Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Za ile by sprzedał swojego Nissana Almera (n16) 2000r 1,5 16V + Gaz

  1. #1
    AstraDTL
    Gość

    Cool Za ile by sprzedał swojego Nissana Almera (n16) 2000r 1,5 16V + Gaz

    Siema

    Ile bym dostał za swoj samochód - pytam tak z ciekawości , Astry juz nie mam

    Nissan Almera (N16) 3 drzwi, hatchback rok produkcji: 2000

    1,5 16V + gaz sekwencja (gaz ma prawie rok - zrobione 8tyś)

    kolor niebieski metalik,
    elektryczne szyby i lusterka
    podgrzewane lusterka
    wspomaganie kierownicy
    ABS , immobilizer
    centralny z pilota i klucza
    swiatla przeciwmgielne
    Alufelgi Nissana 15 cali
    Orginalne radio

    Sprowadzony z Niemiec w 2012 roku , w Polsce II wlasciciel,
    przebieg obecnie 189tyś, gaz montowany przy 181tyś
    nie mam ksiązki , prowadze tylko swoje zapiski,

    Wymienione:

    W Lipcu: tylne tarcze i klocki hamulcowe, zestawy naprawcze zacików tył, podłoga i progi zakonserwowane świezo, za 2 tyg, wymieniam olej ,filtry.

  2. #2
    maxxpl
    Gość

    Domyślnie

    3DR chyba niezbyt popularne, tak z ciekawości, jak się ma Twoja do tego tematu: http://blog-skup-aut-bielsko.blogspo...lmera-n16.html myślałem o Almerze w UK ale teraz trochę się boję

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    930
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Ja swojego próbuję sprzedać za 5500, ale chętnych brak. Co prawda rok starszy i N15, ale... nie liczyłbym na to byś więcej wyciągnął...

  4. #4
    AstraDTL
    Gość

    Domyślnie

    N15 to stary model i on juz jest tanszy sam w sobie, 5,5 tys to malo , widzialem taką sama jak moja za 8800zł z holandi z gazem, sprzedawać nie zamierzam narazie bo autko dobrze chodzi, niedlugo olej, filtry zmieniam, wszystko zalezy od stanu autka jaki sie trafi, trzeba sprawdzic czy nie ma korozji na tylnej klapie, progach , tylne zaciski lubia sie zapiekac , trzeba wymieniac tloczki gumki,
    Ostatnio edytowane przez AstraDTL ; 04-08-13 o 20:27

  5. #5
    AstraDTL
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxxpl Zobacz post
    3DR chyba niezbyt popularne, tak z ciekawości, jak się ma Twoja do tego tematu: http://blog-skup-aut-bielsko.blogspo...lmera-n16.html myślałem o Almerze w UK ale teraz trochę się boję
    Tez sie bałem , ale mam ją od Maja i dobrze jest, przed zakupem sprawdzic trzeba tylną klape bo lubi rdzewiec, przednie lampy lubią zaparowac, i wazne np niebieski metalik ma w komorze silnika inny kolor taki niebieski jest to podklad fabryczny, rozne kolory tak mialy, myslalem ze to bylo autko odmalowane ale tak jest w orginale. Silnik mam 1,5 90KM jakis dynamiczny to on nie jest trza go kręcic, ale nie butuje tak, pali mi 9l LPG/100 wiec czego chcec wiecej,

    Powiem wam tak rok temu kupiłem Astre II DTL kombi , pisalem o niej tez , dalem za nia w lipcu 2012 6900zł, w tym roku w Maju sprzedalem ja za 8tyś, cena wyjsciowa byla 8500, juz jak ja kupowalem to wiedzialem ze na niej zarobie.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 05-08-13 o 08:00

  6. #6
    Starszy użytkownik Avatar Rashid
    Zarejestrowany
    gru 2011
    Skąd
    PL
    Postów
    178
    Podziękowano Thanks Given 
    12
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    Dałeś 6900, po roku opyliłeś za 8000, niby 1100 więcej? Odejmij to, co włożyłeś w bieżącą eksploatację i wtedy napisz, ile "zarobiłeś". Bo chyba na podwórku nie stała bezczynnie...

  7. #7
    AstraDTL
    Gość

    Domyślnie

    zrobiłem nią 5tyś, a z exploatacji to tylko filtr powietrza i paliwa .

  8. #8
    ZawieR
    Gość

    Domyślnie

    Temat zupełnie bez sensu...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •