Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 91 do 105 z 114

Temat: Preparat czyszcz±cy uk³ad paliwowy.Forté Advanced Diesel. Zastosowa³em. Opis.

  1. #91
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    takich "sugeruj±cych sugestii"w necie jest pe³no, wiêc to mnie nie rusza. Rozumiem ¿e lepiej zalaæ paliwo na Auchan bo tañsze i byæ przekonanym ¿e to jest dok³adnie takie samo jak np. na Shellu cy te¿ BP ?. "Si³a sugestii na pewno pomo¿e " cokolwiek by¶ nie napisa³, tak to ma dzia³aæ ?
    Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 31-10-13 o 17:17
    Pozdrawiam

  2. #92
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Prawdê mówi±c ja ju¿ te¿ jestem zniechêcony do tego cudownego ¶rodka. Wychwalasz go Czes³awie w co drugim po¶cie i... to by by³o na tyle, jako¶ nikt tak nie pieje nad tym wynalazkiem oprócz Ciebie... Rozumiem, chcesz rozkrêciæ sprzeda¿ ale tak intensywna reklama jest ju¿ dla wiêkszo¶ci a przynajmniej dla mnie 100%-ow± antyreklam±. Nied³ugo przeczytamy, ¿e auto trzyma³o 4 bary na ka¿dym cylindrze a po 100km od wlania ju¿ jest 11 albo znajomemu wa³ wyszed³ bokiem, dolali¶cie tej mikstury i mimo to je¼dzi Takie mam wra¿enie, ¿e wymy¶li³e¶ sprytny plan zrobienia nas w bambuko...
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  3. #93
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Jakoob Zobacz post
    Takie mam wra¿enie, ¿e wymy¶li³e¶ sprytny plan zrobienia nas w bambuko...
    ale¶ teraz pojecha³ .... i z³apa³e¶ mnie na *****.wie, ale opracujê inny plan, taki ¿eby¶ na to nie wpad³. Spoko uzbieram inaczej na now± brykê, trudno
    Pozdrawiam

  4. #94
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Bo prawda jest taka, ¿e tego typu ¶rodki je¶li ju¿ cokolwiek zrobi± to najwy¿ej zbli¿± co¶ do stanu fabrycznego ze stanu obecnego a ca³y ten Twój mistycyzm dooko³a nich ka¿dy mo¿e oceniæ po swojemu...


    Dodam, ¿e to nie jaki¶ atak personalny z mojej strony. Po prostu napisa³em Ci wprost jak odbieram Twoje opowie¶ci.
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 31-10-13 o 17:46 Powód: dopisek ostatnich dwóch zdañ
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  5. #95
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Jakoob Zobacz post
    Nied³ugo przeczytamy, ¿e auto trzyma³o 4 bary na ka¿dym cylindrze a po 100km od wlania ju¿ jest 11 albo znajomemu wa³ wyszed³ bokiem, dolali¶cie tej mikstury i mimo to je¼dzi
    nowy scenariusz ? mo¿liwe
    Pozdrawiam

  6. #96
    maxxpl
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Widzisz Cesiu, tak sie sklada ze przejechalem nie dalej jak 2 tygodnie temu 1750km przez Niemcy, Belgie, Francje do UK. Butla w Lagunie ma 24l wiec pewnie sie domyslasz - tankowalismy wiele razy. Cokolwiek madrego ktokolwiek nie bedzie probwal na ten temat powiedziec - LPG jest praktycznie waszedzie taki sam (kwestia 5% jak i u nas sie trafia).
    Domyslam sie, ze z paliwem podobnie. Idac tym tropem - placisz wiecej to WYDAJE Ci sie, ze masz cos lepszego (mowie, o takich samych rzeczach za rozna cene).
    I tyle.
    Reszte napisal Jakoob z ktorym sie zgodze.

    Reklama dzwignia handlu - wiadomo. Niemniej pojecie dyskretnej reklamy chyba jest Ci obce.

    PS. to nie atak personalny, takie uwagi dot. Twoich postow w TYM temacie.

  7. #97
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    nie wiem jakie masz odczucia na temat paliwa i czy odczuwasz ró¿nicê gdy trafisz na gorsze, ale ja tak, odczuwam i wiem kiedy znacznie odbiega od tego co zawsze wlewam. Z LPG mia³em d³ugo do czynienia w swoich autach i najczê¶ciej w³a¶nie po zatankowaniu na Auchan by³o inaczej ni¿ normalnie, czyli gorzej. By³o te¿ tak jak tam tankowa³em to zawsze wychodzi³o ¿e wiêcej spala moje auto , czy to wina licznika dystrybutora czy co¶ innego, nie wnikam, natomiast LPG jakie tam tankowa³em czêsto by³o innej jako¶ci ni¿ te z innych stacji. Je¿eli twierdzisz ¿e wszêdzie gdzie siê zatankuje, paliwo jest takie samo, to jako¶ w to nie mogê uwierzyæ , choæ asekuracyjnie piszesz o 5 % z³ego paliwa, tak mo¿e byæ to fakt tylko czemu najczê¶ciej trafia siê to na tych samych stacjach. Pezal firma z Gdañska, ch³opaki tam pracuj±cy mówi± ¿e Orlen nie jest najlepszym rozwi±zaniem na tankowanie, s± stacje paliw innych firm gdzie paliwo jest najczê¶ciej lepszej jako¶ci, choæ jest niby tylko dwóch producentów paliw w kraju i gdzie wlejesz to masz to samo (?)
    Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 31-10-13 o 17:56
    Pozdrawiam

  8. #98
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Jakoob Zobacz post
    Dodam, ¿e to nie jaki¶ atak personalny z mojej strony. Po prostu napisa³em Ci wprost jak odbieram Twoje opowie¶ci.
    przykro ¿e tak odbierasz ale ka¿dego nie da siê zadowoliæ. Inaczej pisaæ nie umiem.
    P.S. Czyta³em Twój w±tek o czujniku, bardzo po¿yteczne uwagi, ale zauwa¿ ¿e te¿ kto¶ mo¿e to odebraæ inaczej ni¿ zamierzasz.
    Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 31-10-13 o 18:15
    Pozdrawiam

  9. #99
    maxxpl
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Kiedys na Shellu byl dobry gaz, teraz dobra pozostala tylko cena, potem na Lotosie byl dobry, potem gdzies indziej. Generalnie tam gdzie sie trafi to jest dobry. Nie ma co do tego dorabiac ideologii. Samochod przez cale 1750km spalil tyle samo. Stara Laguna 1996r. 1.8 8v jechana 120-140km/h - wiec raczej czuc roznice (ktorej nie bylo).
    Czasem od cfaniaczka na rynku kupisz ruska o wiele lepsza od SuperExtraDieselSportTurboNitro - taka prawda.
    Przekonywac Cie nie zamierzam, ale swoje w zyciu przejezdzilem baaardzooo roznymi samochodami i jakies tam pojecie mam.

    Moto Doctor tez podaje mocy i zmniejsza spalanie .... w teorii...

  10. #100
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    ja zapewne nie mniej przejecha³em za kierownic±. Teoria "co daje moc, co nie..." ma prawo istnieæ, ale jak przejdzie siê do praktyki, wtedy podzielenie siê uwagami ma wiêkszy sens bo jest realne.
    Pozdrawiam

  11. #101
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Czes³awie dlaczego zaraz po odczuciu spadku mocy od razu nie zastosowa³e¶ Forte? Warto by³o czekaæ a¿ na drogê powrotn±? I przyspieszenie s³absze, i zu¿ycie paliwa wy¿sze. Wiêcej wiary w Forte !

  12. #102
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    dobre pytanie . By³em przekonany, my¶la³em ¿e zatankowa³em z³e paliwo i dolanie nowego pomo¿e. Tankujê czêsto na granicy, na BP,trafia³em na granicy, sporadycznie ale jednak, ¿e paliwo by³o jakby gorszej jako¶ci, my¶la³em ¿e i tym razem tak trafi³em ,. Dojecha³em do Hamburga, zatankowa³em ponownie, tym razem na Shellu i ruszy³em w stronê domu. Poprawy jednak nadal nie odczu³em wiêc zdecydowa³em siê zalaæ ten ¶rodek, co by³o dalej ju¿ wiesz. Co by³o powodem takiego zachowania siê auta jednak nie wiem, wychodzi na to ¿e byæ mo¿e nie paliwo. Wierzê
    Pozdrawiam

  13. #103
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Nie zd±¿y³em dopisaæ do poprzedniego postu. Stosujê ¶rodek w okresach zalecanych przez sprzedawcê, wcze¶niejsze zastosowanie nie ma sensu i po co wydawaæ kasê jak siê nic nie dzieje ? Zmienia siê to jednak gdy siê zaczyna siê co¶ dziaæ. Wtedy, jestem zdania, zawsze warto spróbowaæ czy co¶ to pomo¿e, gdy nie, pozostaje warsztat.
    Pozdrawiam

  14. #104
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    co s±dzicie o dolewaniu oleju 2T do paliwa ON ?
    http://www.peugeot-klub.pl/index.php?topic=37566.0
    http://www.forum.alfaholicy.org/foru...y_pigulce.html
    tutaj w sumie polecaj± stosowanie 2T
    Pozdrawiam

  15. #105
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Artyku³y które warto przeczytaæ :
    W³a¶ciwo¶ci smarne paliwa
    http://suw.biblos.pk.edu.pl/resource...aSmarnosci.pdf
    Jako¶æ paliwa a trwa³o¶æ silnika
    http://www.wojdas.24x7.pl/download/paliwa.pdf
    Czy wiesz co "¿yje" w paliwie ?
    Poczytaj http://www.petrolnet.pl/Czy-wiesz,-c...,maj,2013.aspx
    Pozdrawiam

Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 345678 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •