Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Automeritum £ód¼

  1. #1
    wonder
    Go¶æ

    Domy¶lnie Automeritum £ód¼

    Mia³ kto¶ doczynienia z t± firm± http://www.automeritum.pl/ ? Warto zleciæ im wyszukanie autka?

  2. #2
    tom75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ja do nich kiedys dzwonilem do krakowa, przeslali kilka ofert odnosnie mondeo ale ceny byly bardzo wysokie, wtedy poza moim budzetem

  3. #3
    wonder
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    chyba siê nie zdecydujê na ich ofertê. Trochê przera¿a mnie to, ¿e kupowa³bym "kota w worku" Samochód pokazywany jest tylko na zdjêciach i trzeba ju¿ podj±æ decyzjê. To nie s± ma³e pieni±dze wiêc chyba nie zaryzykujê. Zwa¿ywszy na to, ¿e ceny nie s± atrakcyjne a rynkowe.

  4. #4
    marekaudi
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Witajcie.
    Czytam opinie na ró¿nych forum o Automeritum i zdania jak widzê s± podzielone. W³a¶nie planujê zakup auta za po¶rednictwem tej firmy przede wszystkim dlatego, ¿e wystawiaj± pe³n± fakturê VAT23%. Jestem ju¿ po pierwszej rozmowie z pracownikiem i jak na razie nie mogê siê wypowiedzieæ. Je¿eli kupiê auto, to opiszê tu swoje odczucia. Pozdrawiam

  5. #5
    Starszy u¿ytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Sk±d
    £ód¼ i województwo
    Postów
    491
    Podziêkowano Thanks Given 
    18
    Podziêkowano Thanks Received 
    3
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    11

    Domy¶lnie

    W temacie "Meritum" nasuwa mi siê tylko jedno "ale" - lista referencyjna. Same pochwalne tre¶ci bez mo¿liwo¶ci weryfikacji (brak nag³ówków).
    Wszyscy wiemy ,¿e renoma , referencje ,polecenie ect. ,to dzisiaj "towar" bezcenny. Nie zamierzam nikogo promowaæ ale moim (skromnym) zdaniem nale¿a³oby siê skupiæ na zaufanych sprzedawcach.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 21-01-15 o 07:00 Powód: off


    [B]Oceny techniczne pojazdów

    Ma³e odszkodowanie ,z³e wyliczenia ...? -> Bezp³atne analizy i konsultacje dla szkód komunikacyjnych

  6. #6
    Starszy u¿ytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Sk±d
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziêkowano Thanks Given 
    8
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    wtr±cê 5 groszy bo my¶lê ¿e koledzy maj± 99%racji ...ka¿dy szukaj±cy chcia³by ¿eby kto¶ z nas wy³o¿y³ kaskê! wydzwoni³ do Niemiec czy Holandii tudzie¿ innego..... parê zeta na tel. wyda³ nie wspomnê,¿e pojechaæ trzeba i dotkn±æ(gorzej jak bêd± ze 4-5 skuch pod rz±d bo przecie¿ na zachodzie to sami uczciwi sprzedaj± ...wypyta³ o wszystko a my¶l±,¿e to sie jeden tel wykonuje bo akurat na tego rodzynka siê trafi za pierwszym razem dla p.KOWALSKIEGO a potem po doliczeniu kosztów podró¿y+rejestracji i g³odowej mar¿y(a nie wspomnê o doliczeniu za podró¿ i tel bo juz Kowalski mówi,¿e za drogo dla niego bo w komisie obok stoi taki 5 tysi taniej a po za tym to ten ma tapicerkê w paski a on chce w kó³ka!!!!!! i urywa siê kontakt.....Ja dziêkujê 10 takich klientów mo¿e pu¶ciæ z torbami.....

  7. #7
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Kraków
    Postów
    34
    Podziêkowano Thanks Given 
    1
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    W temacie tej firmy, kolega kupi³ u nich (tyle, ¿e w Krakowie) Volvo V50 w bodaj¿e najbogatszej wersji (ewentualnie prawie najbogatszej), rocznik 2009 z dosyæ niskim i udokumentowanym przebiegiem (potwierdza³ to chyba pó¼niej w ASO). By³o parê braków (jakie¶ ******³y typu zag³ówek etc.), to mu za to zwrócili po cenach katalogowych i co¶ tam jeszcze utargowa³. Wiadomo, cena powy¿ej "rynkowej", ale auto faktycznie zadbane.
    Generalnie jest zadowolony, z autem nic siê nie dzia³o (ostatnio tylko musia³ wymieniæ alternator) i poleca³ mi te¿ ich us³ugi.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    eee to ¶wietnie, warto kupowaæ auto niekompletne, potem mo¿na sobie uzupe³niæ orygina³ami , super sprawa
    Pozdrawiam

  9. #9
    U¿ytkownik
    Zarejestrowany
    sty 2015
    Sk±d
    Kraków
    Postów
    34
    Podziêkowano Thanks Given 
    1
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    0

    Domy¶lnie

    Szczerze powiedziawszy nie widzê nic z³ego, brakowa³o jakiej¶ drobnostki, zwrócili mu wiêcej ni¿ wyda³ na kupno orygina³u. Nie mo¿na powiedzieæ, ¿e na tym zarobi³, ale wyda³ na auto trochê mniej. Moim zdaniem w miarê uczciwe podej¶cie, chocia¿ wiadomo, ¿e najlepiej by by³o, gdyby auto by³o w 100% orygina³em, wliczaj±c w to dywaniki. A czy dopiero wtedy mo¿na auto nazwaæ kompletnym to ju¿ ka¿dy sobie sam decyduje na jakie ustêpstwa czy niedogodno¶ci jest w stanie przymkn±æ oko.

    Ja z tej firmy nie korzysta³em, prawdopodobnie nie skorzystam i osobi¶cie nie mogê poleciæ. Napisa³em tylko, ¿e kolega pomimo jaki¶ drobnych braków by³ i w dalszym ci±gu jest zadowolony.

  10. #10
    marekaudi
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Witajcie ponownie.
    Zdecydowa³em siê dzi¶ na kupno Audi A4 2.0 TDi 2.0 143 km 2010r. Otrzyma³em historiê serwisow± auta od pocz±tku jego eksploatacji do koñca. Sam sprawdzi³em numer VIN, ale dekodery w internecie, forum Audi nie na wiele siê zda³y. Pracownik Automeritum zaproponowa³ mi, ¿e zajmie siê sprawdzeniem historii auta osobi¶cie. Ca³± historiê autka dosta³em po godzinie na maila. Samochód ma 148 tys przebiegu i jest w bardzo fajnej wersji wyposa¿enia. Oczywi¶cie cena jest nieco wy¿sza od naszych rynkowych "bezwypadkowych" "igie³". Dla mnie natomiast najwa¿niejsze jest to, ¿e na umowie, któr± otrzyma³em jest gwarancja bezwypadkowo¶ci i autentycznego przebiegu. Wi±¿±c siê z leasingiem na parê lat chcia³em mieæ pewno¶æ, ¿e moje nowe auto bêdzie sprawne i niezawodne. Pracownik Automeritum bardzo profesjonalnie podszed³ do sprawy i zadba³ o to, abym czu³ siê bezpiecznie. Dosta³em tak¿e propozycje leasingów z ró¿nych banków i powiem szczerze, ¿e takiej oferty nie zaproponowa³ mi nawet mój znajomy. Na auto trzeba czekaæ od tygodnia do dwóch, a¿ je op³ac±, przywioz±... Koñcow± ocenê tej firmie wystawiê jak ujrzê samochód na w³asne oczy i opiszê to tutaj, aby innym by³o ³atwiej oraz wstawiê zdjêcia samochodu je¿eli bêdê potrafi³.

    Trzymajcie siê !

  11. #11
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziêkowano Thanks Given 
    284
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Wi±¿±c siê z leasingiem na parê lat chcia³em mieæ pewno¶æ, ¿e moje nowe auto bêdzie sprawne i niezawodne.
    nie chcê Ciê martwiæ, ale takiej pewno¶ci przy u¿ywanym (wspó³czesnym, nowoczesnym) aucie z przebiegiem >100tkm nie masz nigdy- zawsze co¶ siê mo¿e wysypaæ Pytanie, czy dla Ciebie zap³aciæ np. 3000 za wymianê kpl sprzêg³a z ko³em 2m to normalna czynno¶æ eksploatacyjna, czy jak dla niektórych ¿yj±cych ponad stan i kupuj±cych rzeczy na pokaz spory wydatek

  12. #12
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie no to automeritum to niesamowita firma.

    Dokladaja wiecej kabzy do samochodow niz sa warte oryginaly w ASO, historie przysylaja w godzine, a leasingi daja takie ze agenci leasingowi nie sa w stanie takich zalatwic.

    Cos przeoczylem?

  13. #13
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Sk±d
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziêkowano Thanks Given 
    123
    Podziêkowano Thanks Received 
    4
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Firma istnieje na rynku ju¿ jaki¶ czas, nazbiera³a opinii wystarczy wrzuciæ w google "automeritum opinie".. wystarczy poczytaæ...
    Jednak ile kupuj±cy u nich auta maj± wystarczaj±cej wiedzy o autach ¿eby samemu oceniæ ich stan, na ile go oceniæ przedstawione auta po zdjêciach i opisach ? itd.
    Kupuj±cy przegl±daj± fora, s³ysz± co sprowadzaj± handlarze, czytaj± o wa³kach na VAT i boj± siê ....
    Taka jak ta firma z dobrym PR, dociera do ich obaw, stwarza wiêksze gwarancje zakupu pewniejszego auta, pozwala czuæ siê bezpieczniejszym ¿e nie zostan± przekrêceni..
    Ta grupa potencjalnych klientów,czyta opinie, uznaje ¿e nie poradzi sobie sama z zakupem, nie znajduje innego rozwi±zania, (tak im siê wydaje) jak tylko zwróciæ siê do nich i zleca zakup, bo nie ma czasu na wyjazdy, nie ma odpowiedniej wiedzy i pewnie z wielu innych powodów, ale to :
    Cytat Napisa³ lulas Zobacz post
    W temacie tej firmy, By³o parê braków (jakie¶ ******³y typu zag³ówek etc.), to mu za to zwrócili po cenach katalogowych i co¶ tam jeszcze utargowa³.....
    budzi w±tpliwo¶ci, bo czy¿ nie by³o tego zag³ówka na zdjêciach ? przecie¿ przesy³aj± je, a jak ju¿ mieliby zwróciæ cenê katalogow± która jest zapewne niema³a, to raczej by powiedzieli ¿e za³atwi± sami bo maj± rabaty w ASO, lub kupi± gdzie¶ u¿ywkê, albo odlicz± cenê za u¿ywkê z np. Allegro... nie s± idiotami, w koñcu sprzedaj± u¿ywane auto, to dlaczego zag³ówek ma byæ w cenie katalogowej odliczony.
    Takie opinie raczej szkodz± ni¿ pomagaj± firmie ...
    Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 20-01-15 o 08:29
    Pozdrawiam

  14. #14
    marekaudi
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Lukas.s Zobacz post
    nie chcê Ciê martwiæ, ale takiej pewno¶ci przy u¿ywanym (wspó³czesnym, nowoczesnym) aucie z przebiegiem >100tkm nie masz nigdy- zawsze co¶ siê mo¿e wysypaæ Pytanie, czy dla Ciebie zap³aciæ np. 3000 za wymianê kpl sprzêg³a z ko³em 2m to normalna czynno¶æ eksploatacyjna, czy jak dla niektórych ¿yj±cych ponad stan i kupuj±cych rzeczy na pokaz spory wydatek
    Masz racjê. Natomiast w moim bud¿ecie móg³bym pozwoliæ sobie jedynie na biedn± Insigniê z salonu. Ja szukam jednak czego¶ co da mi komfort podró¿y, jest dobrze wyposa¿one, poniewa¿ rocznie robiê du¿o km. Oczywi¶cie zdajê sobie sprawê z eksploatacji nowych diesli i mam ¶wiadomo¶æ tego, ¿e mo¿e siê co¶ po prostu zepsuæ lub wykoñczyæ.

  15. #15
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Niestety nie widzê powodu dla którego mia³bym z oferty firmy skorzystaæ i mówiê to bez przytyku. Samochód znalaz³em sobie sam jak i sam zalatwilem najkorzystniejszy leasing poprzez krzy¿ow± wymianê ofert. Mogê wiedzieæ o ile to nie tajemnica ile dzia³alno¶æ prowadzisz i na jaki procent Ci to za³atwili?? Tylko procent bez kwot to chyba nie tajemnica?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •