Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Opel Astra II Coupe 1.8 2000 - Kokoszkowy

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    wrz 2013
    Postów
    7
    Podziękowano Thanks Given 
    0
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    0

    Domyślnie Opel Astra II Coupe 1.8 2000 - Kokoszkowy

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Opel
    VIN
    Nie znany
    Model:
    Astra II Coupe
    Silnik
    1.8
    Rocznik:
    2000
    Miejscowość:
    Kokoszkowy
    Nazwa komisu:
    AUTO-HANDEL"GROSIK"
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    Interesuje mnie to auto. Wygląda naprawdę dobrze, chodź naczytałem się już o okolicach Starogardu Gdańskiego.

    Dodatkowo auto jak widać w ogłoszeniu nie jest opłacone. Przez co doszłyby koszty opłat.

    Dzwoniłem dzisiaj również w celu zapytania czy ogłoszenie jest aktualne oraz jaki jest przebieg (bo nie podany w ogłoszeniu), to Pan odbierający telefon sprawiał wrażenie gbura albo strasznie pijanego ponieważ odpowiedzi były w stylu (Nooo, Jooo) itd.

    Przebieg jak określił mój rozmówca to 160 tyś.

    Muszę przyznać że podoba mi się to auto, pasuje mi również silnik. Widać że auto jest w miarę zadbane, chodź silnik na 100% myty, a że nie opłacone to pewnie jak zdjęte z lawety tak stoi, więc ewentualne wycieki nie będę mógł zdiagnozować od razu.

    Czy warto próbować, czy lepiej sobie odpuścić? Szukam jakiegoś fajnego autka do 10 tyś. i to jakoś wpadło mi w oko.

    Z góry dziękuje za wszelkie opinie.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Przebieg jak określił mój rozmówca to 160 tyś.
    Wzorcowy, PN spełniona.
    Widać że auto jest w miarę zadbane, chodź silnik na 100% myty, a że nie opłacone to pewnie jak zdjęte z lawety tak stoi, więc ewentualne wycieki nie będę mógł zdiagnozować od razu.
    wycieki plaka chyba
    http://img03-otomoto.sogastatic.pl/C30107546_9.jpg

    Muszę przyznać że podoba mi się to auto, pasuje mi również silnik.
    cena Ci się podoba

    a to że nieopłacony nie oznacza, że świeżo sprowadzony. Oznacza że sprzedadzą Ci go 'na Niemca'. I wtedy mogą bezkarnie nawet 50 tys km ustawić itd

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Nie chcę zniechęcać, ale komis w Kokoszkowach ma zazwyczaj niajniższe ceny w pomorskim.
    Dziś nawet przejeżdżałem przez tę miejscowość: 2 komisy przy drodze przelotowej Starogard Gdański - Gdańsk a w każdym same cuda: lakier błyszczał z daleka a jak bym uchylił okna w samochodzie to wyczułbym delikatną woń plaka i środków nabłyszczających.


    A żeby było poważniej - zajrzyj tu i poszukaj wśród wyników wersji wyposażenia odpowiadającej w ogłoszeniu. Nie sądzę, że będą to te najtańsze. Dolicz marżę handlarza i odpowiedz sobie za ile to musiał sciągnąć z Niemiec by mu się opłacało.

  4. #4
    krzysiek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał sha4ky Zobacz post

    Dzwoniłem dzisiaj również w celu zapytania czy ogłoszenie jest aktualne oraz jaki jest przebieg (bo nie podany w ogłoszeniu), to Pan odbierający telefon sprawiał wrażenie gbura albo strasznie pijanego ponieważ odpowiedzi były w stylu (Nooo, Jooo) itd.

    [/I][/INDENT]
    po kaszubsku nawijał ;-)

  5. #5
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    jak nie cenisz swojego czasu to się możesz przejechać

  6. #6
    AstraDTL
    Gość

    Domyślnie

    doliczając oplaty wyjdzie prawie 9tyś, a napewno coś trzeba będzie w nia włożyc, ja nigdy nie mialem i nie mam przekonania do kupowania samochodu z komisu, czy to od posrednika itp, zawsze kupuje od faktycznych wlascicieli , co do tej Astry no fociach jest wymyta, ze blask, jak ci pasuje to jedz oglądaj ale ta cena niska jak na taką astre, i ten silnik tez malo nie spali.

  7. #7
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał AstraDTL Zobacz post
    ten silnik tez malo nie spali.
    sha4ky napisał że silnik mu pasuje więc na pewno odpowiada mu też spalanie... (czym ty chłopie jeździsz że uważasz benzynowego 1,8 za silnik o dużym spalaniu )

    Co do opłat to jest napisane w treści ogłoszenia że jest możliwość przygotowania do rejestracji - koniecznie skorzystaj z tej opcji jeżeli miałbyś kupić ten samochód... Tym bardziej że w przypadku tego auta to tylko ok 500zł więcej (bez recyklingu oczywiście). Co do ceny - niema cudów... Handlarz kupił to auto bardzo tanio, dlatego też tanio je sprzedaje... Żadna igła ani cukierek to nie będzie...

  8. #8
    wojtekgrzybek
    Gość

    Domyślnie

    Tez nie jestem przekonany co do komisu a bertona z 1.8 kompletnie nie jedzie to proponuje sie kilka razy zastanowic

  9. #9
    robertnet
    Gość

    Domyślnie

    Bertone z tym silnikiem jedzie w miarę przyzowicie, spalanie jest tez na akceptowlanym poziomie- to oszczędny silnik.
    Miałem kilka bertonek w swoim życiu więc akurat moja wypowiedż jest od osoby, która jezdziła 2 lata taką z 1.8 116KM. BYły bertony z 1.60 to tamte to faktycznie nie jadą.
    Akurat tej z ogloszenia nie moge ocenić, bo z fotek to nic nie wynika szczególnego i niepokojącego.
    Trzeba wziąć jednak poprawkę, że sprowadzane modele sa głównie powypadkowe zwłaszcza w tej cenie.

  10. #10
    wojtekgrzybek
    Gość

    Domyślnie

    Heh nie wiem do czego porownujesz mowiac ze jedzie ale pewnie 2.0T nie jezdziles. Jedyny sluszny silnik w bertonie.

  11. #11
    robertnet
    Gość

    Domyślnie

    tak się skłąda, że 2.0 Turbo jezdziłem 1,5 roku- sprzedałem w 2011 roku i potwierdzam, że to jedyny słuszny silnik w bertonie (p.s. chyba najlepsze auto jakie miałem do tej pory)
    1.8 miał katalogowo ok 10 s do setki więc w miarę jedzie - wiadomo, że nie tak jak turbo, ale nie porównuje go z nim bo to inna liga.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •