na nogi pasażerów z tyłu Poza tym samochód jest bardzo trwały, podstawowe części i naprawy niezbyt kosztowne ale myślę że warto byłoby się jednak rozejrzeć właśnie za jej technicznym bliźniakiem czyli Golfem IV Variant 4 Motion, z końca produkcji, ze względu na lepsze wykończenie wnętrza i wygodniejsze fotele Niestety, lub na szczęście gdyż nie powoduje zauważalnego wzrostu zużycia paliwa, napęd na 4 koła w tych samochodach opiera się na systemie szwedzkiej firmy Haldex, co w praktyce oznacza że zasadniczo samochód jest przednionapędowy a dopiero w momencie poślizgu kół przednich automatycznie załączany jest tylny napęd
    Ostatnio edytowane przez Bartek28 ; 02-01-11 o 18:40

  3. #18
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Jest jeszcze coś takiego w grupie VAG jak Skoda Roomster , nawet w wersji podwyższonej , fajny bagażnik pojemny i ustawny chyba coś około 500l. silniki VAG np. 1.6 do LPg jak najbardziej , nowsze TSI/Fsi już odpadają.

  4. #19
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    VW Golf/Passat z benzynką?
    Może jeszcze Honda Accord? Można znaleść sporo egzemplarzy o udokumentowanej historii. Podobnie jak Toyota Avensis.

  5. #20
    ROTO
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za zainteresowanie i odpowiedzi, ale jak to w życiu ,już mi się odmieniło i nie szukam już auta kombii...jak powiedział Pawlak "ja w sam raz przejżałem ekonomicznie na oczy "i stwierdzam że niema dla mnie tak dużego auta kombii, jakie potrzebuję do przewożenia moich gratów, a już napewno tak wysokiego na nasze wspaniałe budowlane drogi... Pozdro

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •