Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: Volvo S60

  1. #16
    TYTANS
    Gość

    Domyślnie

    Sinik 2.4 - rewela - chodź tylko 140KM
    Duży minus - miejsce w środku - masakra

  2. #17
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    No dobra ale po co komuś samochód tej klasy z mulastym 140-konnym motorem... Taka limuzyna musi dawać radę jak przyjdzie podgonić na trasie. Po to kupuje się takie auto - lekki prestiż + szybkie i komfortowe podróżowanie w trasie. To nie jest auto do jeżdżenia po bułki... Akurat ten model ma wiele fajnych wersji silnikowych, każdy wybierze coś dla siebie. Nie ma się co bać turbiny - prędzej bał bym się automatu w tym modelu.

  3. #18
    TYTANS
    Gość

    Domyślnie

    Zależy co kto lubi .... osobiście wolał bym większa dynamikę niż niezawodność. Niestety tak trzeba rozpatrywać silniki w Volvo te z turbinami maja więcej usterek i nie osiągają przelotu tych bez turbiny.
    Osobiście jednak wolę więcej mocy ;-)
    Dlatego mój 2.4 bez T pójdzie w dobre ręce i wykręci jeszcze kolejne 200tys bez usterki ;-)

  4. #19
    osa69
    Gość

    Domyślnie

    swoje s60 130km ON kupilem z 200 000 zrobilem 100 000 i podobno jeszcze jezdzi bez przygod z silnikiem

    choc d5 w tym aucie robi robote na drodze
    Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 17-10-15 o 08:56

  5. #20
    sezam
    Gość

    Domyślnie

    Z tego co chłopaki z forum zajmujący się importem aut wspominają, to 2.5T benzyna jest najfajniejsza. No i LPG założysz :P. Będzie wtedy dynamicznie, ekonomicznie i ekologicznie

  6. #21
    osa69
    Gość

    Domyślnie

    wersja T5 to super sprawa, ale sam osobiscie nie potrafilem tym wolno jezdzic co kosztowalo mnie ok 20L PB na 100km LPG moze troche ograniczyc koszta

  7. #22
    Basiola
    Gość

    Domyślnie

    Jestem spamerką
    Ostatnio edytowane przez Tytan ; 11-01-17 o 14:11

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •