Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Place samochodowe w Niemczech

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie Place samochodowe w Niemczech

    Witam. Zastanawiam sie nad jazda na plac w niemczech. Kupowal ktos stamtad samochod? Mozna tam kupic zadbane sztuki? Pytam bo ciekawi mnie sam fakt placu gdzie stoja setki samochodow i mozna po nim chodzic przebierac jak w supermarkecie. Instynkt podpowiada ze zbyt rozowo byc nie moze ale bylbym wdzieczny za wytlumaczenie mi jak to jest z tymi placami. Pozdrawiam.

  2. #2
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    Sam nie byłem ale wiele historii się tutaj przewinęło więc domniemam iż są to takie bardziej markety dla handlarzy. Coś jak targ warzywny pod miastem.

  3. #3
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Nie polecam takiego wyjazdu nikomu. Handlarze od dluzszego czasu tez juz nie jezdza w slepo z nadzieja ze sie cos trafi.. no moze jeszcze kilku oldboyi z dln.sl. jezdzi tak do chemnitz. Choc dluzazy czas tez juz z nimi nie mam kontaktu wiec moglo sie pozmieniac.

  4. #4
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Kolego tomaszek ale rozwin temat jakbys mogl w 2 zdaniach o co chodzi dokladnie?? Samochody dsa drogie czy samo padlo czy jak?

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W 2007 roku nasza Lalka została wzięta z placu z Berlina. Cena wyszła normalna a nawet i lekko wyższa niż na szrotomoto średnia. Także zależy jak leży. Teraz nie wiem jak to jest.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Może najpierw niech autor rozwinie co to są wg niego "place w Niemczech". Czy bardziej chodzi o place MB124 w porcie w Hamburgu, czy 2 letnich poleasingówek za 20 tys E.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  7. #7
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Kolego chodziło mi o takie place gdzie stoi dziesiątki samochodów. Samochody są starsze 5,8,10 letnie chodzisz oglądasz jak w sklepie samoobsługowym i ewentualnie kupujesz. Wiem że znajomy był na takim placu 2 tygodnie temu, kupił Accorda z 2006 roku za calkiem nie głupie pieniądze i od razu nasunęło mi się pytanie jak działają takie place i czy można kupić tam dobry samochód. Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

  8. #8
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    A to na 99% chodzi o te place tureckie/rosyjskie itd.

  9. #9
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lip 2013
    Skąd
    Jasło
    Postów
    450
    Podziękowano Thanks Given 
    135
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Aha, czyli samochody tam sprzedawane nie będą w super stanie to można się domyślic

  10. #10
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Wiem że znajomy był na takim placu 2 tygodnie temu, kupił Accorda z 2006 roku za calkiem nie głupie pieniądze.
    Może zapytaj znajomego jak jest z tymi Niemieckimi placami To już są mity Polaczków, wielki plac, piękne samochody od pierwszych właścicieli z małymi przebiegami i bezwypadkowe... a cena ? Sporo taniej niż na otomotoszroto.pl... Prezenty od obywatela Niemieckiego dla Polskiego... Jakbyś pojechał na taki plac gdzie można tanio kupić auto to nie chciałbyś nawet oblać ciepłym moczem tych okazji widząc je na żywo Nie widziałeś ile znajomy płacił za tego ładnego Accorda ale uwierz mi, okazja to nie była... Nie żyj złudzeniami...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •