Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Inne Audi , Mazda , Toyota rocznik - za 7500 zł na Pb. miasto > 50%

  1. #1
    Jacuru
    Gość

    Domyślnie Inne Audi , Mazda , Toyota rocznik - za 7500 zł na Pb. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 5-10k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    Audi , Mazda , Toyota
    Budżet na zakup auta:
    7500
    Preferowany rok produkcji:
    -
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    -
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10-13
    Segment/typ/wielkość auta:
    hatchback
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    2 + dziecko
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam Panowie, od pewnego czasu szukam autka do kwoty 7500 zł Musi mieć ono 4/5 drzwi ze względu na dziecko. Silnik raczej benzynka bo szczególnie jeżdżę po mieście. Raczej hatchback bo większe mi nie potrzebne, ale może też być jakiś sedan, kombi odpada.
    Fajnie aby było mało awaryjne. Dosyć tanie w utrzymaniu. Nie jest to mój pierwszy samochód lecz chwilowy dołek finansowy zmusza mnie do zmiany pojazdu.
    Moje typy to Audi A3 ( aczkolwiek ciężko w tych zasobach znaleźć 4/5 drzwi ), Mazda 323F ( chyba lift po 2000r. ) oraz Toyota Yaris. Myślałem też o Polo, Ibizie i Clio
    Astra, Focus i Megane zdecydowanie odpadają.

    Tylko czy za te pieniążki znajdę egzemplarz godny uwagi czy za wysoko mierzę.


    Pozdrawiam

  2. #2
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    witaj ja jeżdżę mazda 323 i naprawdę nie narzekam autko nigdy mnie nie zawiodło szczerze mogę polecić oczywiście jeśli się zdecydujesz i będziesz szukał to sprawdź dokładnie pod względem korozji bo to największy mankament jeśli technicznie będzie ok to przebiegów się nie bój bo autka silnika maja wytrzymałe

    http://keller.otomoto.pl/toyota-coro...C30048304.html

    zobacz sobie jeszcze ta corolle wydaje się ciekawa pomimo przebiegu chociaż nie wiem czy opłaca Ci się jechać oglądać bo nie wiem skąd jesteś

  3. #3
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    wez pod uwage Kia Rio, bardzo fajny, bardzo prosty samochodzik, tesciowa ujezdza z korozja nie ma problemu, bagaznik duzy a naprawy okazjonalne i tanie

  4. #4
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Panowie, gościu chce kupić 5-drzwiowe Audi A3 / Yarisa / 323f po 2000r za 7500zł, po co wogóle mu odpisywać ?! Przecież to są oficjalne kpiny...

  5. #5
    Jacuru
    Gość

    Domyślnie

    Przecież napisałem że A3 nie znajdę 4/5 drzwi, Mazd 323F 2000r aż roi się w tej kwocie podobnie jest z Yaris początek produkcji. Tylko nie mając rozeznania w Mazdach i Toyotach nie wiem czego się spodziewać za te pieniądze, dlatego też zapytałem czy za wysoko nie mierzę. Nie rozumiem skąd ten wywód o oficjalnych kpinach.
    Wnioskuję z twojej wypowiedzi że na Yaris w tej kwocie nie mam co spoglądać. A co z Clio ? Również oficjalna kpina czy realne kupić zadbaną sztukę ?

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dejzi80
    Gość

    Domyślnie

    Vectra B Hatchback

  7. #7
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    323 w tej kwocie jest duzo ale przed 2000 rokiem po 2000 za dobra sztuke musisz miec najmniej 9000

  8. #8
    zonkul
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym szukał Astry F (tej pierwszej) 1.6 benzyna 71/75 koni. Taniej jeździć się po prostu nie da a za 100 zł kupisz prawie każdą część do tego auta.

  9. #9
    Jacuru
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za wszystkie podpowiedzi. Wybór raczej padł na Clio 2
    z silniczkiem 1.2 16V lub 1.4 16V
    Pytanie na co zwracać uwagę w tych autach ? Co je najbardziej boli ?

    Pozdrawiam

  10. #10
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacuru Zobacz post
    A co z Clio ? Również oficjalna kpina czy realne kupić zadbaną sztukę ?
    Myślę że za 7500zł może uda się kupić ładne clio w benzynce...

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •