Jestem od 3 miesięcy szczęśliwym posiadaczem egzemplarza xsarki exclusive. Wersji bez czujnika zderzeniowego (wszystkim steruje komputer). Z racji 110KM jest dość dynamiczna, miękkie fotele, atrakcyjny wygląd. Wielki bagażnik + fajnie składane siedzenia(na płasko z bagażnikiem). A jestem szczęśliwy ponieważ kupiłem od osoby która o nią dbała. Większość rzeczy już wymieniona. Ost padła mi tylko pompka paliwowa i coś piszczy z paska od pompy może napinacz? A piszczy dość głośno. Prowadzi się przyjemnie chociaż ma troszeczkę źle wyprofilowane *****y. Spalanie na 98 (sprawdzane na komputerze). Trasa 6.8-7.2 przy dynamicznej a 5.5 przy wegetacji :]. Miasto nie wiem. A w zimę teraz tylko miasto więc na komputerze ciągle 10 (ale już na 95). Belkę zrobił poprzedni właściciel a mam teraz około 130tys. Więc jest to zadbany egzemplarz chociaż miał już 2 stłuczki (dobrze naprawione). Wady? komputer on to potrafi dopiec. Automatyczne wycieraczki? fajne ale raz na 10 uda im się dostosować do deszczu. A tylko 2 stopnie ustawiania ich szybkości + automat. Czujnik ciemnosci(automatycznych światel mijania). Nie mogę wyłączyć świateł i jestem na nie skazany podczas jazdy. Nie mogę zaprogramować pilota, chociaż robię tak jak w instrukcji. Ale i tak bym go nie nosił. Strasznie brzydka i wielka busola pilota.
Polecam zadbane egzemplarze