Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Audi a4,mondeo mk4,accord? 2004 rok do 35k. Najlepiej benzyna. Proszę o rady.

  1. #1
    kasparoow
    Gość

    Domyślnie Audi a4,mondeo mk4,accord? 2004 rok do 35k. Najlepiej benzyna. Proszę o rady.

    Rodzaj

    sedan/hatchback

    Preferowana marka

    honda accord

    Budżet na zakup auta:

    35000

    Preferowany rok produkcji:

    2004

    Silnik (pojemność i liczba KM)

    - 140km

    Preferowany rodzaj paliwa:

    PB

    Planowany roczny przebieg:

    10000

    Segment/typ/wielkość auta:

    -

    Charakter użytkowania :

    80 % miasto

    Ilość pasażerów, bagażu:

    -

    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):

    -

    Czego przede wszystkim wymagam od auta:

    Obecnie mam astrę g 136 km. Chciałbym więc żeby auto miało podobną moc. Preferowane 140-150 km. Celuję w accorda lub forda mondeo mk4 ale nie wiem czy w takich pieniądzach da się kupić "normalny " egzemplarz. Mnóstwo jest ofert nawet od prywaciarzy, którzy sprzedają dziwnie tanio...
    Zastanawiałem się też nad Audi a4 ale z tego co widzę ciężko będzie coś upolować.

    Jakie są wasze typy? Dzięki za pomoc. Nine witam się bo forum czytam od dłuższego czasu już .

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Accord będzie the best jeśli chodzi o jakość wykonania, osiągi, koszty utrzymania, spadek wartości. Moim zdaniem 2,0 benzynka zbiera się bardzo dobrze, i ma najbardziej "sportowe" nastawienie, i wygląd, Jeśli ma być duży i komfortowy to mondek ale trzeba będzie deczko dosypać szczawiu, a4 szału z nią nie ma żadnego, hmmm kup se octavie załóż kierownice od audi będzie audi młodsze mniej zajechane i tańsze w eksploatacji i może nie zginie za dwa miesiące

  3. #3
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Gdzie Skoda do A4 ? Kompletnie inne wykonanie i prowadzenie.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wykonanie może i lekko lepsze, choć nie wiem co jest złego w wykończeniu octavii, z resztą zależy jakiej wersji ale prowadzenie ??? Tomaszek no wiesz, rozwiń się w czym jest lepsze a4 od octavii??? dla mnie i to i to jeden "grzyb"

  5. #5
    kasparoow
    Gość

    Domyślnie

    Rzeczywiście accord wpadł mi najbardziej w oko. Ludzie polecają nawet silniki 2.4 190km. Spalanie nie jest takie straszne ale problemem jest dużo większa akcyza na ponad 2 litrowe silniki jeśli chciałbym brać niekrajowego. Aż śmieszna jest liczba ogłoszeń accordów na serwisach aukcyjnych. Sprowadzane igły 2004-2005 za 28k. Gdzie tu zarobek sprzedającego , nie mówiąc już o stanie auta...

    Co do Octavii to odstrasza mnie trochę wyglądem. Taki trochę, nie obraźcie się, dziadkowóz. To samo z passatem. Strasznie siermiężny wygląd moim zdaniem.

  6. #6
    mgnat
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu Zobacz post
    Wykonanie może i lekko lepsze, choć nie wiem co jest złego w wykończeniu octavii, z resztą zależy jakiej wersji ale prowadzenie ??? Tomaszek no wiesz, rozwiń się w czym jest lepsze a4 od octavii??? dla mnie i to i to jeden "grzyb"
    Co do plastików w octavii, to miałbym duże zastrzeżenia - jazda "na zimny łokieć" po trzech latach skutkuje dziurami w miejscu oparcia łokcia...

  7. #7
    mgnat
    Gość

    Domyślnie

    Z tego rocznika to raczej honda.
    Kiedyś wybierając sobie mazda/honda ale dla rocznika 2008 nasłuchałem się wielu opowieści jakim to fajnym samochodem byl Accord VII.

  8. #8
    kasparoow
    Gość

    Domyślnie

    Sporo ludzie chwali mocno accorda VII. Nie wiem ile w tym prawdy. Z zagranicy ciężko sprowadzić go bo silniki powyżej 2 litrów mają większe opłaty. Polskie samochody mają ceny tak rozstrzelone, że można zgłupieć. Sporo widzę również fordów mondeo z 2008 roku za 36 k -krajowych. Nie wiem na ile są wiarygodne.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •