Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Auto Moto Sp. z o.o- http://auta-volvi.otomoto.pl/

  1. #1
    małek
    Gość

    Domyślnie Auto Moto Sp. z o.o- http://auta-volvi.otomoto.pl/

    Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że sprzedawca jest bardzo nie miły i rzuca mięsem w chwili kiedy chce się uzyskać scan książki serwisowej.
    Prowadziłem rozmowy na tema zakupu XC90
    http://otomoto.pl/volvo-xc-90-gwaran...C30453108.html
    Pan w pierwszej chwili zachwala auto i mówi że bezwypadkowe, na pytanie czy bezkolizyjne już jest inaczej, jednak zapewnia że podłużnice całe a progi nie były wstawiane. Przebieg orginał jednak jak chcę się bawić w detektywa to mam szukać gdzie indziej.
    W opisie wystawia f-vat i cena ma być brutto w rzeczywistości jest netto jeżeli chce się f-vat.

    Znalazłem kilka opinii negatywnych w internecie na temat tej firmy:

    http://www.bezwypadkowy.net/forum/11...cz982781468310

    A na koniec Pan zkwitował rozmowę: *******........ mam w dupie opinie w internecie.

  2. #2
    Maniek70
    Gość

    Domyślnie

    Kolega powyżej musiał mieć niezłego pecha albo nie mieliśmy do czynienia z tym samym człowiekiem. Zakupu dokonałem we wrześniu. Jestem bardzo zadowolony z auta. Przy sprzedaży wymieniono mi na nowy cały zestaw rozrządu (dzięki czemu zaoszczędziłem kilkaset złotych). Drobne niedoskonałości pojazdu (przy zakupie używanego auta biorę to pod uwagę - kupuję przecież pojazd używany) usunięto mi kolejnego dnia po zgłoszeniu (silnik nierówno pracował na wolnych obrotach). Bezpłatnie co najistotniejsze! Sprzedający rzetelnie podszedł do sprzedaży - pojazd był dokładnie taki jak w opisie na stronie. Podczas kontaktu telefonicznego trochę ubarwiał, jednak to chyba normalne przy sprzedaży. Dodatkowym atutem był spory wybór aut na placu. Chciałem auto około 2008 roku - miałem do wyboru 3szt. w jednym miejscu. Mogłem bez problemu odbyć jazdę próbną. Pan, który sprzedawał, pojechał ze mną osobiście aby wybrane przeze mnie auto przejrzano dla pewności w autoryzowanym serwisie w Łodzi. Reasumując polecam, tym bardziej iż w tej firmie jest naprawdę w czym wybierać.

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie


  4. #4
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2012
    Postów
    32
    Podziękowano Thanks Given 
    3
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie

    Po czym zrobił kanapki na drogę i kawe w termos a córka loda na do widzenia.

  5. #5
    Maniek70
    Gość

    Domyślnie

    Nie bardzo rozumiem skąd tyle jadu w powyższych postach. Czyżby sami malkontenci - nie ma innych zadowolonych z aut? Może miałem fart - jednak jestem zadowolony z samochodu a obsługa - cóż... wg mnie sprzedający nie odstaje "poziomem" od innych handlujących. Przy okazji zakupu kolejnego auta skorzystam z ich oferty. Chyba.

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    I specjalnie się zarejestrowałeś na forum, by to napisać?
    99% ludzi po udanym zakupie ma gdzieś opinie o sprzedawcy w internecie. Zazwyczaj piszą ci, co kupili auto, którego stan techniczny trochę odbiega od opisu.
    Nie jesteś pierwszym jednopostowcem, co się zarejestrował, odgrzał temat sprzed roku i wystawił super opinię sprzedawcy.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Mariianek
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Belgia/Szczecin okazjonalnie.
    Postów
    223
    Podziękowano Thanks Given 
    39
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Odgrzewają stare tematy bo ludzie coraz więcej w sieci sprawdzają Jak widać przekłada się na wyniki sprzedaży.
    Moja pasja to Zoom - Zoom
    Życie jest jak gówno na kole...raz na górze, raz na dole...

  8. #8
    Leszek_Gorzow
    Gość

    Domyślnie

    Przez przypadek natrafiłem na to forum, bo już dawno kupiłem moje XC90 u Pana Adama z "Volvi" z okolic Pabianic
    Jeżdżę Volvo u nich kupiony prawie rok czasu i mogę ZDECYDOWANIE POLECIĆ, pewnie jakbym przeczytał ten post to bym nawet nie pojechał, na szczęście na niego nie trafiłem.
    Uważam, że ludzie zadowoleni nie zaglądają i nie piszą o sprzedających tylko ktoś kto chce zaszkodzić.
    Nazywam się Leszek Ogrodnik i jestem z Gorzowa Wielkopolskiego, nie wstydzę sie podać swojego nazwiska, bo mówię prawdę.
    Szczęśliwy posiadacz VOLVO XC90 z firmy "Volvi Sp. z o.o."

  9. #9
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No to panie szczęśliwy posiadacz, wrzuć pan skan faktury za to Volvo, bo inaczej temat wyląduje w koszu...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  10. #10
    kwelter
    Gość

    Exclamation ostrzegam wszystkich przed firmą Volvi- Pabianice

    Ostrzegam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wszystkich przed zakupem samochodu w firmie Volvi-Pabianice, sam czuję się oszukany i okradziony przez właścicieli w/w firmy. 1.06.2016 udałem się do Pabianic celem zakupu samochodu marki VOLVO XC 90 .m Moim zamiarem było wzięcie samochodu w leasing. Podczas oględzin samochodu właściciel nie pozwolił się przejechać autem, nie pozwolił jechać do serwisu Volvo. Chciałem aby przewiózł mnie innym pojazdem- nie miał czasu i stwierdził że jeżeli dam zadatek to może mi pokazywać samochody inaczej nie ma to sensu. W końcu gdy zdecydowałem się dać zadatek 4 tysiące złotych i wziąć samochód XC 90 2010 w leasing . Zaczął mnie namawiać żebym formalności z tym związane zaczął załatwiać u jego koleżanki, która zajmuje się leasingiem, a na inne oferty leasingowe nie chciał się początkowe zgodzić.
    Gdy postawiłem na swoim i wybrałem EFL-Leasing to zaczęły problemy, nawet w stosunku do pracowników Leasing-EFL-Gdańsk, Pan Adam był bardzo nieprzyjemny, wręcz wrzeszczał i wyzywał przez telefon. Przez cały okres załatwiania formalności kontakt z tym panem to istny horror-krzyk, przekleństwa, wyładowywanie złości na rozmówce, nie odbieranie telefonów i ciągłe straszenie, że zadatek na samochód przepadnie. Zapłaciłem 430 złotych na rzeczoznawcę wyznaczonego przez Leasingodawcę, który okazał się bardzo nieprofesjonalny w swoim fachu. Po zakupie samochodu udałem się do salonu Volvo w Gdańsku na przegląd, który wykazał 18 poważnych nieprawidłowości i usterek, między innymi: okazało się, że każde koło ma inną głębokość bieżnika, brak wygłuszenia maski silnika, wycieki z przepustnic kolektora dolotowego, zerwane górne mocowania przednich amortyzatorów, przegrzane i odkształcone tarcze hamulcowe( wynik pomiaru bicia tarcz 0,06mm, a wymiar dopuszczalny to: 0,03mm), wibracje podczas hamowania, zerwany łącznik między skrzynią, a wózkiem silnika( co jest bardzo niebezpieczne, oraz więcej innych mankamentów, nawet zamienione wycieraczki…….
    Przegląd w serwisie Volvo-Gdańsk wykazał również, że w konfiguracji auta jest informacja, że auto posiada sterowanie fotela kierowcy elektrycznie natomiast fotel w samochodzie jest sterowany manualnie, z czego wynika, że cała tapicerka została wymieniona na inną- ze starszego modelu .
    Po porównaniu zdjęć od rzeczoznawcy potwierdziły się moje przepuszczenia, że fotele przed sprzedażą zostały zamienione.
    Tak obiecująco ogłasza się na swojej stronie, , że samochody są niewalone, serwisowane, co również mija się z prawdą. W obecnej sytuacji nie wierzę równie, że przebieg auta jest prawdziwy.
    Przy tym komisie znajduje się również sklep z częściami zamiennymi używanymi teraz rozumiem, że służy on do sprzedaży części wyjętych z proponowanych samochodów. Okres od wizyty rzeczoznawcy do załatwienia wszystkich formalności leasingu (ponad tydzień)- jest wystarczający, aby samochodom pozamieniać części.
    Od dnia 22.06.2016 właściciel tej firmy nie odbiera telefonów, ani nie reaguje na smsy.
    Jestem zmuszony wstąpić na drogę sądową. Zostałem okradziony na około 20.000złotych.
    Śmiem twierdzić, że te wszystkie pochlebne opinie na temat tego komisu pisane są przez kogoś na zamówienie właściciela lub przez niego samego.

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    widać po tym temacie ze te dobre opinie to są pisane przez zaprzyjaźnionych , trzeba sprawdzać pytać Google nie gryzą zwłaszcza ze temat jest widoczny wysoko. Teraz to można mieć pretensje tylko do siebie i " bić się w sądzie".

  12. #12
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Pochlebne opinie piszą jedno, dwu postowcy i tyle potem ich wiedzieliśmy, a że kumple właściciela to nic nie zmienia, właściciel też ma wrogów którzy może też są, byli kumplami
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  13. #13
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nie znacie się, ja kupiłem okazyjnie i dostałem nawet fotele elektryczne z nowszego modelu gratis... trza się umić targować
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  14. #14
    xc90
    Gość

    Domyślnie

    Volvi - potwierdzam wszystkie "pozytywne" opinie na temat tej firmy są tak wiarygodne jak wybory w Rosjii.
    Rubaszny grubasek oznajmia wszystkim cytuję: nie bity, nie malowany, nie kręcony i ufa sprzedawcom od których kupuje xc niż własnej żonie.
    A tu jak się przyjedzie na "placyk" to obraz nieco się zniekształca.
    Przyznam że na autach troszkę się znam, nie szukam okazji, chciałem kupić auto "dobre" w cenie nieco wyższej niż rynkowa, przejechałem 400km w jedną stronę.
    I powiem że to co zastałem to jest tragedia. Owszem jak ktoś szuka auta za 80-100tyś niekoniecznie jest znawcą tematu, i myśli że firma która ma opinie w internecie że wszystko ok i profesjonalnie.
    Tam poprostu lepią te wozy z kilku, wymiana lamp, kół, foteli, itp. Na zapleczu stoją karoserie , kupa części po kontach.
    Dla mnie śmierdzi na kilometr!!!c Odradzam wszystkim, wycieczki.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •